ДЕМУС 2022 – ПРОГРАМ

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ СОЛО ПЕВАЧА И МАЛИХ ВОКАЛНИХ САСТАВА

(ДУЕТИ, ТЕРЦЕТИ  И КВАРТЕТИ )

УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА БЕОГРАДА

«ЗЛАТНА СИРЕНА» 2022.

I КОНЦЕРТ

ЖАНР:

а)СТАРИ МАЈСТОРИ,КЛАСИЧНА ИЛИ САВРЕМЕНА СОЛО ПЕСМА

д)СТАРОГРАДСКА ПЕСМА 

(I, II , III и IV категорија)

28. 3. 2022. у 10 часова 

Дворана „Донка Шпичек“

Дечји културни центар Београд, Таковска 8

Организатори:


                                         ПРИЈАТЕЉИ ДЕЦЕ БЕОГРАДА

Покровитељ:

ГРАД БЕОГРАД – ГРАДСКА УПРАВА

Секретаријат за културу

Чланови жирија:

Снежана Деспотовић,

Професор музике и дирегент Дечјег хора РТС-а

Весна Шоуц Тричковић,

Професор ФМУ и диригент

Весна Вељковић,

Професор музике и дечји композитор

Мирјана Миличић Прокић,

Професор музике и музички уредник ДЕМУС-а

Водитељ:

Горан Јоксић


ПРОГРАМ


ЖАНР: СТАРИ МАЈСТОРИ, КЛАСИЧНА И САВРЕМЕНА СОЛО ПЕСМА 

I КАТЕГОРИЈА (I и II разред)

,,ЗЛАТНА СИРЕНА“

  1. Емилија Латковић, 2.разред

ОШ „Дринка Павловић“ Стари град

„Ако волиш снажно“ Нена Лековић

Пратња и професор: Дијана Хорватић

 

  1. Вера Глишић, 1. разред

ОШ „Зага Маливук“ Палилула

„Ми смо деца неба“ Драгана Мирковић

Пратња и професор: Катарина Поповић

 

  1. Матеја Поповић, 1.разред

ОШ „Надежда Петровић“ Нови Београд

„Магарац и кукавица“ Гретри

Пратња и професор разредне наставе:

Урош Симић

 

II КАТЕГОРИЈА (III и IV разред)

,,ЗЛАТНА СИРЕНА“

 

  1. Лазар Добросављевић, 4. разред

ОШ „Посавски партизани“ Обреновац

„Se nel ben“ Алесандро Страдела

Пратња и професор: Маја Обрадовић

 

  1. Катја Кривокућа, 4.разред

ОШ „Краљ Александар Први“ Нови Београд

„Где је онај цветак жути“ Перголези

Пратња: Ана Марија Танасијевић

Професор разредне наставе:

Горинка Бајић

 

  1. Софија Бјелић, 4.разред

ОШ „1300 каплара“ Звездара

„Greensleeves“

Пратња: Теодора Бјелић, виолина

Бобан Бјелић, хармоника

Професор: Злата Јеремић

 

 

  1. Викторија Шутановац, 4.разред

ОШ „Краљ Петар I“ Стари град

„Београд волим кад свиће“ Миле Богдановић

Професор и пратња: Драгана Дивјак

 

  1. Милица Вукадиновић, 4.разред

ОШ „Свети Сава“ Врачар

„Весеље птица“ Франц Шуберт

Професор и пратња: мр Биљана Буловић

Марић

 

  1. Срна Бановић, 3.разред

ОШ „Јосиф Панчић“ Чукарица

„Little Cosette“ из мјузикла „Јадници“

К.М.Шенберг

Професор и пратња: Петра Стојковић

 

III  КАТЕГОРИЈА (V и VI разред)

«ЗЛАТНА СИРЕНА»

 

  1. Лаура Хана Боројевић, 5.разред

ОШ „Дринка Павловић“ Стари град

„Празнични дан“ В.А.Моцарт

Професор и пратња: Дарко Тодић

 

  1. Сара Димић, 6.разред

ОШ „Влада Аксентијевић“ Палилула

„Ои стога стога“ Владимир Захарченко

Професор и пратња: Драгана Вучићевић

 

