Свечана додела диплома и захвалница ће се одржати у петак 18. марта у 14 сати у Великој дворани Дечјег културног центра Београд. Дипломе и захвалнице ће уручити председник жирија Слободан Станишић.


Резултати другог литерарног конкурса “Лепо је волети” који је организован поводом 84. рођендана Мирослава Антића

 

Специјална награда за предшколце

 

Анастазија Стојадиновић, предшколац, обданишта „Земунски бисер“, специјална награда „Будући Антић “

 


Ученици од I до IV разреда


 

Прваци :

  1. Прва награда – Мартин Кнежевић, ОШ „Јован Јовановић Змај“ Змајево, учитељица Слађана Толанов
  2. Дуга награда – Александра Новковић, ОШ „Вук Караџић“ Прибој
  3. Друга награда –Моника Младеновић, ОШ „ Дубрава“ Књажевац, учитељица  Данијела Јеленковић
  4. Друга награда – Ђорђе Сулавер, ОШ“Свети Сава“, Љубиње, учитељица Бранка Пепић
  5. Трећа награда – Мила Станковић, ОШ“Стефан Немања“ Ниш, учитељица Марина Цветковић
  6. Трећа награда – Матеја Аранђеловић, ОШ „ Димитрије Тодоровић Каплар“ Књажевац, учитељица Гордана Јаневска
  7. Трећа награда – Маша Керановић, ОШ „Јован Јовановић Змај“ Змајево, учитељица Слађана Толанов

Други разред:

 

  1. Прва награда – Александра Булатовић, ОШ „Змај Јова Јовановић“ Београд, учитељица Славица Јовић
  2. Друга награда – Тара Јовановић, ОШ „Борислав Пекић“, учитељица Мирјана Степановић
  3. Друга награда – Маша Тубић,, ОШ „Змај Јова Јовановић“ Београд, учитељица Ивана Терзић
  4. Трећа награда – Милица Поповић, ОШ“Веселин Маслеша“ учитељица Маша Ђуришић
  5. Трећа награда – Ђорђе Ангелески , ОШ „Змај Јова Јовановић“ Београд, учитељица Снежана Козић
  6. Трећа награда – Милица Јеленковић, ОШ“Дубрава“ Књажевац, учитељица Данијела Данковић

Похвале:

 

Миа Цемовић, ОШ „Змај Јова Јовановић“ Београд, учитељица Снежана Козић

Данило Стојанов, ОШ „Змај Јова Јовановић“ Београд, учитељица Ивана Терзић

Дуња Чорни, ОШ  „Веселин Маслеша“ учитељица Маша Ђуришић


Трећи разред :

 

  1. Прва награда – Андреа Марковић, ОШ „ Војвода Путник “ Рипањ, учитељица Бојана Божић
  2. Друга награда – Јована Живковић, ОШ „Љуба Нешић“ Зајечар, учитељица Весна Маринков
  3. Друга награда – Анастасија Булатовић, ОШ „Бранко Миљковић“ Ниш, учитељица Ана Младеновић
  4. Трећа награда – Јована Грабунџија, ОШ“Јован Јовановић Змај“, Панчево,
  5. Трећа награда – Мартина Милосављевић, ОШ „Радислав Никчевић“ Мајур, учитељица Ружица Стојановић Ђорђевић
  6. Трећа награда  – Тина Стојановић, ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“, учитељица Ивана Ђорђевић

Похвале:

Неда Недељковић, ОШ „ Бранко Миљковић“ Ниш, учитељица Сузана Вељковић

Марко Ракић, ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“, учитељица Желица Петровић“


 

IV разред

 

  1. Прва награда – Ђорђе Јовановић, , ОШ „Младост“ Нови Београд, учитељица Тања Вречко
  2. Друга награда – Тијана Милошевић, ОШ „Копер“ Словенија, ментор Нада Чупковић  –  Академско културно уметничко друштво „ Коло“
  3. Друга награда – Наталија Митровић, ОШ „Филип Кљајић Фића“ Београд, учитељица Митровић Мирјана
  4. Друга награда – Антонија Настић, ОШ „Младост“ Нови Београд, учитељица Тања Вречко
  5. Друга награда – Алекса Свилокос, ОШ „Дринка Павловић“, учитељица Мерима Јовановић
  6. Трећа награда – Анастасија Ђокић, ОШ“Браћа Груловић“, Бешка, учитељица Драгица Десанчић
  7. Трећа награда – Владимир Павловић, ОШ „Вук Караџић, Стојник“, учитељица Данијела Бјелица Павловић
  8. Трећа награда – Гордана Радоњић, ОШ „Филип Вишњић“, учитељица Миланка Берковић

