Nedeljni program za period od 25. do 31. oktobra 2014. godine

Nedeljni program za period od 25. do 31. oktobra 2014. godine
 

MUZIČKO SCENSKI PROGRAM CIKLUS “MUZIČKA SREDA – SEZONA 4” U saradnji sa Fakultetom muzičke umetnosti u Beogradu Koncert studenata violine iz klase prof. Maje Jokanović Program: Bah, Fore, Mocart, Vijenjavski, Hačaturijan i Brams Sreda, 29. oktobar u 20 sati Velika sala DKCB Ulaz s...


Nedeljni program za period od 18. do 24. oktobra 2014. godine

Nedeljni program za period od 18. do 24. oktobra 2014. godine
 

MUZIČKO SCENSKI PROGRAM DOM PIONIRA DECI BEOGRADA Proslava 70 godina od oslobođenja Beograda Muzičko – scenski program članova DKCB Učestvuju: Hor DKCB, Orkestar DKCB, Baletski studio DKCB, Studio govora i glume DKCB, Likovni atelje DKCB, Studio za animirani film DKCB, Vokalna grupa “Na...


Nedeljni program za period od 11. do 17. oktobra 2014. godine

Nedeljni program za period od 11. do 17. oktobra 2014. godine
 

MUZIČKO SCENSKI PROGRAM PLESNE LUDORIJE Radionica savremene igre za mlade uzrasta od 13 do 18 godina Subota, 11. oktobar u 11.30 sati Baletski studio DKCB KULTURNO-OBRAZOVNI PROGRAM BEOKLUB – SKRIVENI BEOGRAD “Detalji dekorativne plastike” – likovna radionica Sreda, 15. oktobar ...


RADOST EVROPE 2014 – Program za nedelju, 5. oktobar

RADOST EVROPE 2014 – Program za nedelju, 5. oktobar
 

18:00 – 19:30 SVEČANI KONCERT Velika dvorana Sava centra...


RADOST EVROPE 2014 – Program za subotu, 4. oktobar

RADOST EVROPE 2014 – Program za subotu, 4. oktobar
 

10:00 PRIJEM ZA UČESNIKE U PALATI SRBIJA 12:00 – 15:00 SPORTSKO-REKREATIVNI DAN Zabavno-rekreativni program Ada Ciganlija – sportski tereni za odbojku, košarku, mali fudbal i vožnja vozićem oko jezera...


RADOST EVROPE 2014 – Program za petak, 3. oktobar

RADOST EVROPE 2014 – Program za petak, 3. oktobar
 

KONCERTI “SUSRETI PRIJATELJSTVA” Velika sala Dečjeg kulturnog centra Beograd 10:30 KONCERT I Učestvuju deca iz: Crne Gore, Bugarske, Albanije, Makedonije, Bosne i Hercegovine, Norveške, Belorusije i Srbije 15:30 KONCERT II Učestvuju deca iz: Makedonije, Slovačke, Letonije, Rumunije,...


RADOST EVROPE 2014 – Program za četvrtak, 2. oktobar

RADOST EVROPE 2014 – Program za četvrtak, 2. oktobar
 

12:00 KARNEVAL Okupljanje učesnika na Trgu Republike i svečani defile do Kalemegdanskog parka 12:30 SVEČANO OTVARANJE MANIFESTACIJE Stadion KK “Partizan” – Kalemegdan 18:00 – 19:00 XVI MEĐUNARODNI LIKOVNI KONKURS “RADOST EVROPE” Otvaranje izložbe i dodela nagrada Galerija, Atrij...


Nedeljni program za period od 27. septembra do 3. oktobra 2014. godine

Nedeljni program za period od 27. septembra do 3. oktobra 2014. godine
 

MEĐUNARODNI SUSRET DECE EVROPE “RADOST EVROPE 2014” KARNEVAL Okupljanje učesnika manifestacije na Trgu Republike i svečani defile Četvrtak, 2. oktobar u 12 časova SVEČANO OTVARANJE MANIFESTACIJE Četvrtak, 2. oktobar u 12.30 časova Stadion KK “Partizan” – Kalemeg...


Nedeljni program za period od 20. do 26. septembra 2014. godine

Nedeljni program za period od 20. do 26. septembra 2014. godine
 

MEĐUNARODNI SUSRET DECE EVROPE “RADOST EVROPE 2014” U SUSRET RADOSTI EVROPE Predstavljanje učesnika 45. susreta dece Evrope “RADOST EVROPE” Ponedeljak 22. septembar OŠ “Rade Drainac” u 17 časova OŠ “Milena Petrović Barili” u 19 časova Utorak 23....


Nedeljni program za period od 13. do 19. septembra 2014. godine

Nedeljni program za period od 13. do 19. septembra 2014. godine
 

MEĐUNARODNI SUSRET DECE EVROPE “RADOST EVROPE 2014” U SUSRET RADOSTI EVROPE Predstavljanje učesnika 45. susreta dece Evrope “RADOST EVROPE” Ponedeljak 15. septembar OŠ “Branko Radičević”, Boljevci u 19 časova Utorak 16.septembar OŠ “Vasa Čarapić...


Top