Резултати литерарног конкурса: Изокренута прича


Додела диплома за литерарни конкурс „Изокренута прича“ ће се одржати 20. јануара у 13 часова у Малој  сали Дечјег културног центра.


Прва награда за предшколце и прваке

Анастазија Стојадиновић , предшколац , вртић „Земунски Бисер“

Милијана Јовановић Брун 1/1 О.Ш „Владислав Рибникар“, учитељица Соња Чукић

Групни рад 1/4. ОШ „Влада Аксентијевић“, учитељица Љиља Стевановић

Михаило Беговић 1/3 ОШ „Раде Драинац“, учитељица Александра Зечевић

Награде за млађи узраст (од другог до четвртог разреда)

Прва награда Матија Деспотовић 4/1, ОШ „Филип Вишњић“,учитељица Миланка Берковић


Три друге награде:

Миа Чутурић 3/2 , ОШ „Вук Караџић“, Власеница, Република Српска, учитељица Снежана Лакета
Маша Перепелиуц 4/4, ОШ „ Младост“, Нови Београд“, учитељица Тања Вречко
Филип Ристић 2/6 ОШ „Милан Ђ.Милићевић“, учитељица Душица Бојовић


Три треће награде;

Ива Леонтијевић 4/6 , ОШ „Душан Јерковић“, Ужице, учитељица Драгица Ђуровић
Богољуб Зец 4 ц, ОШ „ Петар Кочић“, Темерин, учитељица Зорица Зец
Анђа Сталетовић 4/7 ОШ „Раде Драинац“, учитељица Слађана Микетић


Похвале :

Душанка Банић 2. Разред , О.Ш „Лаза Костић“, Ковиљ,
Јелисавета Крстић 4/2 , ОШ „Ослободиоци Београда“, учитељица Топаловић Божана
Нађа Миковић 4/4. ОШ „Младост“ ,учитељица Тања Вречко
Лука Глигоријевић 3/7 , ОШ „Раде Драинац“, учитељица Горица Ралић

Награде и похвале за групе које су послали пуно квалитетних појединачних радова

Прва награда разреду 4/2 ОШ „ 3.октобар“, Бор, ментор : учитељица Дејана Борановић Маринковић

Друга награда разреду 4/4 ОШ „Дринка Павловић“, учитељица Мерима Јовановић
Друга награда разреду 2/3 ОШ „ Ослободиоци Београда“, учитељица Љиљана Радаковић

Трећа награда разреду 3/1 ОШ „ Аца Милосављевић“, Рушањ, учитељица Гордана Дерајић
Трећа награда разреду 2/2 ОШ „Ослободиоци Београда“, учитељица Елеонора Лазаревић
Трећа награда разреду 1/2 ОШ „Ослободиоци Београда“, учитељица Данијела Бешевић

Похвала разреду 2/3 ОШ „ Посавски партизани“, Обреновац, учитељица Тамара Шкорић


Награде за старији узраст од петог до осмог разреда

Прва награда : Столић Никола 7/4 , ОШ „Михаило Петровић Алас“, наставница Јелена Кораћ
Друга награда: Далила Малић, 5. разред .ОШ „Рифат Бурџовић Тршо“, Нови Пазар, Наставница Ениса Кајевић
Друга награда: Адријана Ламбић 7/3, ОШ „Васа Чарапић“, наставница Снежана Стојановић

Друга награда: Марко Јовановић 6/2 ,ОШ „Старина Новак“, наставница Ивана Милојевић

Трећа награда: Урош Тирнанић 5/1, ОШ „Ратко Митровић“ Нови Београд, наставница Данка Буха
Трећа награда: Страхиња Вучковић 5/4 ОШ „Десанка Максимовић“, наставница Дубравка Јеремић
Трећа награда: Димитрије Атанасковић 5/3 ОШ “Дринка Павловић“, наставник Булатовић Јоле
Трећа награда: Дуња Недељков 6/6, ОШ “20.октобар“, наставник Милена Недељковић


Похвале:
Јана Маслаковић 8/2 ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ниш, наставник Петар Петровић
Ана Јанковић 5/2 ОШ „Радојка Лакић“, наставник Маја Стевановић
Марко Мирићић 5/2 ОШ „Грабовац“, наставница Тијана Обрадовић
Амина Салиховић“ 5 разред, ОШ „Рифат Бурџовић Тршо“, Нови Пазар, наставница Ениса Кајевић
Јеврем Недељковић , 5. разред ОШ „ Др Драган Херцог“, наставник Ивана Ковачевић

Награде за старије групе које су послали пуно квалитетних појединачних радова

Прва награда ОШ „ Др Драган Херцог“, Београд

Изокренуте специјалне награде


Прва специјална групна награда

1. Учитељици Славици Радовановић , ОШ „Раде Драинац“и њене ђаке :
Урош Докић 1/2 , ОШ „Раде Драинац“
Ана Иконић 1/2. , ОШ „Раде Драинац“
Николија Вукотић 1/2 ОШ „Раде Драинац“
Теодора Ђуровић 1/2 ОШ „Раде Драинац“
Петар Зујић 1/2 ОШ „Раде Драинац“
Лазар Гачановић ОШ „Раде Драинац“


Прва специјална групна награда

Учитељици Славици Јовић ОШ „Јован Јовановић Змај“ и њеним ђацима;
Ђорђе Мићић 2/5
Ања Јовичић 2/3
Анђелина Бобисутх


Прва специјална групна награда:

Књижевној радионици ОШ „Скадарлија“, коју води Александра Јаковљевић

Друга специјална групна награда :

Учитељици Ивани Терзић ОШ „ Змај Јова Јовановић“ и њеним ђацима;
Данило Стојанов 2/3
Сара Ђенадић 2/3
Тара Јовић 2/3


Појединачне специјалне изокренуте награде:

Прва специјална изокренута награда; Лав Лукић 6/1 , ОШ „Никола Тесла“, наставник Александра Дракулић

Друга специјална изокренута награда: Лука Баровић 6/2, ОШ „ Владислав Рибникар“, наставник Сања Терић
Друга специјална изокренута награда:Мина Радовић 3/5 , ОШ „Мирослав Антић“ учитељица Марија Перић

Трећа специјална изокренута награда: Томић Славко 2/3 , ОШ „Веселин Маслеша“ учитељица Маша Ђуришић
Трећа специјална изокренута награда: Лука Видић 3/1, ОШ „Војвода Путник“ Рипањ, учитељица Бојана Божић

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Контакт

Адреса
Таковска 8
11000 Београд
Србија


Телефони
+381 (0)11 32 42 011
+381 (0)11 32 42 012
+381 (0)11 32 34 941


Билетарница
+381 (0)11 32 42 013
Факс
+381 (0)11 32 42 314


Емаил
info@dkcb.rs

Top