download (2)Додела диплома и захвалница ће се одржати у уторак 12. априла у 13 часова у Малој сали ДКЦБ-а. Дипломе ће уручити председник жириа Слободан Станишић. На приредби ће књижевнику Милану Мрдаљу Мрђи бити уручена награда „Брана Цветковић“ за изузетан допринос стваралаштву за децу.


 

Награда „Мали Брана“ за предшколце


Анастазија Стојадиновић , вртић  „ Земунски бисер“


I и II разред


  1. Прва награда – Марта Ристић 1/1 , песма Волела бих , ОШ „Владислав Рибникар“, учитељица Соња Чукић.
  2. Друга награда – Јовић Данило 1ц , песма Ћућа и Шврћа „Свети Сава“, Суботица, учитељица Мирјана Лончаревић
  3. Друга награда – Матеја Аранђеловић 1/2 , песма Моја породица-осмех мога лица“,  ОШ „Димитрије Тодорвић Каплар“, Књажевац, учитељица Гордана Јаневска
  4. Трећа награда – Лана Павловић  2/5,песма Машта“,  ОШ „Никола Тесла“, Београд,  ментор   Александра  Дракулић  
  5. Трећа награда – Меланија Драмићанин 1/2, песма Мој завичај , ОШ „Димитрије Тодорвић Каплар“, Књажевац, учитељица Гордана Јаневска
  6. Трећа награда  – Лазар Жижаков 1/1, песма Жирафа , ОШ „Јован Јовановић Змај“, Змајево, учитељица Слађана Толанов

Похвале:

  1. Јована Јанковић 1/1, песма Миш Раца ОШ „Јован Јовановић Змај“, Змајево, учитељица Слађана Толанов
  2. Сава Калинић 1/1, песма Смешна песма“, ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац
  3. Страхиња Радуловић 2/6 , песма Пуж“, ОШ „ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор ментор   Александра  Дракулић 

 


 III  и IV разред


 

  1. Прва награда – Гаврил Вујић 4/4 , песма Дедин ауто“,  ОШ „Дринка Павловић“, учитељица Мерима Јовановић
  2. Друга награда – Ђорђе Јовановић 4/4, песма Болесни диносаурус“, ОШ „Младост“ , учитељица Тања Вречко
  3. Друга награда – Анастасија Василић 3/4, песма Шминкерај“,  ОШ „Стефан Немања“, Ниш, учитељица Ирена Сретић
  4. Друга награда – Томас Ели Олафасон , песма Игралиште , 3. Разред, ОШ „Бејза“, учитељица Драгана Пејовић
  5. Трећа награда – Јана Петровић 4/1, песма Ах, те принцезе“, песничка радионица “Млади песници“, водитељ Миланка Берковић, ОШ „Филип Вишњић“
  6. Трећа награда – Мила Димитријевић 3/4 , песма Босоного детињство ОШ Бранко Миљковић“, Ниш, ментор Сузана Вељковић
  7. Трећа награда – Теодора Петковић 4/3, песма Мали комшија“, ОШ „Никола Тесла“

Прва групна награда

Елена Ескић, Мина Смољановић, Урош Марковић, Маша Перепелиуц 4/4, песма Коњомачкозец“, ОШ „Младост“, Нови Београд, учитељица Тања Вречко

 

Похвале:

  1. Лена Имамовић 4/2, песма Мој мали бата“, ОШ „Ослободиоци Београда“, учитељица Топаловић Божана
  2. Софија Матовић 3/4, песма “Мајчински даљински”, ОШ „Цар Константин, Ниш, учитељица Мила Глинтић
  3. Катарина Анџић 3/3, песма Цвеће“, ОШ „Краљ Александар I“, Нови Београд,учитељица Радојевић Гордана.
  4. Милош Арсић 3/5, песма Чај“, ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор   Александра  Дракулић 

V  и VI разред


 

  1. Прва награда – Лав Лукић 6/1 , песма Продавац магле , ОШ „Никола Тесла“, Београд
  2. Друга награда – Уна Бугарчић 5/5, песма Мама на столици , ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац
  3. Трећа награда – Марко Јовановић 6/2,  песма Моја прича , ОШ „Старина Новак“, наставница Марија Марковић
  4. Трећа награда – Анђела Пешић 5/3, песма Колачић среће , ОШ „Никола Тесла“, Београд , ментор   Александра  Дракулић 
  5. Трећа награда – Давид Миленковић, 5. разред, песма Побуна инструмената , ОШ „Рада Миљковић“, Јагодина
  6. Трећа награда – Михаило Анђелић 5/5, песма Тенис , ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац
  7. Прва награда за скеч – Катарина Ковачевић 6/1, ОШ „Васа Чарапић“, Београд, наставница Снежана Стојановић

 Похвале

  1. Сара Потпара 6/4, песма Кад би опет био 20 век , ОШ „Никола Тесла“, Београд
  2. Милица Обрадовић 5. разред , песма Цветна песма , ОШ „Јулијана Ћатић“,  Страгари, наставник Ана Соврлић Гардовић
  1. Сара Перков 5/5 , песма Страхиња и конзола , ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац
  1.  Јана Зимоњић 5/4, песма Сеоско дете , ОШ „Никола Тесла“, Београд

 


 VII  и  VIII


 

  1. Прва награда – Ана Бобић  8/1, песма Контролни из физике  , песничка радионица “Млади песници“, водитељ Миланка Берковић, ОШ „Филип Вишњић
  2. Друга  награда – Лука Максимовић 7/3, песма Кад бих возач аутобуса био ја , ОШ „Цар Константин “, Ниш, ментор Аница Бреберина
  3. Друга награда  – Шакира Реџић 7. разред, ОШ „Живнице“, Живнице, БИХ, ментор Ферхата Беговић, песма Електро бака.
  4. Друга награда  – Звездана Гојковић 9/1, песма Жак и Жаклина , ОШ „Октоих“, Црна Гора, ментор Тамара Дамјановић
  5. Друга награда  –  Адријана Ламбић 7/3, песма Мали враголани , ОШ „Васа Чарапић“, Београд, наставница Снежана Стојановић
  6. Трећа награда   – Нејра Кадрић 9. разред , песма Хемија и љубав ,  ОШ „I основна школа Живнице“, Живнице, БИХ, ментор Марица Ферхатбеговић
  7. Трећа награда   – Јелена Томић 9/3, песма “Прасећа мука” , ОШ „Дворови “, Kњижевна радионица Народне библиотеке Филип Вишњић – Бјељина, Република српска .
  8. Татјана Динић 7/3, песма Да ли сам дете или животиња?” , ОШ  „Велизар Станковић Корчагин“, Каоник код Крушевца

Похвале

Ивана Самарџић 7/3, песма Апрлска шала , ОШ „Вук Караџић“,  Власеница , Република српска, ментор Јованка Влачић

Елена Миленковић  7 разред, песма Шумска клупа ,  ОШ „Раде Миљковић“, Јагодина

Звездана Гојковић 9/ 1, песма Орах, где је ?” ,  ОШ „Октоих“, Црна Гора, ментор Тамара Дамјановић

 

 

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Контакт

Адреса
Таковска 8
11000 Београд
Србија


Телефони
+381 (0)11 32 42 011
+381 (0)11 32 42 012
+381 (0)11 32 34 941


Билетарница
+381 (0)11 32 42 013
Факс
+381 (0)11 32 42 314


Емаил
info@dkcb.rs

Top