  1. Тијана Митић, 5.разред

ОШ „Надежда Петровић“ Нови Београд

„Сумрак“ Лудвиг ван Бетовен

Професор и пратња: Тања Полети

 

  1. Олга Станковић, 5.разред

ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“ Звездара

„Castle on a Cloud“

Професор и пратња: Јелена Станојевић

 

 

 

  1. Паулина Костић, 6.разред

ОШ „Синиша Николајевић“ Врачар

„Где је онај цветак жути“ Перголези

Професор и пратња: Јелена Јојић

 

МАЛИ ВОКАЛНИ САСТАВИ

ДУЕТ

 

  1. Тара Вујисић и Дуња Бајовић, 6.раз

ОШ „Скадарлија“ Стари град

„Спокојно спавај“ Кабалевски

Професор и пратња: Јелена Јојић

 

 

IV КАТЕГОРИЈА (VII и VIII разред)

,,ЗЛАТНА СИРЕНА“

 

  1. Тара Биљић, 8.разред

ОШ „Скадарлија“ Стари град

„Серенада Београду“

Професор и пратња: Јелена Јојић

 

  1. Јована Ђикановић, 8.разред

ОШ „Сава Шумановић“ Земун

„Der Lindenbaum“

Професор и пратња: Јелена Солујић

 

МАЛИ ВОКАЛНИ САСТАВИ

ДУЕТ

 

  1. Даница Тасић и Милица Алексић, 7.раз

ОШ „Павле Савић“ Звездара

„На ливади“ Милоје Милојевић

Пофесор и пратња: Наташа Вељковић

 

ЖАНР: СТАРОГРАДСКА ПЕСМА

II КАТЕГОРИЈА (III и IV разред)

,,ЗЛАТНА СИРЕНА“

 

  1. Дуња Станчић, 4.разред

ОШ „Надежда Петровић“ Нови Београд

„Кроз поноћ нему“

Професор и пратња: Урош Симић

 

  1. Татјана Ђакић, 3.разред

ОШ „Павле Симић“ Звездара

„Ајде Като“

Професор и пратња: Наташа Вељковић

 

III  КАТЕГОРИЈА (V и VI разред)

«ЗЛАТНА СИРЕНА»

 

  1. Дуња Бајовић, 6.разред

ОШ „Скадарлија“ Стари град

„Небо је тако ведро“

Професор и пратња: Јелена Јојић

 

  1. Зоја Васић, 5.разред

ОШ „Борислав Пекић“ Нови Београд

„Ти једина“

Професор и пратња: Милица Миротић

 

  1. Василије Тасић, 5.разред

ОШ „Павле Савић“ Звездара

„Кад те видим на сокаку“

Професор и пратња: Наташа Вељковић

 

  1. Уна Ненадовић, 6.разред

ОШ „Свети Сава“ Младеновац

„Тихо ноћи, моје злато спава“

Професор и пратња: Ивана Бранковић

 

  1. Андреа Тишма, 5.разред

ОШ „Бранко Радичевић“ Земун

„Сећаш ли се оног сата“

Професор и пратња: Зорана Исаиловић

 

  1. Ксенија Поповић, 5.разред

ОШ „Синиша Николајевић“ Врачар

„На студенцу“

Професор и пратња: Јелена Јојић

 

  1. Милан Пејчић, 5.разред

ОШ „Јосиф Панчић“ Чукарица

„Чамац на Тиси“

Професор и пратња: Петра Стојковић

 

IV КАТЕГОРИЈА (VII и VIII разред)

,,ЗЛАТНА СИРЕНА“

 

  1. Милена Радановић, 7.разред

ОШ „Дринка Павловић“ Стари град

„Ој, јесенске дуге ноћи“

Професор и пратња: Дарко Тодић

 

  1. Катарина Здравковић, 7.разред

ОШ „Ратко Митровић“ Нови Београд

„Не плачи, Стано мори, не жали“

Професор и пратња: Ивана Вујанац

 

  1. Тара Шујерановић, 8.разред

ОШ „Вељко Дугошевић“ Звездара

„Greensleeves“

Пратња: Тара Пијевић, 8.разред

Проофесор: Љиљана Степић

 

  1. Маша Михајловић, 7.разред

ОШ „Вељко Дугошевић“ Звездара

„Ноћас нису сјале“

Професор и пратња: Љиљана Степић

 

