desa slika


Резултати литерарног конкурса “МОЈ СВЕТ ЈЕ ПРИРОДА”, посвећен Десанки Максимовић 2017

 

Честитамо!

Додела диплома и похвала је у понедељак 29.маја у 13.00 у Малој сали ДКЦБ-а, Таковска 8. Глумица Рада Ђуричин ће извести делове монодраме о Десанки Максимовић. Поведите другаре, маме , тате, браћу и сестре!

Категорија 1. разред
(Прво место, два друга и два трећа места)
1. Лара Громилић 1/4, ОШ “Младост” Нови Београд, учитељица Тања Вречко
2. Анастазија Стојадиновић 1/4, ОШ “Лазар Саватић” Земун, учитељице Банићевић Јелена и Романић Марина
2 Огњен Милојевић 1/2 , ОШ “Милутин и Драгиња Тодоровић” Крагујевац, учитељице Весна Анђелић и Весна Павловић
3. Ђурђина Крстић 1 разред, ОШ “Стефан Немања” Ниш, учитељица Данијела Петровић
3. Андријана Бачик 1 разред, ОШ “Нестор Жучни” Лалић учитељица Далиборка Марковић
Похвале за
Лара Нерић 1/4, , ОШ “Младост” Нови Београд, учитељица Тања Вречко
Уна Мишић 1/4, , ОШ “Младост” Нови Београд, учитељица Тања Вречко

 

Категорија 2. разред
(прво место, два друга места, три треће места)
1. Лила Станојевић 2/3, ОШ “Иван Гундулић” Нови Београд, учитељица Нада Бунчић
2. Андреј Милетић 2/4. разред, ОШ “Станислав Сремчевић” Крагујевац, наставник Предраг Николић
2. Илија Ранђеловић 2/2, ОШ „Ђуро Стругар“ Београд, учитељица Снежана Радивојша
3. Тијана Тошић 2/2, ОШ „Дубрава“, Књажевац ,учитељица Данијела Јеленковић
3. Ивана Мандарић 2/2 разред, , ОШ „Ђуро Стругар“ Београд, учитељица Снежана Радивојша
3.Дуња Крнетић 2 разред, ОШ “Татомир Анђелић” Мрчајевци, истурено одељење Мојсиње учитељица Олга Радичевић

 

Категорија 3. и 4. разред
(Прво место, три друга и четри трећа места)
1. Наталија Смиљковић 4 разред, ОШ “Милић Ракић Мирко” Прокупље, издвојено одељење Доње Кординице , учитељица Јелена Бабић
2. Аника Малиџан 4/1, ОШ “Алекса Шантић” Бања Лука, учитељица Татјана Павлић
2 Анђелина Бобисутх 3/5, ОШ “Змај Јова Јовановић” Београд, учитељица Славица Јовић
2 Дане Личина 3/7, ОШ “Душан Радовић” Ниш, учитељица Милица Ђурић
3 Милош Арсић 3/5, ОШ “Никола Тесла” Београд, наставница Александра Дракулић
3 Андреј Бојанић 4/2, ОШ Влада Обрадовић Камени Београд, учитељица Снежана Стефановић
3 Лана Николић 4/4, ОШ “Бранко Миљковић” Ниш, учитељица Сузана Вељковић
3 Лена Јовановић 4/2, ОШ “Ћирило и Методије” Београд, учитељица Олгица Стојаковић
Похвале за:
– Ђурђа Јовић 3/3 , ОШ “Стефан Дечански” Београд, учитељица Милена Вишекруна Марковић
– Анастасија Василић 4/4, ОШ “Стефан Немања” Ниш, учитељица Ирена Сретић
– Ена Степановић 3/7, ОШ “Душан Радовић” Ниш, учитељица Милица Ђурић

 