 

Похвала:

 

Гаврил Вујић , ОШ „Дринка Павловић“, учитељица Мерима Јовановић


 

Ученици од V до VIII разреда


 

V разред

 

  1. Прва награда – Алекса Николић, ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац, ментор Предраг Николић
  2. Прва награда – Зоран Орешчанин, ОШ „Копер“, Словенија,

ментор Нада Чупковић, Академско културно уметничко друштво” Коло”

  1. Друга награда – Мерима Алихоџић, ОШ „Рифат Бурџовић Тршо“, Нови Пазар, наставница Ениса Кајевић
  2. Друга награда Маша Миленовић, ОШ „Стефан Немања“, Ниш, наставница Марина Цветковић
  3. Трећа награда Драган Тошић, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Змајево, наставник Слађана Толанов
  4. Трећа награда -Анђела Ђорђић, ОШ „Грабовац“, Грабовац, наставница Тијана Обрадовић
  5. Трећа награда – Гала Савић, ОШ „Иван Горан Ковачић“, Суботица, наставница Ивана Митић
  6. Милица Носовић, ОШ „Свети Сава“, Билећа, Република Српска ,наставница Марина Самарџић

 

Похвале :

 

Дуња Стојиљковић, ОШ „Свети Сава“, Београд, наставница Д.Јањић

Урош Тирнанић, ОШ „Ратко Митровић“, Нови Београд, наставница Данка Буха

Хана Тртовац ,

ОШ „Рифат Бурџовић Тршо“, Нови Пазар, наставница Ениса Кајевић

 


VI разред


 

 

  1. Прва награда – Катарина Ковачевић, ОШ „Васа Чарапић“, Београд, наставница Снежана Стојановић
  2. Друга награда – Александар Пепић, ОШ „Свети Сава“,Љубиње Република Српска, наставница Бранка Пепић
  3. Друга награда – Марко Јовановић , ОШ „Старина Новак“ Београд
  4. Трећа награда – Нухај Денисона ОШ „Бошко Буха” Београд, наставница Вида Матицки
  5. Трећа награда – Тара Станковић , ОШ „Стари град“ Београд, наставница Љиљана Ћузовић
  6. Трећа награда – Лука Баровић , ОШ „Владислав Рибникар“ Београд, наставница Сања Терић
  7. Ања Александра Василијевић , ОШ „Васа Чарапић“ Београд , наставница Снежана Стојановић

VII разред


 

  1. Прва награда – Лука Зорић, ОШ „Душан Јерковић, Инђија, наставник Александар Мијалковић
  2. Друга награда – Александар Илијовски, ОШ „Попински борци“ Врњачка бања , наставница Јелена Сеочанац
  3. Друга награда – Татјана Динић, ОШ „Велизар Станковић Корчагин“ Каоник код Крушевца, наставник Бобан Гајић
  4. Трећа награда – Адријана Ламбић, ОШ „Васа Чарапић“ Београд, наставница Снежана Стојановић
  5. Трећа награда – Сара Димитријевић,ОШ „ Душан Јерковић“, Инђија, наставник Александар Мијалковић
  6. Трећа награда – Исидора Алексић, ОШ „Вука Караџић“ Стојник – Аранђеловац, наставница Сузана Марковић

 

Похвале:

Лука Максимовић, ОШ „Цар Константин“, Ниш, наставница Аница Бреберина

Ивона Крстић, ОШ „Иво Андрић“ Ниш, наставница Тијана Јоцић

Неда Арсенијевић, ОШ „Вук Караџић“  Стојник, наставница Сузана Марковић

 


VIII разред


 

 

