Nedeljni program DKCB za period od 5. do 11. aprila 2014. godine

Nedeljni program DKCB za period od 5. do 11. aprila 2014. godine
 

MEĐUNARODNI SUSRET DECE EVROPE “RADOST EVROPE 2014” KONKURS ZA ŠKOLE DOMAĆINE Konkurs je otvoren do 30. aprila 2014. godine >>> Radost Evrope 2014 – Pozivno pismo direktorima osnovnih škola grada Beograda XVI MEĐUNARODNI LIKOVNI KONKURS “RADOST EVROPE 2014R...


Nedeljni program DKCB za period od 29. marta do 4. aprila 2014. godine

Nedeljni program DKCB za period od 29. marta do 4. aprila 2014. godine
 

MEĐUNARODNI SUSRET DECE EVROPE “RADOST EVROPE 2014” KONKURS ZA ŠKOLE DOMAĆINE Konkurs je otvoren do 30. aprila 2014. godine >>> Radost Evrope 2014 – Pozivno pismo direktorima osnovnih škola grada Beograda XVI MEĐUNARODNI LIKOVNI KONKURS “RADOST EVROPE 2014R...


Nedeljni program DKCB za period od 22. do 28. marta 2014. godine

Nedeljni program DKCB za period od 22. do 28. marta 2014. godine
 

POZORIŠNI PROGRAM “ALISA U ZEMLJI ČUDA” Režija i adaptacija: Anja Suša Glumci: Milan Pajić i Jelena Ilić Subota, 22. mart u 17 časova Mala sala DKCB Petak, 28. mart u 12 časova, gostovanje na festivalu ART TREMA FEST u Rumi TRIBINSKI PROGRAM dkcb.rs – INTERAKCIJA Radionica vrš...


Nedeljni program DKCB za period od 15. do 21. marta 2014. godine

Nedeljni program DKCB za period od 15. do 21. marta 2014. godine
 

POZORIŠNI PROGRAM “ASTRONAUTI” Režija i adaptacija: Anja Suša Uloge: Miloš Samolov, Damjan Kecojević, Miloš Anđelković, Damjan Babić i Jelena Ilić Scenografija: Zorana Petrov Kostimografija: Maja Mirković Subota, 15. mart u 12 časova Četvrtak, 20. mart u 14 časova Velika sa...


Nedeljni program DKCB za period od 8. do 14. marta 2014. godine

Nedeljni program DKCB za period od 8. do 14. marta 2014. godine
 

POZORIŠNI PROGRAM “ASTRONAUTI” Režija i adaptacija: Anja Suša Uloge: Miloš Samolov, Damjan Kecojević, Miloš Anđelković, Damjan Babić i Jelena Ilić Scenografija: Zorana Petrov Kostimografija: Maja Mirković Sreda, 13. mart u 11 časova Velika sala DKCB “ALISA U ZEMLJI ČUD...


Nedeljni program za period od 1. do 7. marta 2014. godine

Nedeljni program za period od 1. do 7. marta 2014. godine
 

POZORIŠNI PROGRAM “ASTRONAUTI” Režija i adaptacija: Anja Suša Uloge: Miloš Samolov, Damjan Kecojević, Miloš Anđelković, Damjan Babić i Jelena Ilić Scenografija: Zorana Petrov Kostimografija: Maja Mirković Sreda, 5. mart u 11 časova Velika sala DKCB “KAPETAN DŽON PIPLFO...


Nedeljni program za period od 22. do 28. februara 2014. godine

Nedeljni program za period od 22. do 28. februara 2014. godine
 

PROGRAM ZA MLADE KREATIVNA BERZA – DKCB.RS Razmena odevnih predmeta, nakita, slika, rezbarija, fotografija, keramike, knjiga,stripova, ploča, filmova i CD-ova Subota, 22. februar od 12 do 14 sati Veliki hol POZORIŠNI PROGRAM “ALISA U ZEMLJI ČUDA” Režija i adaptacija: Anja Suša...


Nedeljni program za period od 15. do 21. februara 2014. godine

Nedeljni program za period od 15. do 21. februara 2014. godine
 

PROGRAM ZA MLADE KONKURS ZA UČEŠĆE NA KREATIVNOJ BERZI – DKCB.RS Razmena nakita, slika, odevnih predmeta, rezbarija, fotografija, keramike, knjiga,stripova, ploča, filmova i CD-ova Prateći program – rok koncert srednjoškolskih bendova Konkurs traje do 18. februara Prijavljivanje na...


Program za period od 8. do 14. februara 2014. godine

Program za period od 8. do 14. februara 2014. godine
 

POZORIŠNI PROGRAM “ASTRONAUTI” Ema Brostrem Režija i adaptacija: Anja Suša Uloge: Miloš Samolov, Damjan Kecojević, Miloš Anđelković, Damjan Babić i Jelena Ilić Četvrtak, 13. februar u 11 časova Velika sala DKC Beograd “ALISA U ZEMLJI ČUDA” Luis Kerol Režija i a...


Program za period od 1. do 7. februara 2014. godine

Program za period od 1. do 7. februara 2014. godine
 

POZORIŠNI PROGRAM “ASTRONAUTI” Ema Brostrem Režija i adaptacija: Anja Suša Uloge: Miloš Samolov, Damjan Kecojević, Miloš Anđelković, Damjan Babić i Jelena Ilić Scena: Zorana Petrov Kostim: Maja Mirković Subota, 1.februar u 12 časova Velika sala DKC Beograd “ALISA U ZEML...


Top