Categories: Galerijski program

RE LogoSPISAK NAGRAĐENIH UČESNIKA XVII MEĐUNARODNOG LIKOVNOG KONKURSA RADOST EVROPE 2015

Preuzmi PDF sa ovog linka:  Spisak nagrađenih radova RADOST EVROPE 2015

The list of awarded participants of the XVII International Art Competition the Joy of Europe 2015

Download PDF from this link: The List of Awarded Works – Joy of Europe 2015

 

PRVA STAROSNA KATEGORIJA za uzrast od 4 do 6 godina

FIRST AGE CATEGORY for children from 4 to 6

 

I NAGRADA  /  1st  PRIZE 

Aleksa Matić, 6 godina

PU “Radosno detinjstvo” Dečji likovni atelje

Novi Sad, Srbija

Likovni pedagog / Art teacher: Dragan Jajić

 

II NAGRADA / 2nd PRIZE 

 

Lidya Özdem Oöb, 6 godina

M.E.V Koleji Özel Güzelbahçe Ilkokulu

Guzelbahce, Izmir, Turkey

Likovni pedagog / Art teacher: Yasemin Mutlu

 

Antonio Bijelić, 6 godina

Tržić, Slovenija

Individualni učesnik / Individual participant

 

III NAGRADA / 3rd PRIZE 

 

Vedant Vishal Tiwari, 5 godina

Kanti Rana’s Hobby Centre

The School of child art

Bhavnagar (Gujarat), India

Likovni pedagog / Art teacher: Kamal Rana

 

Maria Barbashina, 6 godina

Children’s Art School no.6

(MEI CCE CAS no.6), Lipetsk, Russia

Likovni pedagog / Art teacher: Alesya Kupriyanova

 

Alyssa Panchal, 5 godina

Parramatta, Australia

Individualni učesnik / Individual participant

 

I NAGRADA ZA KOLEKCIJU  / 1st PRIZE FOR A COLLECTION

 

PU “Radosno detinjstvo”

Dečji likovni atelje

Novi Sad, Srbija

Likovni pedagog / Art teacher:  Dragan Jajić

Nagrađeni /Awarded children:

Nea Pavlović, Katarina Kerkez, Marija Savić, Marko Gavrić, Ila Borić, Vuk Gaćinović

 

II NAGRADA ZA KOLEKCIJU /  2nd PRIZE FOR A COLLECTION

 

Arts school ARTEYA

Targovishte, Bugarska

Likovni pedagog / Art teacher: Nelly Cholakova

Nagrađeni / Awarded children:

Niya Krasimirova, Dani Kolev, Eliya Panteva, Tihomira Petkova, Georgi Hristov

 

P.U. Dečji dani”, Dečji klub

Beograd, Srbija

Likovni pedagozi /Art teachers:  Jasmina Obradović i Mirjana Vranić

Nagrađeni / Awarded children:

Luka Rondović, Tara Bulatović, Teodor Martinović, Anastasija Janković, Mateja Zarić, Dunja Tešić, Mija Hajali, Ignjat Ranitović, Andrej Jeftenić, Stela Mladenović, Strahinja Kolundžija, Emilija Stojanović, Konstantin Krnjić, Marija Mandić, Iskra Živanović, Tijana Rašeta, Đurđa Bajčeti, Jana Mihajlović, Arneš Bat, Nađa Markus, Una Šalipur, Hana Cvetko, Zara Brajković, Adam Cindrić, Maša Popović, Teodora Bajčetić, Pavle Lukić

 

III NAGRADA ZA KOLEKCIJU  3rd PRIZE FOR A COLLECTION 

 

Dečji vrtić “Čira – čara”

Varaždin, Hrvatska

Likovni pedagog: Žaklina Antolić

Nagrađeni / Awarded children:

Klara Grgurić, Lana Šoša, Ana Dežmarić-Krofak

 

Talleres de Iniciacion Artistica

“Pedro Angel Palou Perez”

