Резултати литерарног конкурса „Златни лептир“ ,  Десанка Максимовић

 Златни лептир за предшколце


 

Анастазија Стојадиновић, песма Шарене бубе, будућем прваку ОШ „Лазар Саватић“

 

Први и други  разред

  1. Прва награда : Сава Калинић 1/1 , Природне играчке , ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац, ментор Предраг Николић.
  2. Друга награда : Николина Седлак 1/ц, Песма о ноћи, ОШ „Свети Сава“, Суботица, ментор Мирјана Лончаревић
  3. Друга награда : Слађан Башић Палковић 1/5, Пролеће, ОШ „Вук Караџић“, Бајмок, ментор Дана Ковачевић
  4. Друга награда : Ника Петровић 1/2 , Пролећне боје, ОШ „ Свети Сава“, Београд, учитељица Марија Вујовић
  5. Друга награда : Софија Матовић 2/4, Пролеће у мојој улици, ОШ „Цар Константин“, Ниш , ментор  Мила Глинтић.
  6. Трећа награда Сара Вучић 1/2, Природа и човекова околина, ОШ Дубрава, Књажевац, ментор Данијела Јеленковић
  7. Трећа награда : Никола Рајић 1/4 , Природа, ОШ „3. октобар“, Бор, ментор Сања Маринковић.
  8. Трећа награда : Жарко Бурић 1/ц , Имами и немамо, ОШ „Свети Сава“, Суботица, ментор Мирјана Лончаревић

Похвале :

  • Маша Керановић 1/1, Пролећно сунце , ОШ „Змај Јова Јовановић“ Змајево, ментор Слађана Толанов.
  • Јована Петровић 1/5, Пролеће , ОШ „Вук Караџић“, Бајмок, ментор Дана Ковачевић
  • Павле Петровић 1. разред, Природа и човекова околина, ОШ „ Свети Сава“, Београд, учитељица Марија Вујовић

Диплома Златни лептир за групу :

  • Разреду 1/4 , ОШ „Милоје Васић“, Калуђерица, ментор Милена Алексић.

 

Трећи и четврти разред :

1.Прва награда : Соња Јованић 4/2 , Поздрав златној планини, ОШ „3. октобар“, Бор, ментор Дејана Борановић  Маринковић.

  1. Друга награда : Лена Вујичић 3/3, Жути свет, ОШ „Карађорђе“, Топола
  2. Друга награда : Миа Савић 4. разред, Природа, ОШ „Дринка Павловић“, Куршумлија, ментор Танкосава Милановић.
  3. Друга награда :Томас Ели Олафсон 3/а, Лептир, ОШ „Бејза“, ментор , Драгана Пејовић
  4. Трећа награда: Тијана Ђорђевић, 4/2, Природа, ОШ „Сава Шумановић“, Земун, ментор Зора Косијер
  5. Трећа награда: Лена Јовановић, 3/2, Паук у башти, ОШ „Ћирило и Методије“, Београд, ментор Олгица Стојаковић.

 Похвала :

  • Нађа Иванковић, 3/4 , песма 22. март,  ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић
  • Антонина Обрадовић 4/4, Ко природом влада ? , ОШ Стеван Синђелић“, Београд, ментор Јасмина Туловић
  • Данило Ђоковић 3/4, Љубав, ОШ „Стефан Немања “, Ниш, ментор Ирена Сретић
  • Гаврил Вујић 4/4 , Природа, ОШ „Дринка Павловић“ , Београд ,ментор Мерима Јовановић
  • Павле Комарица 4/1, Природа и ја, ОШ „Бранко Радичевић“, Прибој, ментор Душица Ћировић

 

 

Диплома Златни лептир  за групе:

Најуспешније одељење на конкурсу 3/4, ОШ „Никола Тесла“ , Београд, ментор Александра Дракулић

Златни лептир Литерарној секцији  ОШ „Бејза“, ментор Драгана Пејовић

Златни лептир одељењу 3/4, ОШ „Стефан Немања “, Ниш, ментор Ирена Сретић

 

 

Пети и шести разред

  1. Прва награда: Лав Лукић 6/1, Сунце у сунцокрету, ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић
  2. Друга награда: Благица Коцев 6/2, Засади дрво, ОШ „Славејко Арсов“, Македонија, ментор Милкица Миленковик Стојанова,
  3. Друга награда: Сара Перков 5/5, Лист на ветру, ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац, ментор Предраг Николић
  4. Трећа награда : Џемила Љајић 5/4, Краљевство бјелих рада, ОШ „Рифат Бурџевић Тршо“, Нови Пазар, ментор Ениса Кајевић
  5. Трећа награда : Анђела Пешић 5/3 , Природа, ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић
  6. Трећа награда : Анастасија Ристова 6/2, Језерска слика, ОШ „Славејко Арсов“, Македонија, ментор Милкица Миленковик Стојанова.

 

 

Похвале :

Хана Тртовац, 5. разред , Тајна, ОШ „Рифат Бурџевић Тршо“, Нови Пазар, ментор Ениса Кајевић.  

                 

           Диплома Златни лептир за групе:

Златни лептир разреду 5/5 ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац, ментор Предраг Николић.

Златни лептир Литерарној секцији ОШ „Славејко Арсов“, ментор Милкица Миленковик  Стојанова.

 

Седми и осми разред:

  1. Прва награда : Нејра Кадрић, 8 разред , Сунцокрет, у цвату (напомена Слободана Станишића „Нејра иде Десанкиним стопама“ ), Прва основна школа Живинице, БИХ, ментор Марица Ферхатбеговић.
  2. Друга награда : Лука Максимовић 7/3, Сунце у сунцокрету, ОШ „Цар Константин Ниш“, ментор Аница Бреберина
  3. Друга награда : Адријана Ламбић 7/3 , Зов природе, ОШ „Васа Чарапић“

ментор Снежана Стојановић.

  1. Трећа награда : Матеја Савић 7/1, Јесен, ОШ „ДР Арчибалд Рајс“, ментор Љубинка Ђурачић
  2. Трећа награда : Оливера Чакан 8. разред, Стари орах, ОШ „Петифи бригада“, Кула, ментор Тања Вјештица
  3. Трећа награда : Митра Јовановић 7. разред, Паукова песма, ОШ „Бранко Радичевић“, ментор Светлана Дробњак
  4. Трећа награда : Петар Лучић, 8. разред, Срце од цвијећа, Прва основна школа Живинице, БИХ, ментор Марица Ферхатбеговић.

Похвале:

Лука Ђорђевић 8/2, Пијесма, ОС „Бубањски хероји“, Ниш

Маријана Бабић 6. Разред, Пролећни рај, ОШ „Петефи бригада“, Кула, ментор Тања Вјештица

Михаела Павлова , 7. разред , Природа, ОШ „Никола Карев“, Кочани, Македонија, ментор Сања Атанасовска

Татјана Динић 7/3, Лепота природе у пролеће, ОШ „Велизар Станковић Корчагин“, Каоник код Крушевца, ментор Бобан Гајић

Диплома Златни лептир  за групу :

Златни лептир за Литерарну секцију  ОШ „ Васа Чарапић“, ментор Снежана Стојановић

Златни лептир за Литерарну секцију  ОШ „ Свети Сава“, Бијељина БИХ ментор Мирјана Лазаревић

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Контакт

Адреса
Таковска 8
11000 Београд
Србија


Телефони
+381 (0)11 32 42 011
+381 (0)11 32 42 012
+381 (0)11 32 34 941


Билетарница
+381 (0)11 32 42 013
Факс
+381 (0)11 32 42 314


Емаил
info@dkcb.rs

Top