  1. Нађа Славуљ, 8.разред

ОШ „Сава Шумановић“ Земун

„Не лудуј Лело“

Професор и пратња: Јелена Солујић

 

  1. Петар Илић, 7.разред

ОШ „Светозар Марковић“ Врачар

„Ој, јесенске дуге ноћи“

Професор и пратња: Кристина Будић

 

  1. Маша Наумовић, 7.разред

ОШ „Јосиф Панчић“ Чукарица

„Све док је твога благог ока““

Професор и пратња: Петра Стојковић


ЖАНР: ИЗВОРНА НАРОДНА ПЕСМА

a cappella

ДРУГИ КОНЦЕРТ

I КАТЕГОРИЈА (I и II разред)

,,ЗЛАТНА СИРЕНА“

А. ДОМАЋА
  1. Марта Матковић, 1.разред

ОШ „Зага Маливук“ Палилула

„У ливади под јасеном“

Професор: Катарина Поповић

  1. Лана Михајловић, 2.разред

ОШ „Павле Поповић“ Вранић

„Ситна је киша падала“

Професор: Драгана Гогић

  1. Уна Радовић, 1.разред

ОШ „Михајло Пупин“ Земун

„Поранила девојчица голубове да храни“

Професор: Вања Хршак

II КАТЕГОРИЈА (III и IV разред)

,,ЗЛАТНА СИРЕНА“

А. ДОМАЋА

  1. Матеја Неђић, 3.разред

ОШ „Скадарлија“ Стари град

„Киша пада трава расте“

Професор: Снежана Банковић

  1. Ружица Сарић, 4.разред

ОШ „Јован Поповић“ Палилула

„Жубор вода жуборила“

Професор: Биљана Ристић

  1. Калина Савић, 3.разред

ОШ „Бранко Радичевић“ Нови Београд

„Шетнала се Кузум Стана“

Професор: Оливера Остојин

  1. Ивона Ратковић, 4.разред

ОШ „Кнез Сима Марковић“ Барајево

„Расти, расти, мој зелени боре“

Професор: Милица Трајковић

  1. Нађа Шиповац, 3.разред

ОШ „Вељко Дугошевић“ Звездара

„Разгранала грана јоргована“

Професор: Љиљана Степић

  1. Јелена Гајић, 4.разред

ОШ „Сава Шумановић“ Земун

„Божурови“

Професор: Јелена Солујић

Б. СТРАНА

  1. Јана Јосиповић, 3.разред

ОШ „Бранко Радичевић“ Нови Београд

„Назад, назад, Калино мори“

Професор: Оливера Остојин

  1. Андреј Смољановић, 4.разред

ОШ „Марија Бурсаћ“ Звездара

„Бамбусов лист“ јапанска песма

Професор: Весна Стојановић

МАЛИ ВОКАЛНИ САСТАВИ

ДУЕТ

А.ДОМАЋА

  1. Страхиња Арсић и Милица Младеновић, 4.разред

ОШ „Милена Павловић Барили“ Палилула

„Киша паде“

Професор: Зорица Трбовић

  1. Калина Савић и Теа Марковић, 3.разред

ОШ „Бранко Радичевић“ Нови Београд

„Врбице, врбо зелена“

Професор: Оливера Остојин

ДУЕТ

Б.СТРАНА

  1. Хана Милисављевић и Софија Прица, 4.разред

ОШ „Милена Павловић Барили“ Палилула

„Дафина болна легнала“

Професор: Зорица Трбовић

  1. Јана Јосиповић и Вера Мишчевић, 3.разред

ОШ „Бранко Радичевић“ Нови Београд

„Суде ми е ведро небо“ бугарска песма

Професор: Оливера Остојин

ТЕРЦЕТ

Б.СТРАНА

  1. Вера Мишчевић, Исидора Ђукић и Јана Јосиповић, 6.разред

ОШ „Бранко Радичевић“ Нови Београд

„Во наше село малово“

Професор: Оливера Остојин

III  КАТЕГОРИЈА (V и VI разред)

«ЗЛАТНА СИРЕНА»

А. ДОМАЋА 

  1. Драгана Ђорђевић, 6.разред

ОШ „Свети Сава“ Гроцка

„Излегох да се прошетам“

Професор: Мила Ђачић

 