Del Consejo Estatal para la Cultura y las Artes del Gabierno del Estado de Puebla

Puebla, Pue Mexico

Nagrađeni / Awarded children:

Uriel Gomez Rubalcava, Gabriela Gonzalez Herrero, Nadia Lesli Contreras Lopez, Saheli Ofelia Luna Montiel, Saul Lopez Rodrigez

 

Materska škola VK Pastelka

Bratislava, Slovakia

Likovni pedagog / Art teacher: Marcela Nemčekova

Nagrađeni / Awarded children:

Veronika Krihová, Hana Erdélyiová, Lukáš Blahušiak

INDIVIDUALNE POHVALE / INDIVIDUAL HONORABLE MENTIONS

 

Marija Ranisavljević, 6 godina

Likovna radionica EGO

Beograd, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Višnja Devrnja

 

Nađa Lukić, 5 godina

Beograd, Srbija

Individualni učesnik / Individual participant

 

Daniel Danev, 6 godina

Art studio PRIKAZEN SVJAT

Sofia, Bulgaria

Likovni pedagog/ Art teacher: Tatiana Antonova

 

Yutha Poojari, 6 godina

ART HARBOUR CENTRE

Nairobi, Kenya

Likovni pedagog/ Art teacher: Lisa Wee Eng Cheng

 

Hana Daković, 5 godina

Beograd, Srbija

Individualni učesnik / Individual participant

 

Lena Subotić, 6 godina

Likovna radionica EGO

Beograd, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Višnja Devrnja

 

Vukašin Zečević, 6 godina

Likovna radionica EGO

Beograd, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Višnja Devrnja

 

Srida Sajag Patel, 6 godina

Kanti Rana’s HOBBY CENTRE the school of child art

Gujarat, India

Likovni pedagog/ Art teacher: Kamal Rana

 

Vansh Sagar Shah, 5 godina

HOBBY CENTRE “Child -Art is a reflection of the Creative Force”

Baroda, Indija

 

Nina Antonijević, 4 godine

Družina San-San =Sunčev zrak

Novi Beograd, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Julkica Zubović Masniković

 

Shreel Shah, 5 godina

HOBBY CENTRE FOR ART

Ahmedabad, Gujarat, India

Likovni pedagozi / Art teachers: Vishwanath Panchal, Milin Panchal, Zalak Panchal

 

Mia Petolas, 5 godina

DV “Iskrica”

Zagreb, Hrvatska

Vaspitač / Kindergarten teacher: Snježana Cukrov, Vesna Stojanović-Hauzer

 

Yuen Mazen Chan, 6 godina

Simply art

N.T. Hong Kong, China

Likovni pedagozi /Art teachers: Henry Lau Hoo Cheong, Iris Lee Chui Fan

 

Voicu Tudor, 4 godine

M’arta pentru ORTANSA

Focsani, Vrancea, Romania

Likovni pedagog/ Art teacher: Ortansa Alixandra Mazilu

 

Dušan Stanisavljević, 4 godine

Vrtić “Različak”

Novi Sad, Srbija

Vaspitačice / Kindergarten teachers: Radmila Pekić, Jelena Milovanov

Likovni pedagog/ Art teacher: Jelena Tišma

 

Edik Andrianov, 4 godine

“Blue wind”

Vladikavkaz, Russia

Likovni pedagog/ Art teacher: Alehina Nina

 

Nikola Veljković, 6 godina

PU “11 april”

Beograd, Srbija

Vaspitač / Kindergarten teacher: Tatjana Ivanišević Radojković

 

Jana Popović, 6 godina

Likovni atelje

Dečji kulturni centar Beograd

Beograd, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Goran Simić

 

Marina Aleksandra Niculae, 6 godina

Clubul copular sector 5

Bucharest, Romania

Likovni pedagog/ Art teacher: Ana-Maria Dragomir Ciroiu

 

