Categories: DKCB Nedeljni program

Програм за период од 19. до 25. децембра 2015. године

                        Таковска 8, тел. 32 42 011, 32 42 012, факс. 32 42 314 

www.dkcb.rs, info@dkcb.rs

 

 

МУЗИЧКО СЦЕНСКИ ПРОГРАМ

 

БЕОГРАДСКА ЗИМА

Дечји новогодишњи програм

 

“Шалабалабајка’’    

позоришна представа

Студио позориште “Дечја земља’’

Бода Нинковић, Марија Миловановић и Јовица Тишма

Петак, 18. децембар у 11.15 сати

 “Новогодишње распевавање’’

Музичко -сценски програм ДКЦБ

(Хор, Балет, Вокална група Нађи своју звезду, плесна анимација, Уметнички центар Талија), Хор Чаролија, солисти фестивала Чаролија, солисти Фестивала Златна Сирена, Деда Мраз,

Домаћини: Леонтина Вукомановић и Миња Субота

Петак, 18. децембар у 17.00 сати

 “Новогодишња музичка кутија’’    

Музички програм

Хор Краљ Петар I, плесна група и плесна анимација

Домаћин: Бода Нинковић

Субота, 19. децембар у 12.00 сати

 “Новогодишња бајка’’    

Позоришна представа

Трупа „Хајде обрадуј дан“

Татјана Миланов, Ђурђа Павловић, Никола Марковић, Никола Симић

Субота, 19. децембар у 15.00 сати

Зимска чаролија

Музички програм

Хор Чаролија, солисти Звездице, Деда Мраз

Домаћин: Бода Нинковић

Субота, 19. децембар у 18.00 сати

“Новогодишње тајне Дунава’’           

Позоришна представа          Позоришна трупа БАСТ

Дубравко Јовановић, Маја Лукић, Владимир Пауновић

Недеља, 20. децембар у 12.00 сати

 “Балетске играрије’’

Сценски програм

Амадеус балет, плесна група, Хор Круна од нота, плесна анимација, Деда Мраз, Уметнички центар Талија, солисти Звездице

Домаћини: Миња Субота, Леонтина Вукомановић

Недеља, 20. децембар у 15.00          сати

 “Новогодишње распевавање’’

Музичко -сценски програм

Teenage Хор Чаролија, балет ДКЦБ, Хор ДКЦБ, солисти, Хор „Круна од нота“, солисти фестивала Златна Сирена, Уметнички центар Талија, плесна анимација, солисти Звездице, солисти фестивала Чаролија, Деда Мраз

Домаћин: Предраг Вуковић Пеђолино

Недеља, 20. децембар у 18.00 сати

“Шалабалабајка’’    

Позоришна представа

Студио позориште “Дечја земља’’

Бода Нинковић, Марија Миловановић и Јовица Тишма

Понедељак, 21. децембар у 11.15 сати

„Побуна новогодишњих играчака“

Позоришна представа

Театар „Маска“

Лазар Дубовац, Марија Пушкаров-Поповић, Милан Пајић, Владимир Поповић

Понедељак, 21. децембар у 18.00 сати

“Принцеза у новогодишњој ноћи’’  

Позоришна представа

Позориште лутака “Пинокио’’

Биљана Михајловић, Драгиша Косара

Уторак, 22. децембар у 11.15 сати

 “Нова година стиже’’

Балетски програм

Балетски студио “Сцена’’

и Балетски студио Ане Пфлуг, Хор Чаролија, солисти фестивала Чаролија, Вокална група Нађи своју звезду, плесна анимација, Уметнички центар Талија, Деда Мраз

Домаћин: Леонтина Вукомановић

Уторак, 22. децембар у 18.00 сати

 “Принцеза у новогодишњој ноћи’’

Позоришна представа

Позориште лутака “Пинокио’’

Биљана Михајловић, Драгиша Косара

Среда, 23. децембар у 11.15 сати

 “Нова година стиже’’

Музичко-сценски програм

Балетски студио Креатива, Балетски студио “Балетино’’, плесна група, вокална група Нађи своју звезду ДКЦБ, солисти фестивала Чаролија, солисти фестивала Златна Сирена, Уметнички центар Талија, Деда Мраз

Домаћин: Предраг Вуковић Пеђолино

Среда, 23. децембар у 18.00 сати

 “Принцеза у новогодишњој ноћи’’ 

Позоришна представа

Позориште лутака Пинокио

Биљана Михајловић, Драгиша Косара

Четвртак, 24. децембар у 11.15 сати

Дизнибенд

Концерт лименог дувачког оркестра за децу са трубачким аранжманом најпопуларнијих дечјих песама (Деца су украс света, Вуче, Вуче, Браћу не доносе роде, Преко брда, преко брега, Звончићи…) Дизнибенд, Деда Мраз

Домаћин: Миња Субота

Четвртак, 24. децембар у 18.00 сати

 “Дечја земља: Шалабалабајка’’

Позоришна представа

Студио позориште “Дечја земља’’

Бода Нинковић, Марија Миловановић и Јовица Тишма

Петак, 25. децембар у 11.15 сати

 “Божићна чаролија’’

Музички програм

Хор Чаролија, Деда Мраз

Домаћин: Леонтина Вукомановић

Петак, 25. децембар у 18.00 сати

 

 

 

ЛИКОВНИ ПРОГРАМ

 

изложба фотографија Гласови ока”

мр Бранка Пелиновића, уметничког фотографа, настале у Клиници за рехабилитацију „Др Мирослав Зотовић”

 

изложба фотографија „Сви смо исти”

Николе Богданића, фотографa, настале у боравку „Заједно”

Удружења за помоћ особама са посебним потребама Вождовац

 

изложба фотографија студената Академије уметности у Београду настале у Центру за смештај и дневни боравак деце и омладине ометене у развоју „Корнелије Станковић”

 

Ревијална изложба чланова фотографске секције УЛУПУДС-а

Изложба траје до краја децембра

 

 

КУЛТУРНО ОБРАЗОВНИ ПРОГРАМ

 

 „Повежимо свете природу и дете!“

Еколошке радионице у организацији Удружења „Волим природу“

Уторак, 22. децембар од 18 до 20 сати

Четвртак, 24. децембар од 18 до 20 сати

Соба 302

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Контакт

Адреса
Таковска 8
11000 Београд
Србија


Телефони
+381 (0)11 32 42 011
+381 (0)11 32 42 012
+381 (0)11 32 34 941


Билетарница
+381 (0)11 32 42 013
Факс
+381 (0)11 32 42 314


Емаил
info@dkcb.rs

Top