Резултати литерарног конкурса „Смешне приче и песме“

 

Додела диплома за литерарни конкурс „Смешне приче и песме“
који је био посвећен Бранку Ћопићу, одржаће се 23. јануара 2019. у 13 часова у Малој сали Дечјег културног центра.

Награде за млађи узраст (од првог до четвртог разреда)
Награда за прозу

1.Лила Станојевић 4/3, ОШ „Иван Гундулић“,учитељица Нада Бунчић
2.Алекса Костадиновић 4/1, ОШ “Сава Шумановић” Београд, учитељица Наташа Марјановић
2.Лука Петковић 4/7, ОШ „Раде Драинац“ Борча,учитељица Рузмаринка Петровић
3. Андреј Стојанов 3/5, ОШ „Ванчо Прке“ Штип,учитељица Милкица Миленковиц Стојанова
3.Андрија Барaћ 3/1, ОШ “Филип Вишњић” Београд, учитељица Милaнка Берковић
3.Вања Сарић 4/2, ОШ “Ђуро Стругар” Београд, учитељица Снежана Радивојша

Похвале

Марија Фелдежди 4/1, ОШ “Јован Јовановић Змај” Змајево, учитљица Слађана Толанов
Немања Тепша 3/3, ОШ Бранко Радичевић Батајница, учитељица Јелена Миковић

Награде за поезију

1.Анђела Перић 3 разред, ОШ „Дража Марковић Рођа“ Смољинац,учитељица Зорица Перић
2.Вељко Илић 3/4 разред, ОШ “Попински борци” одељење Лискавац, ментор Лидија Илић
2.Андреј Милетић 4/1, ОШ „Станислав Сремчевић“ Крагујевац,учитељ Прераг Николић
3. Растко Живак 4/3, ОШ „Никола Тесла“ Београд, ментор Александра Дракулић
3.Борис Бојић 4/2, ОШ “Ђуро Стругар” Нови Београд, учитељица Снежана Радивојша
3.Вукашин Пљакић 2 разред, ОШ Вук Караџић Краљево, Каменица, учитељица Катарина Шулубурић
 
Похвале

Алекс Минић 4/2, ОШ Дубрава Књажевац, учитељица Данијела Јеленковић
Лазар Стојиљковић 3/2, ОШ 8.октобар Власотинце, учитељица Биљана Милтеновић
Лена Давидовић 2 разред, ОШ “Жарко Зрењанин” Кикинда, учитељица Аница Шаргин-Њагрић

Награде за старији узраст (од петог до осмог разреда)

Награда за прозу

1.Сара Вићентијевић , ОШ „Васа Чарапић“ Београд Бели поток, ментор Снежана Стојановић
2. Урош Тирнанић 8/1, ОШ „ Ратко Митровић“ Нови Београд“, ментор Данка Буха
2.Ивана Радосављевић 7/2 ОШ „Стеван Дукић“, ментор Александра Костов Дојчиновић
3.Ива Бабић 7/2, ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ириг, ментор Маја Вуксановић
3.Андрија Петковић 6/3, ОШ „Љупче Николић Алексинац, ментор Сандра Ђорђевић
3.Јана Петровић 8/4, ОШ „ Краљ Александар Први“ Пожаревац, ментор Марија Николић

Похвале

Андреј Петровић 6/3 , ОШ „Никола Тесла“ Београд, ментор Александра Дракулић
Васкрсија Ковачевић 7а , ОШ „Јован Јовановић Змај“ Кањижа, ментор Биљана Жарков
Софија Бабић 5/2, ОШ „Васа Чарапић“ Београд Бели поток, ментор Снежана Стојановић

Награде за поезију

1.Ана Миљуш 6/4 , ОШ „Никола Тесла“, ментор Александра Дракулић
2.Саша Јовић 7 разред, ОШ „Вељко Чубриловић Прибој, ментор Андријана Пекић
2.Теодора Спасојевић 5/2, ОШ „Васа Чарапић“ Бели поток, наставница Снежана Стојановић
3.Теодора Илић 7/1 ,ОШ „Свети Сава“ Владичин Хан, ментор Оливера Костић
3.Сара Вићентијевић ОШ „Васа Чарапић“ Београд Бели поток, ментор Снежана Стојановић
3. Ахмед Халилбашић 7 разред ОШ „Прва основна школа Живинице“ БиХ, ментор Марица Ферхатбеговић

Специјалне дипломе за високи хумористички домет

Лана Андрић 6 разред,ОШ „Др.Драган Херцог“ ментор Ивана Ковачевић
Марко Спасојевић 5 разред, ОШ „Др.Драган Херцог“ ментор Ивана Ковачевић

Специјалне дипломе за висок летерарни домет

Марта Дукић 8/4 ,ОШ „Никола Тесла “ Београд, ментор Александра Дракулић – за роман “Пут за Тритонију”
Ема Зечевић 5 разред, ОШ „Никола Тесла “ Београд, ментор Александра Дракулић – за роман “Дневник Кети Бридовић”
Ема Зечевић 5 разред, ОШ „Никола Тесла “ Београд, ментор Александра Дракулић – за драмски комад “Свађа у шуми”

 


РАДОВИ


 

ПРОЗА ОД 1. ДО 4. РАЗРЕДА

1. Лила Станојевић
2. Алекса Констадиновић
2. Лука Петковић
3. Андреј Стојанов
3. Андрија Бараћ
3. Вања Сарић

Похвала, Марија Фелдежди
Похвала,Немања Тепша

 

ПРОЗА ОД 5. ДО 8. РАЗРЕДА

1. Сара Вићентијевић
2. Ивана Радосављевић
2. Урош Тирнанић
3. Андрија Петковић
3. Ива Бабић
3. Јана Петровић

Похвала , Васкрсија Ковачевић
Похвала Андреј Петровић
Похвала, Софија Бабић

 

ПОЕЗИЈА ОД 1. ДО 4. РАЗРЕДА

1. Анђела Перић
2. Андреј Милетић 
2. Вељко Илић
3. Вукашин Пљакић
3. Растко Живак
3.Борис Бојић

Похвала Александар Стојиљковић
Похвала, Алекс Минић
Похвала, Лена давидовић
 
 
ПОЕЗИЈА ОД 5. ДО 8. РАЗРЕДА

1. Ања Миљуш
2. Теодора Спасојевић
2.Саша Јовић
3. Ахмед Халилбашић
3. Сара Вићентијевић
3. Теодора Илић

 

Специјалне дипломе за висок литерарни домет

Ема Зечевић и Марта Дукић

Специјалне дипломе за висок хумористички домет

Марко Спасојевић 
Лана Зима

 
 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Top