Andrijana Igić, 5 godina

PU “Radosno detinjstvo” Novi Sad

Vrtić “Crvenkapa” Futog

Srbija

Vaspitač / Kindergarten teacher: Jelena Aćimović

Likovni pedagog/ Art teacher: Jelena Tišma

 

POHVALE  ZA KOLEKCIJU / HONORABLE MENTION FOR COLLECTIONS

 

Družina San-San =Sunčev zrak

Novi Beograd, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Julkica Zubović Masniković

Pohvaljeni / Mentioned children:

Nina Antonijević, Nađa Nikolić

 

Young Envoys International

Hyderabad, India

Likovni pedagozi/ Art teachers: Dr B.A. Reddy, D. Litt

Pohvaljeni / Mentioned children:

Vineeth, K. Harinath, A. Rishi

 

LA FRAGUA taller escuela gratuito de ninos pintores

General Villegas, Argentina

Pohvaljeni / Mentioned children:

Africa Bathis, Guliana Bitti, Olivia Arribas

 

DRUGA STAROSNA KATEGORIJA za uzrast od 7 do 9 godina

SECOND AGE CATEGORY for children from 7 to 9

 

I NAGRADA  /  1st  PRIZE 

Elif Susup, 8 godina

M.E.V Koleji Özel Güzelbahçe Ilkokulu

Guzelbahce, Izmir, Turkey

Likovni pedagog/ Art teacher: Esra Sagtekin

 

II NAGRADA / 2nd PRIZE 

 

Sonja Ocokoljić, 7 godina

“Mali likovni atelje” studija “BIS!”

Beograd, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Violeta Jović

 

Ognjen Nikolić, 8 godina

Likovna grupa “MI”

Niš, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Mirjana Raković

 

III NAGRADA / 3rd PRIZE 

 

Martina Semjanova, 7 godina

Základná škola

Michalovce, Slovakia

Likovni pedagog/ Art teacher: Martina Tomovcikova

 

Rohan Maini, 9 godina

Art Harbour Centre

Westlands, Nairobi, Kenya

Likovni pedagog/ Art teacher: Lisa Wee Eng Cheng

 

Veronika Surmova, 8 godina

Základná škola Drabova 3

Košice, Slovakia

Likovni pedagog/ Art teacher: Jana Novakova

 

I NAGRADA ZA KOLEKCIJU  / 1st PRIZE FOR A COLLECTION

 

Simply Art

N.T. Hong Kong, China

Likovni pedagozi/ Art teachers: Henry Lau Hoo Cheong, Iris Lee Chui Fan

Nagrađeni / Awarded children:

You Gi Lau, Tsz Tung Rachael Lam, Yui Sum Helena Chan, Man Wun Ho, Yi Nga Ava ChongKin Gi Lau, Chi Hon Tang

 

II NAGRADA ZA KOLEKCIJU /  2nd PRIZE FOR A COLLECTION

 

Základná umelecká škola – výtvarný odbor
Košice, Slovakia

Likovni pedagog/ Art teacher: Mgr. Kvetoslava Ivanová

Nagrađeni / Awarded children:

Richard Marcin, Jakub Macm, Barbora Čemanova, Ester Burakova, Luka Fedak

 

M.E.V Koleji Özel Güzelbahçe Ilkokulu

Guzelbahce, Izmir, Turkey

Likovni pedagozi/ Art teachers: Yasemin Mutlu, Esra Sagtekin

Nagrađeni / Awarded children:

Demir Ermis, Gunes Buyukgoban, Doga Uzelli, Idil Misir, Sarp Kuleksi, Mehmet Sabri Oncu, Emir Guven, Serefcan Yumlu, Defne Aydin, Arhan Aras, Cinar Donmel, Kiyan Maki, Defne Aydin

 

III NAGRADA ZA KOLEKCIJU  3rd PRIZE FOR A COLLECTION 

 

Kanti Rana’s HOBBY CENTRE the school of child art

Gujarat, India

Likovni pedagog/ Art teacher:  Malti Rana

Nagrađeni / Awarded children:

Diya Atul Gujarathi, Kushi Bhavik Mehta, Vidhi Amrish Shah, Aanya Nilesh Shah

 

Taller del Sol, Expresion Plástica Creativa

Santa Fe, Argentina

Likovni pedagog/ Art teacher: prof. Maria Cristina Espasandin

Nagrađeni / Awarded children:

Eliseo Facelli, Giovanni Carassai, Victoria Villar Castillo, Jabneel Algacibur

 

Young Envoys International

Hyderabad, Telengana, India

Likovni pedagozi/ Art teachers: Dr B.A. Reddy, D. Litt

Nagrađeni / Awarded children:

B.Prem Kumar, M. Malli Karjun, M. Maha Lakshmi, S. Prahshant, J. Pranay, M. Mahalaxmi, H. Jahnavi, D. Hiranmayee, V. Sasha, K. Preethi, A. Sandeep, P. Vangmayi Reddy, G. Rithvika, N. Mithri

 

INDIVIDUALNE POHVALE / INDIVIDUAL HONORABLE MENTIONS

 

Amina Bagluk, 9 godina

“Blue wind”

Vladikavkaz, Russia

Likovni pedagog/ Art teacher: Alehina Nina

 

Gheorghita Maia Ioana, 7 godina

M’arta pentru ORTANSA

Focsani, Romania

Likovni pedagog/ Art teacher: Ortansa Alixandra Mazilu

 

Nikola Potocka, 7 godina

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaskolnej

Cherwionka -Leszczyny, Poland

Likovni pedagog/ Art teacher:  K.Sienkan-Kzakala

 

Patrycja Slovik, 7 godina

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaskolnej

Cherwionka -Leszczyny, Poland

Likovni pedagog/ Art teacher:  K.Sienkan-Kzakala

 

Pavle Lalović, 7 godina

Likovna radionica EGO

Beograd, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Višnja Devrnja

 

Saša Oračkova, 9 godina

Špeciálna základná škola
Košice, Slovakia

Likovni pedagog/ Art teacher: Julia Fujdalova

 

Pavle Šijakov, 7 godina

Likovni atelje

Dečji kulturni centar Beograd

Beograd, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Goran Simić

 

Julija Jes, 7 godina

Mieski osrodek kultury

Cherwionka -Leszczyny, Poland

Likovni pedagog/ Art teacher:  K.Sienkan-Krzakala

 

Michal Macias, 8 godina

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaskolnej

Cherwionka -Leszczyny, Poland

Likovni pedagog/ Art teacher:  K.Sienkan-Krzakala

 

Sotiris Kampouris, 7 godina

C’ IDALIOU

Nicosia, Cyprus

 

Hetuy Chauhan, 7 godina

KSHITIJ ART

Bhvnagar, Gujarat, India

Likovni pedagog/ Art teacher: Ajausinh Chauhan

 

Mihaela Varcheva, 7 godina

Arts school ARTEYA

Targovishte, Bulgaria

Likovni pedagog/ Art teacher: Nelly Cholakova

 

Kamen Pavlov, 9 godina

Art studio PRIKAZEN SVJAT

Sofia, Bulgaria

Likovni pedagog/ Art teacher: Tatiana Antonova

 

Vrunda T. Joshi, 9 godina

HOBBY CENTER

Bhavnagar, Gujarat, India

Likovni pedagog/ Art teacher: Ms Rekha J. Vegad

 

Kristian Hudak, 8 godina

Základná škola Drabova 3

Košice, Slovakia

Likovni pedagog/ Art teacher: Jana Novakova

 

Tamarka Rejdova,7 godina

ZŠ Benkova 34

Nitra, Slovakia

Likovni pedagog/ Art teacher: Dagmar Koncharova

 

Roberta Vasilescu, 8 godina

Clubul Copiilor Sector 5

Bukurešt, Romania

Likovni pedagog/ Art teacher: Ana-Maria Dragomir Ciroiu

 