  1. Маша Тутић, 6.разред

ОШ „Дринка Павловић“ Стари град

„Ој голубе“

Професор: Дарко Тодић

  1. Тања Радић, 5.разред

ОШ „Кнез Сима Марковић“ Барајево

„Под гором се шетало девојче“

Професор: Светлана Мајсторовић

  1. Даница Новак, 5.разред

ОШ „Вељко Дугошевић“ Звездара

„Удаде се, Јагодо“

Професор: Љиљана Степић

  1. Милица Мијатовић, 6.разред

ОШ „Слободан Пенезић Крцун“ Јунковац

„Густа ми магла паднала“

Професор: Марија Мутавџић

  1. Емилија Радовановић, 6.разред

ОШ „Свети Сава“ Младеновац

„Црвен цвете“

Професор: Ивана Бранковић

  1. Кристина Жеровник, 5.разред

ОШ „Михајло Пупин“ Земун

„Црвен цвете“

Професор: Вања Хршак

  1. Милена Милошевић, 6.разред

ОШ „Свети Сава“ Врачар

„Ајде Јано“

Професор: мр Биљана Марић Буловић

  1. Дивна Ћировић, 5.разред

ОШ „Радоје Домановић“ Нови Београд

„Густа ми магла паднала“

Професор: Милош Крстић

Б. СТРАНА
  1. Тара Вујисић, 6.разред

ОШ „Дринка Павловић“ Стари град

„Све птичице запјевале“

Професор: Дарко Тодић

 

  1. Ана Сладојевић, 5.разред

ОШ „Краљ Александар Први“ Нови Београд

„Све тичице запјевале“

Професор: Ана Марија Танасијевић

 

  1. Реља Степановић, 5.разред

ОШ „Вељко Дугошевић“ Звездара

„Јовано Јованке“ песма из Македоније

Професор: Љиљана Степић

 

  1. Неда Цветковић, 6.разред

ОШ „Свети Сава“ Младеновац

„Јовано Јованке“ песма из Македоније

Професор: Марија Мутавџић

 

  1. Вукашин Лазаревић, 5.разред

ОШ „Краљ Петар II Карађорђевић“ Врачар

„Санта Луција“

Професор: Никола Василевски 

МАЛИ ВОКАЛНИ САСТАВИ

ДУЕТ

А.ДОМАЋА

  1. Леон Љајић и Богдан Белић, 5.раз

ОШ „Скадарлија“ Стари град

„Играле се делије“

Професор: Јелена Јојић

  1. Ања Ивковић и Ела Петровић, 6. разред

ОШ „Драгојло Дудић“ Звездара

„Маријо, дели бела кумријо“

Професор: Душан Јовановић

  1. Андреа Јеротић и Софија Стјепановић, 6.р

ОШ „Краљ Александар Први“ Нови Београд

„Бела рада“

Професор: Ана Марија Танасијевић

Б.СТРАНА

  1. Јелена Вељић и Јана Крнета, 6.раз

ОШ „Јован Стерија Поповић“ Нови Београд

„Девојче,девојче“ песма из Македоније

Професор: Татјана Богдановић

ТЕРЦЕТ

А.ДОМАЋА 

  1. Иван Здјелар, Марина Јовановић и Богдан

Белић, 6.разред

ОШ „Скадарлија“ Стари град

„Брате Иво“

Професор: Јелена Јојић

IV КАТЕГОРИЈА (VII и VIII разред)