Категорија 5. и 6. разред
(прво место, два друга места, три трећа места)
1. Уна Бугарчић 6/5, ОШ “Станислав Сремчевић” Крагујевац, ментор Предраг Николић
2. Симона Дина Новаковић 6/1 , ОШ “Бранко Радичевић” Нови Београд, наставница Тања Маљоковић
2. Ивана Паклар 6/3, ОШ “Никола Тесла” Београд, наставница Александра Дракулић
3. Елена Фалуши 6/2, ОШ „Ђуро Стругар“ Београд, наставница Јелена Стаменковић
3. Јана Терзић 6/3 , ОШ “Иво Андрић” Ниш, наставница Тијана Јоцић
3. Анђелија Станковић 6/5, ОШ “Никола Тесла” Београд, наставница Александра Дракулић

 

Категорија 7. и 8. разред
(два прва место, три друга места, три трећа места)
1. Катарина Цацановић 8 разред, ОШ “Свети Сава” Бјељина РС, наставница Мирјана Лазаревић
1 Јелена Спасић 8/1 , ОШ “Ратко Митровић” Нови Београд, наставница Данка Буха
2. Вукашин Перуновић 8/1, ОШ “П.П. Његош” Врбас, наставник Сладоје Емсура
2. Адријана Ламбић 8/3, ОШ „Васа Чарапић“ Београд, Бели поток, наставница Снежана Стојановић
2. Маријана Бабић 7 разред , ОШ “Петефи бригада” Кула, наставница Татјана Вјештица
3. Богдан Новаковић 7 разред, , ОШ “Бошко Ђуричић” Јагодина, наставница Ивана Ђорђевић Божиновић
3. Милица Бабић 7/4, ОШ “9 октобар” Прокупље, наставница Александра Стојановић
3. Драгана Зељко 8 разред, ОШ “Свети Сава” Бјељина РС, наставница Мирјана Лазаревић

 

ДИПЛОМА ДЕСАНКИН ОСМЕХ
Лара Шајфар 8 разред , ОШ “др Драган Херцог” Београд, наставница Ивана Ковачевић
Станимир Томић 8 разред , ОШ “др Драган Херцог” Београд, наставница Ивана Ковачевић
Јелена Ранковић 7 разред , ОШ “др Драган Херцог” Београд, наставница Ивана Ковачевић

НАГРАДЕ ЗА ПЕСМУ СА ИЛУСТРАЦИЈОМ
1. Секулић Андријана 3/2, ОШ “Нада Поповић” , учитељица Радица Стефановић
2. Новак Чалић 3/2, ОШ “Слободан Савковић” , Стари Бановци, учитељица Милица Зорић
3. Савић Александар 3/2, ОШ “Нада Поповић” , Крушевац, учитељица Радица Стефановић
3. Чалић Данило 3/2, ОШ “Слободан Савковић” , Стари Бановци, учитељица Милица Зорић
3. Савић Александар3/2, ОШ “Нада Поповић” , Крушевац, учитељица Радица Стефановић
3. Миона Мијатовић 3/2, ОШ “Нада Поповић” , Крушевац, учитељица Радица Стефановић
Похвале
Елена Петровић, Теа Марковић и Софија Филиповић 3/2, ОШ “Нада Поповић” , Крушевац учитељица Радица Стефановић

Диплома за збирку песама:
Татјана Динић 8/3 , ОШ ” Велизар Станковић Корчагин” Каоник код Крушевца, наставница Јасмина Ђорђевић

Групне дипломе
Одељење 3/2 ОШ „Свети Сава“,Панчево, учитељица Наташа Поповић
Одељење 3/2 ОШ „Слободан Сапковић“ Стари Бановци, учитељица Милица Зорић
Одељење 2/1 ОШ „Владика Николај Велимировић “ Ваљево, учитељица Драгана Мештеровић
Одељење 4/4 ОШ „Стефан Немања “ Ниш, учитељица Ирена Сретић
Одељење 2/4 ОШ „Милоје Васић “ Београд, учитељица Милена Алексић

ОШ “Стефан Немања”, Београд

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Контакт

Адреса
Таковска 8
11000 Београд
Србија


Телефони
+381 (0)11 32 42 011
+381 (0)11 32 42 012
+381 (0)11 32 34 941


Билетарница
+381 (0)11 32 42 013
Факс
+381 (0)11 32 42 314


Емаил
info@dkcb.rs

Top