Adrian Nevzati, 8 godina

Likovni 3D studio

Dečji kulturni centar Beograd

Likovni pedagog/ Art teacher: Katarina Bulajić Pavlović

 

POHVALE  ZA KOLEKCIJU / HONORABLE MENTION FOR COLLECTIONS

 

Likovna radionica EGO

Likovna radionica EGO

Beograd, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Višnja Devrnja

Pohvaljeni / Mentioned children:

Milica Mitrović, Anđela Josifoski, Aleksandar Josipović, Tara Peruničić, Teodora Mitrović, Ana Jeftić, Ivona Josipović

 

TREĆA STAROSNA KATEGORIJA za uzrast od 10 do 12 godina

THIRD AGE CATEGORY for children from 10 to 12

 

I NAGRADA  /  1st  PRIZE 

Petar Kabaktchiev, 12 godina

Art studio PRIKAZEN SVJAT

Sofia, Bulgaria

Likovni pedagog/ Art teacher: Tatiana Antonova

 

II NAGRADA / 2nd PRIZE 

 

Palade Andreea Francesca, 11 godina

M’arta pentru ORTANSA

Focsani, Vrancea, Romania

Likovni pedagog/ Art teacher: Ortansa Alixandra Mazilu

 

Ngo Chui, 11 godina

Simply art

N.T. Hong Kong, China

Likovni pedagog/ Art teacher: Henry Lau Hoo Cheong, Iris Lee Chui Fan

 

III NAGRADA / 3rd PRIZE 

 

Devam Patel, 10 godina

HOBBY CENTRE FOR ART

Naranpura, Ahmedabad, Gujarat, India

Likovni pedagozi/ Art teachers: Mr. Vishwanath Panchal, Mr. Milin Panchal, Mrs. Zalak Panchal

 

Julia Lis, 12 godina

ZESPOL SZKOL nr 4

Cherwionka -Leszczyny, Poland

Likovni pedagog/ Art teacher:  K.Sienkan-Kzakala

 

Grigorije Devrnja, 12 godina

Likovna radionica EGO

Beograd, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Višnja Devrnja

 

I NAGRADA ZA KOLEKCIJU  / 1st PRIZE FOR A COLLECTION

 

OŠ “Sveti Sava”

Velika Plana, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Živoslav Jovanović

Nagrađeni / Awarded children:

Marko Bešikić, Veljko Đukić, Jovana Marinković, Darija Arsić

 

II NAGRADA ZA KOLEKCIJU /  2nd PRIZE FOR A COLLECTION

 

Young Envoys International

Hyderabad, India

Likovni pedagozi/ Art teachers: Dr B.A. Reddy, D.Litt

Nagrađeni / Awarded children:

Harshini Rao, G. Dhanraj, S. Pranav, K. Banuchander, V. Vijaya Kumar, M. Shanmuka Raju, S. Shalini, A. Pawan Kumar, G. Kaushik

 

Art studio PRIKAZEN SVJAT

Sofia, Bulgaria

Likovni pedagog/ Art teacher: Tatiana Antonova

Nagrađeni / Awarded children:

Lilia Vigenina, Lora Muteva, Mina Nedeva, Viktor Butanski, Yuana Stoyanova, Samuil Terziiski, Paola Ivanova, Kristina Daneva, Ivelina Butchkova

 

III NAGRADA ZA KOLEKCIJU  3rd PRIZE FOR A COLLECTION 

 

MKC NEPKER

Subotica, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Boroš Đorđ

Nagrađeni / Awarded children:

Dragana Skočajić, Korina Furstner, Sofija Kozarić, Dorothea Sepsi, Anastazija Korolija

 

Osnovna škola “Rastko Nemanjić – Sveti Sava”

Nova Pazova, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Gordana Matić

Nagrađeni / Awarded children:

Anđela Mitić, Bogdan Stanković, Rade Pantović, Jelena Vujaklija, Miljana Pavlićević, Sara Matović

 

Osnovna škola “Posavski Partizani”

Obrenovac, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Vesna Vuleta

Nagrađeni / Awarded children:

Iva Vreljanski, Lazar Đurđević, Valentina Đurđević, Ana Blagojević, Miloš Pejić, Ana Zdravković, Ivana Ilić, Milica Janković, Anđela Obradović, Miloš Pejić, Ana Milosavljević, Andrijana Ašković, Ana Kekić, Nataša Prodanović, Igor Kljajić, Katarina Ikodinović, Valentina Ferrazzano, Ivona Januz, Mihajlo Mladenović

 

INDIVIDUALNE POHVALE / INDIVIDUAL HONORABLE MENTIONS

 

Gabriela Gacovska, 10 godina

Children’s art studio St Cyril and Methodi

Bitolj, Makedonija

Likovni pedagog/ Art teacher: Kosta Hadzi Antonovski

 

Martina Peteva, 10 godina

Arts school ARTEYA

Targovishte, Bulgaria

Likovni pedagog/ Art teacher: Nelly Cholakova

 

Chen Nicole, 10 godina

Simply art

N.T. Hong Kong, China

Likovni pedagozi/ Art teachers: Henry Lau Hoo Cheong, Iris Lee Chui Fan

 

Ferugean Anca-Andreea, 12 godina

Liceul tehnologic “Becebal”

Caransebes, Romania

Likovni pedagog/ Art teacher: Barbu Catalin

 

Jaysinh Pradipkumar Chauhan, 12 godina

TULIKA FOR CHILD ART

Bhavnagar, Gujarat India

Likovni pedagog/ Art teacher: Dharmendrasinh M. Chauhan

 

Olga Skublinskaya, 10 godina

“Blue wind”

Vladikavkaz, Russia

Likovni pedagog/ Art teacher: Alehina Nina

 

Saša Janković, 12 godina

OŠ “Branko Radičević”

Negotin, Srbija

Likovni pedagozi/ Art teachers: Ljubiša Blagojević, lik pedagog

 

Divyam Amitbhai Oza, 11 godina

TULIKA FOR CHILD ART

Bhavnagar, Gujarat, India

Likovni pedagog/ Art teacher: Dharmendrasinh M. Chauhan

 

Ian Kušlan, 10 godina

OŠ “Pantovčak”

Zagreb, Hrvatska

Likovni pedagog/ Art teacher: Jasna Bartolović Rimac

 

Dhanui Mihirbhai Doshi, 11 godina

ANJANEY ART

Bhavnagar, Gujarat, India

Likovni pedagog/ Art teacher: Sumendrasinh R.Sarvaiya

 

David Horvath, 11 godina

Špecijalna zakladna škola

Košice, Slovakia

Likovni pedagog/ Art teacher: Zuzana Nagyova

 

Renata Dudova, 10 godina

Špecijalna zakladna škola

Košice, Slovakia

Likovni pedagog/ Art teacher: Zuzana Nagyova

 

Jana Mročova, 11 godina

Špecijalna zakladna škola

Košice, Slovakia

Likovni pedagog/ Art teacher: Zuzana Nagyova

 

 

POHVALE  ZA KOLEKCIJU / HONORABLE MENTION FOR COLLECTIONS

 

Základná škola Jarovnice 192

Jarovnice, Slovakia

Likovni pedagog/ Art teacher: Jan Sajko

Pohvaljeni / Mentioned children:

Lukaš Husar, Damian Gina, Kristian Pešta

 

OŠ “Vuk Karadžić”  

Vlasenica, Bosna i Hercegovina

Likovni pedagog/ Art teacher: Njegoš Arnaut

Pohvaljeni / Mentioned children:

Anastasija Đurić, Marija Ninić, Nikola Trišić, Srđan Plakalović

 

OŠ “Desanka Maksimović”