,,ЗЛАТНА СИРЕНА“

А.ДОМАЋА

  1. Ана Миленковић, 7.разред

ОШ „Свети Сава“ Гроцка

„Ветар дува од Мораве“

Професор: Мила Ђачић

  1. Нина Јоцић, 8.разред

ОШ „Драган Ковачевић“ Стари град

„На Ускрс сам се родила“

Професор: Јелена Живановић

  1. Петра Стојановић, 7.разред

ОШ „Олга Петров“ Палилула

„Гугутка гука во осоје“

Професор: Велисав Белић

  1. Нева Антонијевић, 8.разред

ОШ „Милан Ракић“ Нови Београд

„Косовски божури“

Професор: Марија Гаљевић

  1. Јана Симоновић, 8.разред

ОШ „Кнез Сима Марковић“ Барајево

„Прелетеше птице ластавице“

Професор: Бојана Цупаћ

  1. Валентина Кришко, 7.разред

ОШ „Вељко Дугошевић“ Звездара

„Маријо дели бела кумријо“

Професор: Љиљана Степић

  1. Николина Брдаревић, 7.разред

ОШ „Гаврило Принцип“ Земун

„Врбо врбичице“

Професор: Гордана Лолић Аргиропулос

  1. Марина Горановић, 7.разред

ОШ „Владислав Рибникар“ Врачар

Професор: Ивона Мензалин Илић

  1. Милица Митић, 7.разред

ОШ „Јосиф Панчић“ Чукарица

„Сву ноћ ми билбил препева“

Професор: Петра Стојковић

  1. Софија Бабић, 8.разред

ОШ „Васа Чарапић“ Бели Поток, Вождовац

„Засп’о Јанко“

Професор: Миљана Драшковић

Б.СТРАНА

  1. Лара Божиновић, 8.разред

ОШ “Браћа Барух” Стари град

“Јовано Јованке”

Професор: Милица Анђелковић Комадина

  1. Селам Аљит, 8.разред

ОШ „Влада Обрадовић Камени“ Нови Београд

„Све тичице запјевале“

Професор: Тања Полети

  1. Софија Шемсовић, 8.разред

ОШ „Вељко Дугошевић“ Звездара

„Тргнала е малка мома“

Професор: Љиљана Степић

МАЛИ ВОКАЛНИ САСТАВИ

ДУЕТ

А.ДОМАЋА

  1. Јана Недић, 8.раз. и Милица Петровић, 7.раз.

ОШ „Душко Радовић“ Нови Београд

„Чије је оно девојче“

Професор: Александар Трајковић

  1. Милица Митић и Мина Алексић, 8.разред

ОШ „Јосиф Панчић“ Чукарица

„Засп’о Јанко“

Професор: Петра Стојковић


ЖАНР: ДЕЧЈА ЗАБАВНА ПЕСМА

 ТРЕЋИ КОНЦЕРТ

I КАТЕГОРИЈА (I и II разреда)

,,ЗЛАТНА СИРЕНА“

  1. Хелена Ђенадић, 1.разред

ОШ „Посавски партизани“ Обреновац

„Дама“ песма са ФЕДЕМУС-а

Професор и пратња: Маја Обрадовић

  1. Нина Станковић,.разред

ОШ „Дринка Павловић“ Стари град

„Кад снови крила добију“ Маја Лековић

Професор и пратња: Дијана Хорватић

  1. Стефан Савковић, 1.разред

ОШ „Влада Аксентијевић“ Палилула

„Ала веје, веје“ Станко Коруновић

Пратња: Драгана Вучићевић

Професор: Данијела Убовић

  1. Емили Францишковић, 1.разред

ОШ „Савремена“ Нови Београд

„Јесења соната“ Владимир Босанчић

Професор и пратња: Милош Петровић

  1. Данијела Лацмановић, 2.разред

ОШ „Павле Поповић“ Вранић, Барајево

„Снег засипа“ Станко Коруновић

Професор и пратња: Драган Гогић

  1. Магдалена Малић, 2.разред

ОШ „Михајло Пупин“ Земун

„Ала веје, веје“ Станко Коруновић

Професор и пратња: Вања Хршак

  1. Олга Стојковић, 1.разред

ОШ „Јосиф Панчић“ Чукарица

„Серенада за мај“ Б.Симић, Б.Дубљевић

Професор и пратња: Петра Стојковић

МАЛИ ВОКАЛНИ САСТАВИ

ДУЕТ 

  1. Софија Јанковић и Урош Љубојевић, 1.разред

ОШ „Михајло Пупин“ Земун

„Магарац и кукавица“

Професор и пратња: Вања Хршак

II КАТЕГОРИЈА (III и IV разреда)

