Програм за период 21.4. до 27.4.2018. године
Таковска 8, тел. 011 32 42 011, 011 32 42 012
www.dkcb.rs, info@dkcb.rs


СЦЕНСКИ ПРОГРАМ


 

Градско такмичење оркестара и малих нструменталних састава ученика ОШ Београда, у сарадњи са општинском градском организцијом „Пријатељи деце Београда“

Уторак, 24. април у 10 часова
Сала Донка Шпичек

 

 


КУЛТУРНО ОБРАЗОВНИ ПРОГРАМ


 

КЛУБ ЧИТАЛАЦА, представљање часописа БАГДАЛА за децу и младе, Гости: Љубиша Бата  Ђидић, главни и одговорни уредник, Слободан Станишић, књижевник, Модератор: Јасмина Атанацковић Гајић

Понедељак, 23. април у 11.00 часова
Библиотека

 

Додела диплома и похвала трећег литерарног конкурса „ Мој смешни свет “ посвећеног Брани Цветковићу

Понедељак, 23. април у 13 часова
Мала сали

 

Интерактивна представа “Бакина шкриња”, Играју: Снежана Бећаревич Поповић, Гојко Балетић, Лазар Дубовац, Мина Ненадовић, Музичка радионица “Стари дувачки инструменти”, Гост: проф. др Милош Николић, музичар

Среда, 25. Април у 10.30 и у 13 часова
Мала сала

 

Представа “Краљевић Марко – Од предања до реповања”, Аутор Снежана Бећаревић Поповић

Четвратак, 26. април у 12 часова
Сала Донка Шпичек

 


ГАЛЕРИЈСКИ ПРОГРАМ


 

ГАШИН САБОР

Галерија и Мала сала Дечјег културног центра Београд
Таковска 8

од четвртка 26. до суботе 28. априла 2018.
од 12 до 18 часова

 

 


ГЛУМИЈАДА


 

СУБОТА, 21. април

 

11  – 12.30 часова, сала Донка Шпичек

Представе: „Седам Снежана и патуљак“ – Сцена за младе Београд, Нина Граховац; „Бајке мог детињства“ – Радионица глуме „Душанка Рабреновић, Подгорица; „Учитељица“ – Удружење Креативни студио „Чаролија“, Нови Сад.

 

12.15 – 13.15 часова, Хол – Студио Н1 Јуниор

Радионица „Јавни наступ“ – Дејан Пантелић, ТВ водитељ

 

12.30 – 13.30 часова, Мала сала

Радионица „Најбрже до представе“- Радмила Кнежевић, глумица, редитељ и писац

 

13.30 – 14.30 часова, сала Донка Шпичек

Представе: „Мали принц“ – Драмски студио Полиглота института, Брчко, БиХ; „Бајка о овци“ – Драмски студио „Чудесно зрно“, Кристина Пејичић, Београд

 

14.30 – 15.30 часова , Мала сала

Радионица „Глумачка гледишта“- Грзегорз Сиерзпутовски, мултимедијлани уметник, Наук, Пољска

 

15.30 – 16.30 часова, сала Донка Шпичек

Представа „Успавана лепотица“ – НВО Драмски студио Будва, Радмила Кнежевић, Црна Гора

 

16.30 – 17.30 часова, Мала сала

Радионица „Глумачка гледишта“- Грзегорз Сиерзпутовски, мултимедијлани уметник, Наук, Пољска

 

17.30 – 18.30 часова, сала Донка Шпичек

Представа „Алиса у земљи чуда“ – Драмски студио „Арлекино“, Младеновац

 

18.30 – 19.30  часова, Мала сала

Радионица „Не прљај, немаш изговор“, филмска режија – Радивоје Раша Андрић, филмски редитељ

 

НЕДЕЉА, 22. АПРИЛ

 

11 – 12.30 часова, сала Донка Шпичек

Представе: „Дружина црног лука“ – Креативна радионица глуме „Полетарац“, Биљана Кипић, Београд; „Виле Ђубралине и патуљчићи Чистунчићи“ – Уметничка радионица Кесић, Београд; ИСЕЧАК ИЗ МЈУЗИКЛА „Штрумфови и Алиса у земљи чуда“ – Еудвен, школа мјузикла.

 

12.30 – 13.30 часова, Мала сала

Радионица „Драмски лик и тело“ – Милан Бачкуља, балетски уметник

 

13.30 – 14.30 часова, сала Донка Шпичек

Мјузикл „Врући Чикаго“ – Пан Театар, Београд

 

14.30 – 15.30 часова, Мала сала

Радионица „Не прљај, немаш изговор“, Рециклажна костимографија – Нина Манић Јовановић, ликовни педагог

 

15.30 – 17 часова, сала Донка Шпичек

Представа „Деца на интернету 2“ Студио Центар, Београд

 

16 – 17 часова, Хол – Студио Н1 Јуниор

Радионица „Поступци и технике снимања дијалога на филму“ – Борис Шурлан дизајнер звука

 

17 – 18 часова, Мала сала

Радионица „Не прљај, немаш изговор“, Рециклажна сценографија – Валентина Попржан, сценограф

 

18 – 19 часова, сала Донка Шпичек

Увод у Глумијаду 2019. Театар „Импро“ пројекта „Young Theatre“ – BELТ, Пол Мареј и Уметничка радионица Кесић, Београд

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Top