Zvornik , Bosna i Hercegovina

Likovni pedagog/ Art teacher: Njegoš Arnaut

Pohvaljeni / Mentioned children:

Amra Dardagan, Belma Arnaut, Lejla Pandur

 

ČETVRTA STAROSNA KATEGORIJA za uzrast od 13 do 15 godina

FOURTH AGE CATEGORY for children from 13 to 15

 

I NAGRADA  /  1st  PRIZE 

Anna Hančarova, 14 godina

Zakladna škola Krymska 5

Michalovce, Slovačka

Likovni pedagog/ Art teacher: Eva Remakova

 

II NAGRADA / 2nd PRIZE 

K. Madhuri, 14 godina

Hyderabad, Teangana, India

Likovni pedagozi/ Art teachers: Dr. B.A. Reddy, D. Litt

 

Karolina Anton, 13 godina

SZKOLA PODSTAWOWA nr.8

Cherwionka -Leszczyny, Poland

Likovni pedagog/ Art teacher:  K.Sienkan-Krzakala

 

III NAGRADA / 3rd PRIZE 

 

Virti Rajen Bhai Shah, 14 godina

ANJANEY ART

Bhavnagar, Gujarat India

Likovni pedagog/ Art teacher: Sumendrasinh R.Sarvaiya

 

Aleksandar Đurić, 14 godina

OŠ “Jovan Popović”

Kragujevac, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Slavica Đorđević

 

I NAGRADA ZA KOLEKCIJU  / 1st PRIZE FOR A COLLECTION

 

Children’s Art School no.6

(MEI CCE CAS no.6), Lipetsk, Russia

Likovni pedagozi/ Art teachers: Marina Polukhina, Elena Goncharova, Alesya Kupriyanova

Nagrađeni / Awarded children:

Polina Scherbakova, Natalia Patrakhina, Daria Shmel’kova, Kristina Kunitsina, Svetlana Polyanskikh, Alina Vinogradova, Darina Oreshkina, Sofia Shapovalova

 

 

II NAGRADA ZA KOLEKCIJU /  2nd PRIZE FOR A COLLECTION

 

Osnovna škola “Rastko Nemanjić – Sveti Sava”

Nova Pazova, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Gordana Matić

Nagrađeni / Awarded children:

Marina Tintar, Sara Perić, Mina Milomović

 

Základná škola Jarovnice 192

Jarovnice, Slovakia

Likovni pedagog/ Art teacher: Jan Sajko

Nagrađeni / Awarded children:

Kristian Kaleja, Bartolomej Popuša, Kristian Horuath, Lubomir Husar, František Gina, Anton Kukurica, Sandra Ginova, Daniel Gina, Lukaš Kaleja, Tomaš Kaleja, Jan Husar, Tibor Červenak, Nikola Kalejova, Emanuel Dužda, Tomaš Bily

 

III NAGRADA ZA KOLEKCIJU  3rd PRIZE FOR A COLLECTION 

 

TULIKA FOR CHILD ART

Bhavnagar, Gujarat, India

Likovni pedagog/ Art teacher: Dharmendrasinh M. Chauhan

Nagrađeni / Awarded children:

Jahnavi Rajeshbhai Bhatt, Parangi Chetanbhai Rathod, Shaili Dilipbhai Thakkar

 

INDIVIDUALNE POHVALE / INDIVIDUAL HONORABLE MENTIONS

 

Samuel Solivajs, 15 godina

Special school for handicapped children

Dolny Kubin, Slovačka

 

Gabika Žigova, 13 godina

Špeciálna základná škola
Košice, Slovačka

Likovni pedagog/ Art teacher: Zuzana Nagyova

 

Maria Horvathova, 13 godina

Špeciálna základná škola
Košice, Slovačka

Likovni pedagog/ Art teacher: Zuzana Nagyova

 

