Резултати литерарног конкурса „Мој смешни свет“ посвећен Брани Цветковић

 (кликом на име и презиме, преузмите или прочитајте жељени рад)

 

Награђени ђаци од 1. до 4. разреда за поезију

 

Прво место

Наталија Павловић 2/4, ОШ „3.октобар“, Бор , ментор Сања Маринковић


Друго место

Анастасија Василић 4/4, ОШ „Стефан Немања“, Ниш, ментор Ирена Сретић
Јован Михаиловић 2/1, ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац, ментор Предраг Николић
Ена Виденовић 1/1, ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“, Књажевац, ментор Ивана Ђорђевић

 

Треће место

Ђурђа Јовић 3/3, ОШ „Стефан Дечански“, Железник, ментор Мирјана Вишекруна Марковић
Анђела Перић 1. разред, ОШ „ Дража Марковић Рођа“, Смољинац, општина Мало Црниће, ментор Зорица Перић
Андреј Стојанов 1/5 разред, ОШ “Ванчо Прке” Штип, Република Македонија, ментор Милкица Миленковик Стојанова

 

Похвале:

Кристина Јухас 2ц разред, ОШ „ Свети Сава“, Суботица, ментор мр Мирјана Лончаревић
Анастазија Стојадиновић 1/4 разред, ОШ „ Лазар Саватић“, Земун, ментор Јелена Банићевић и Марина Романић
Маша Керановић 2/1 разред, ОШ „ Јован Јовановић Змај“,  Змајево, ментор Слађана Толанов

 

Награђени ђаци од 1. до 4. разреда за причу

 

Прво место

Михајло Стојановић 4 разред, ОШ „ Милић Ракић Мирко“,  Прокупље, издвојено одељење Доње Кординце,  ментор Јелена Бабић


Друго место

Данило Љубојевић, 3/5 разред, ОШ „ Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић
Дуња Крнетић 2 разред, ОШ „ Татомир Анђелић“, Мрчајевци, истурено одељење Мојсиње, ментор Драгана Крњетић

 

Треће место

Лила Станојевић, 2/3 разред, ОШ „ Иван Гундулић“, Нови Београд,  ментор Нада Бунчић
Андреј Милетић 2/1разред, ОШ „ Станислав Сремчевић“, Крагујевац,  ментор Предраг Николић
Јована Стевановић 4 разред, ОШ „Милић Ракић Мирко“, Прокупље, издвојено одељење Доње Кординце,  ментор Јелена Бабић

 

Похвале:

Матија Бабић, 1/2разред, ОШ „Доситеј Обрадовић“, Ириг,  ментор Светлана Јаковљевић Духоњ
Ружица Дамљановић1/1, ОШ „Стефан Дечански“, Железник,  ментор Гордана Илић

 

Награда “Осмех чика Бране”

Прво место

Станимир Томић, 8 разред , ОШ „Др Драган Херцог“, Београд,  ментор Ивана Ковачевић

 

Друго место

Јеврем Недељковић, 6 разред , ОШ „Др Драган Херцог“, Београд,  ментор Ивана Ковачевић

 

Треће место

Сара Стефановић, 7 разред , ОШ „Др Драган Херцог“, Београд,  ментор Ивана Ковачевић


Награђени ђаци од 5. до 8. разреда за поезију

 

Прво место

Алекса Николић  6/1 разред, ОШ „ Станислав Сремчевић“, Крагујевац,  ментор Предраг Николић

 

Друго место

Јелена Спасић, 8/1 разред, ОШ „ Ратко Митровић“, Нови Београд,  ментор Данка Буха
Татјана Динић, 8/3 разред, ОШ „ Велизар Станковић Корчагин“, Каоник код Крушевца,  ментор Бобан Гајић

 

Треће место

Адријана Ламбић, 8/3 ОШ „Васа Чарапић“, Бели поток, Београд, ментор Снежана Стојановић
Теодора Јоцић,  5/4 разред, ОШ „ Коста Абрашевић“, Ресник – Београд,  ментор Надежда Пурић Јовановић
Павле Комарица,  5/3 разред, ОШ „ Бранко Радичевић“, Прибој,  ментор Тања Савић

Похвале:

Александар Ђурђевић, 8/2 разред, ОШ „ Браћа Недић“, Осечина,  ментор мр Лидија Марић Јовановић
Сара Перков, 6/5 разред, ОШ „ Станислав Сремчевић“, Крагујевац,  ментор Предраг Николић
Уна Бугарчић, 6/5 разред, ОШ „ Станислав Сремчевић“, Крагујевац,  ментор Предраг Николић


Награђени ђаци од 5. до 8. разреда за причу


Прво место

Милица Бабић, 7/4 разред, ОШ „ 9 октобар“, Прокупље,  ментор Александра Стојановић

 

Друго место

Ивана Радосављевић, 5. разред, ОШ „ Доктор Арчибалд Рајс“, Београд,  ментор Љубинка Ђурачић
Давид Миленковић, 6 разред, ОШ „ Рада Миљковић“, Јагодина

 

Треће место

Ања Александра Василијевић, 7/2 разред, ОШ „ Васа Чарапић“, Бели поток – Београд,  ментор Снежана Стојановић
Војислав Дурмановић, 8. разред, ОШ „ Свети Сава“, Бјељина, Република Српска,  ментор Мирјана Лазаревић


Бранина прва награда за роман

“Градски куп” Никола Раков 7/3, ОШ „ Никола Тесла“, Београд, ментор Александар Дракулић

 

Бранина прва награда за есеј о смеху

Лав Лукић 7/1, ОШ „ Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић

 

Бранина прва награда за збирку скечева

Марта Дукић 6/4, ОШ „ Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић

 

Групне награде

Диплома за одељење 1/1 ОШ “Димитрије Тодоровић Каплар” Књажевац, ментор Ивана Ђорђевић
Диплома за највеселији разред 2ц ОШ “Свети Сава” Суботица, учитељица Мирјана Лончаревић
Диплома за највеселији разред 4/4 ОШ “Стефан Немања”, Ниш, учитељица Ирена Сретић

 

Похвала за шампионе ведрог духа

Литерарна секција ОШ “Станислав Сремчевић” Крагујевац, ментор Предраг Николић

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Контакт

Адреса
Таковска 8
11000 Београд
Србија


Телефони
+381 (0)11 32 42 011
+381 (0)11 32 42 012
+381 (0)11 32 34 941


Билетарница
+381 (0)11 32 42 013
Факс
+381 (0)11 32 42 314


Емаил
info@dkcb.rs

Top