  1. Прва награда – Анђела Гојковић, Песничка радионица Млади песници ОШ “Филип Вишњић” Београд, наставница Миланка Берковић
  2. Друга награда – Нејра Кадрић, “Прва основна школа” Живнице БИХ, наставница Марица Ферхат Беговић
  3. Друга награда – Звездана Гојковић ОШ “Октоих” Подгорица Црна Гора, наставница Тамара Дамјановић
  4. Друга награда – Христина Христова ОШ “Славејко Арсов” Штип Македонија, наставница Милкица Миленковић Стојанова
  5. Трећа награда – Марко Ковачевић ОШ “Свети Сава” Бијељина Република Српска, наставница  Мирјана Лазаревић
  6. Трећа награда – Ванеса Панова ОШ “Славејко Арсов” Штип Македонија, наставница Милкица Миленковић Стојанова
  7. Трећа награда – Душан Јовичић, ОШ „Алекса Антић”, Угљевик, Република Српска

 


 

СПЕЦИЈАЛНА ПОРОДИЧНА НАГРАДА за брата и сестру – Давид и Елена Миленковић из Јагодине

 

Награда Златни чуперак – Јеврем Недељковић ОШ “Др Драган Херцог” Београд, наставник Ивана Ковачевић

 

Награда Сребрни чуперак – Немања Патакиа, ОШ “Др Драган Херцог” Београд, наставник Ивана Ковачевић

 

Награда Бронзани чуперак – Викторија Младеновић, ОШ “Др Драган Херцог” Београд, наставник Ивана Ковачевић


Списак награђених наставника српског језика  и учитеља :


 

Дипломе су освојили:

 

  • Александра Дракулић ,руководилац Литерарне секције ОШ ”Никола Тесла”, Београд – Златна диплома
  • Милкица Миленковић Стојанова, руководилац Литерарне секције ОШ ” Славејко Арсов”, Штип, Македонија – Сребрна диплома
  • Ениса Кајевић, наставница ОШ ”Рифат Бурџовић Тршо”, Нови Пазар – Бронзана диплома
  • Мирјана Лазаревић, наставница ОШ “Свети Сава”, Бијељина, Република Српска
  • Снежана Лакета, учитељица и њен разред III/ 2 , ОШ “Вук Караџић”, Власеница, Република Српска
  • Ана Младеновић и њен разред III/3 , ОШ “Бранко Миљковић”, Ниш
  • Ирена Сретић и њен разред III/4 , ОШ ”Стефан Немања”, Ниш
  • Данијела Бјелица Павловић ,учитељица ОШ “Вук Караџић”, Стојник
  • Ана Раденковић,ОШ учитељица “Вук Караџић”, Стојник
  • Драгица Десанчић, учитељица ОШ “Браћа Груловић”, Бешка
  • Мерима Јовановић и њен разред IV/4, ОШ ”Дринка Павловић”, Београд
  • Славица Јовић и њен разред II/5, ОШ” Змај Јова Јовановић”, Београд
  • Снежана Козић, учитељица и њен разред II/4,ОШ ”Змај Јова Јовановић” ,Београд
  • Ивана Терзић и њен резред II/3 ,ОШ”Змај Јова Јовановић” Београд
  • Сања Маринковић,учитељица и њен разред I/4 ОШ “3. октобар” ,Бор
  • Љиља Стевановић , њен разред I/4 ОШ “Влада Аксентијевић”, Београд
  • Александар Мијалковић , наставник ОШ “Душан Јерковић”, Инђија
  • Учитељица Бранка Пепић, ОШ “Свети Сава”,Љубиње, Република Српска
  • СлађанаТоланов, наставница ОШ“Јован Јовановић Змај”, Змајево
  • Ивана Ковачевић, наставница ОШ “Др Драган Херцог” Београд  ОШ “Бошко Буха” Београд – наставница Вида Матицки, психолог Тамара Добрић и разредни старешина Светлана Брановачки

 

 

 

 

 


Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Контакт

Адреса
Таковска 8
11000 Београд
Србија


Телефони
+381 (0)11 32 42 011
+381 (0)11 32 42 012
+381 (0)11 32 34 941


Билетарница
+381 (0)11 32 42 013
Факс
+381 (0)11 32 42 314


Емаил
info@dkcb.rs

Top