Adityaraj Pushpraj Raval, 13 godina

Tulika for child art

Bhavnagar, Gujarat INDIA

Likovni pedagog/ Art teacher: Dharmendrasinh M. Chauhan

 

Mario Bako, 13 godina

OŠ “Radivoj Popović”

Škola za obrazovanje dece sa smetnjama u razvoju

Zemun, Srbija

Likovni pedagog / Art teacher: Jovana Dragić

 

Kristina Gažiova, 13 godina

Špeciálna základná škola

Košice, Slovačka

Likovni pedagog / Art teacher: Kacerdova Angelika

 

Alan Poliak, 13 godina

Špeciálna základná škola

Košice, Slovačka

Likovni pedagog / Art teacher: Kacerdova Angelika

 

 

POHVALE  ZA KOLEKCIJU / HONORABLE MENTION FOR COLLECTIONS

 

OŠ “Branko Radičević”

Negotin, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Ljubiša Blagojević

Pohvaljeni / Mentioned children:

Jovana Predić, Stefan Ćosin, Nikola Stojković, Kristina Stojanovska, Nikola Cokić, Aleksa Stefanović, Ivana Kostić, Dušan Radmanović, Marko Mišić, Miloš Čečulović

 

PETA  STAROSNA KATEGORIJA za uzrast od 16 do 18 godina

FIFTH AGE CATEGORY for children from 16 to 18

 

I NAGRADA  /  1st  PRIZE 

 

Ivona Stojanović, 16 godina

“Mali likovni atelje” studija “BIS!”

Beograd, Srbija

Likovni pedagog/ Art teacher: Violeta Jović

 

II NAGRADA / 2nd PRIZE 

 

Paula Grinvalde, 18 godina

Valmiera State Gymnasium

Valmiera, Letonija

Likovni pedagog/ Art teacher: Gija Karane

 

 

III NAGRADA / 3rd PRIZE 

Pavani, 16 godina

Young Envoys International

Hyderabad, Telengana, India

Likovni pedagozi/ Art teachers: Dr B.A. Reddy, D. Litt

 

Martina Hončarova, 16 godina

Základná umelecká škola – výtvarný odbor
Košice-Staré Mesto, Slovakia

 

Neda Varpukauskaite, 16 godina

Art school of Salantai

Salantai, Lithuania

Likovni pedagog/ Art teacher: Ingrida Taujanskiene

 

 

INDIVIDUALNE POHVALE / INDIVIDUAL HONORABLE MENTIONS

 

Ana Nedović, 18 godina

“Atelje kod Kaće”

Beograd, Srbija

Likovni pedagozi/ Art teachers: Danijela Anđelković i Miodrag Vargić

 

Venu J. Vegad, 18 godina

HOBBY CENTER

Bhavnagar (Gujarat), Indija

Likovni pedagog/ Art teacher: Ms Rekha J. Vegad

 

 

POHVALE  ZA KOLEKCIJU / HONORABLE MENTION FOR COLLECTIONS

 

Základná umelecká škola – výtvarný odbor

Department of Fine Arts of Basic School of Arts
Košice-Staré Mesto, Slovakia

Likovni pedagozi/ Art teachers: Mgr. Milan Hanak, Mgr. Daniela Potankova

Pohvaljeni / Mentioned children:

Nela Gondova, Jana Kanuchova, Filip Konkol, Veronika Šulcova

 

Young Envoys International

Hyderabad, India

Likovni pedagozi / Art teachers: Dr B.A. Reddy, D. Litt

Pohvaljeni / Mentioned children

Soni, A. Pavani, A. Prahlad, K. Keerthi Vardhan, R. Prakash, J. Praveen Kumar, B. Nandini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Контакт

Адреса
Таковска 8
11000 Београд
Србија


Телефони
+381 (0)11 32 42 011
+381 (0)11 32 42 012
+381 (0)11 32 34 941


Билетарница
+381 (0)11 32 42 013
Факс
+381 (0)11 32 42 314


Емаил
info@dkcb.rs

Top