Резултати литерарног конкурса “Смешна прича”

 

Категорија  1 и 2 разред (прво место, три друга места, четири трећа места)

1. Лила Станојевић 2/2, ОШ “Ђуро Стругар” Београд, учитељица Снежана Радивојша
2. Матија Бабић 1/1, ОШ “Доситеј Обрадовић” Ириг, учитељица Светлана Јаковљевић Духоњ
2. Матеја Ковачевић 2/4, ОШ “Раде Драинац” Борча, учитељица Снежана Додик
2. Андреј Милетић 2/1 , ОШ “Станислав Сремчевић” Крагујевац, учитељ Предраг Николић
3. Анастазија Стојадиновић 1/4, ОШ “Лазар Саватић” Земун, учитељице Банићевић Јелена и Романић Марина.
3. Јулијана Перић 2/1, ОШ “Свети Сава” Врчин, учитељица Вера Крантић
3. Лука Јовичић 2/1, ОШ “Стари град” Београд
3. Андреј Стојанов 1/5, ОШ “Ванчо Прке” Штип, Македонија, ментор Милкица Миленковик Стојанова

Категорија 3 и 4 разред (прво место, три друга места, два трећа места)

1. Виктор Величковић 3/5, ОШ “Змај Јова Јовановић” Београд, учитељица Славица Јовић
2. Драгана Гачић 3. разред, ОШ “Вук Караџић” Теслић, Република Српска , учитељица Жељка Марковић
2. Мина Милетић 3/5, ОШ “Раде Драинац” Борча, учитељица Весна Стошић
2. Данило Стојанов 3/3, ОШ “Змај Јова Јовановић” Београд, учитељица Ивана Терзић
3. Михајло Стојановић 4. разред, ОШ “Милић Ракић Мирко” Прокупље, издвојено одељење Доње Кординице , учитељица Јелена Бабић
3. Анастасија Петковић 4. разред, ОШ “Цана Марјановић” Раља, учитељица Александра Ћирица

Похвале за Јовановић Христину 3. разред,  ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш, учитељица Цветковић Соња и Јовану Стевановић ОШ “Милић Ракић Мирко” Прокупље, издвојено одељење Доње Кординице , учитељица Јелена Бабић

Категорија од 5 до 8 разреда (прво место, три друга места, три трећа места)

1. Катарина Ковачевић 7/1, ОШ “Васа Чарапић” Авала, наставница Снежана Стојановић
2. Шакира Реџић 8. разред, Прва основна школа Живнице, БИХ, наставница Марица Ферхат Беговић
2. Василиса Вељковић 6. разред, ОШ “Радоје Домановић” Параћин, наставница Јасмина Јовановић
2. Урош Тирнанић 6/1, ОШ “Ратко Митровић” Нови Београд, наставница Данка Буха
3. Софија Мишковић 8. разред, ОШ “Краља Александра I” Нови Београд, наставница Вера Николић
3. Ива Бабић 5/2, ОШ “Доситеј Обрадовић” Ириг, наставница Мајда Томић
3. Катарина Вулић 6/5, ОШ Станислав Сремчевић Крагујевац, наставник Предраг Николић

Похвала за Ангелину Пајковић 7/2, ОШ “Михајло Петровић Алас” Београд, наставница Марија Лакићевић

Дипломе за групе :

Литерарној секцији ОШ „Дубрава“, Књажевац ,коју води учитељица Данијела Данковић

Литерарној секцији ОШ „Свети Сава“, Врчин, коју води учитељица Мирјана Јашић

Разреду 4/4 ОШ „Стефан Немања“, Ниш и њиховој наставници Ирени Сретић

Разреду 4/1 и 4/2 и ОШ „Вук Караџић“, Власеница, Република Српска, њиховој учитељици Снежани Лакети

Разреду 2/4  ОШ „3.октобар“ Бор, и њиховој учитељици Сањи Маринковић

Разреду 3/5 ОШ „Змај Јова Јовановић“, Београд и њиховој учитељици Славици Јовић

Разреду 2/2 ОШ „Ђуро Стругар“  Београд, и њиховој учитељици Снежани Радивојши

Разреду 4/2 ОШ „Бранко Радичевић“ Батајница, и њихова учитељица Љиљана Мијић

Литерарној секцији ОШ „Васа Чарапић“ Авала, наставници Снежана Стојановић

 

Додела диплома и похвала је у уторак, 24. јануара у 13 часова, Мала сала ДКЦБ-а, Таковска 8.

 


BrankoDiploma

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Контакт

Адреса
Таковска 8
11000 Београд
Србија


Телефони
+381 (0)11 32 42 011
+381 (0)11 32 42 012
+381 (0)11 32 34 941


Билетарница
+381 (0)11 32 42 013
Факс
+381 (0)11 32 42 314


Емаил
info@dkcb.rs

Top