,,ЗЛАТНА СИРЕНА“ 

  1. Никола Белић, 3.разред

ОШ „Скадарлија“ Стари град

„План за летовање“ Невенка Лековић

Професор и пратња: Снежана Банковић

  1. Лара Антонијевић, 3.разред

ОШ „Милан Ракић“ Нови Београд

„Разболе се лисица“ Миња Субота

Професор и пратња: Марија Гаљевић

  1. Сара Панић, 4.разред

ОШ „Влада Аксентијевић“ Палилула

„Нек’ свуд љубав сја“ Тисо

Професор и пратња: Драгана Вучићевић

  1. Лена Видаковић, 4.разред

ОШ „Вељко Дугошевић“ Звездара

„Вила“ Мари Мари

Пратња: Марија Капларевић, клавир

Професор: Љиљана Степић

  1. Милица Јовановић, 4.разред

ОШ „Михајло Пупин“ Земун

„Нек’ свуд љубав сја“ Тисо

Професор и пратња: Јелена Солујић

  1. Зара Пурић, 3.разред

ОШ „Светозар Марковић“ Врачар

„Марија дивно свира“ Б.Мајданац и Т.Бабовић

Професор и пратња: Кристина Будић

  1. Дуња Лакић, 4.разред

ОШ „Јосиф Панчић“ Чукарица

„Димничар“ из мјузикла Мери Попинс

Професор и пратња: Петра Стојковић

III  КАТЕГОРИЈА (V и VI разред)

«ЗЛАТНА СИРЕНА»

  1. Исидора Солујић, 5.разред

ОШ „Радоје Домановић“ Нови Београд

„Once Upon A December“ из цртаног филма Анастасија

Пратња: Бисерка Маровић

Професор: Милош Крстић

  1. Круна Михајловски 5.разред

ОШ „Иван Горан Ковачић“ Звездара

„Скале и Арпеђа“ Ричард и Роберт Шерман

Професор и пратња: Светлана Коркановић

  1. Луција Пат, 5.разред

ОШ „Војвода Радомир Путник“ Савски венац

„Учимо се од предака“ Леонтина Вукомановић

Професор и пратња: Лепа Петковић

  1. Марина Јовановић, 5.разред

ОШ „Скадарлија“ Стари град

„Веверица“ Коста Бабић

Професор и пратња: Јелена Јојић

  1. Даница Лукић, 6.разред

ОШ „Свети Сава“ Младеновац

„Дарујмо љубав“ Весна Вељковић

Професор и пратња: Марија Мутавџић

  1. Ката Кулунџић, 6.разред

ОШ „Синиша Николајевић“ Врачар

„Нек’ свуд љубав сја“ Тисо

Професор и пратња: Јелена Јојић

  1. Емилија Медан, 6.разред

ОШ „Коста Вујић“ Земун

„Under The Sea“ Тисо

Професор и пратња: Јована Мијин

МАЛИ ВОКАЛНИ САСТАВИ

ДУЕТ

  1. Катарина Миловановић и Софија Муњић, 5.разред

ОШ „Дринка Павловић“ Стари град

„Свитац“ Петар Озгијан

Професор и пратња: Дарко Тодић

  1. Сара Спајић и Ана Ћетковић, 6.разред

ОШ „Свети Сава“ Врачар

„Мостови“ Весна Вељковић

Професор и пратња: мр Биљана Буловић Марић

  1. Јована Баста и Софија Боснић, 6.разред

ОШ „Сава Шумановић“ Земун

„Цео свет је наш“ Огњен Цвекић

Професор и пратња: Јелена Солујић

ТЕРЦЕТ 

  1. Петра Спремо, Наташа Спремо и Тара Илић, 5.разред

ОШ „Дринка Павловић“ Стари град

„Прво пријатељство“

Професор и пратња: Дарко Тодић

IV  КАТЕГОРИЈА (VII и VIII разред)

«ЗЛАТНА СИРЕНА» 

  1. Гаврило Бајевић, 8.разред

ОШ „Скадарлија“ Стари град

„Рунолист“ Ричард Роџерс

Професор и пратња: Јелена Јојић

  1. Ника Пурић, 7.разред

ОШ „Светозар Марковић“ Врачар

„Мостови“ Весна Вељковић

Професор и пратња: Кристина Будић

  1. Миа Цветковић, 7.разред

ОШ „Јосиф Панчић“ Чукарица 

„Жеља“ Весна Вељковић

Професор и пратња: Петра Стојковић 

МАЛИ ВОКАЛНИ САСТАВИ

 ДУЕТ

  1. Софија Радовановић и Теа Манојловић, 7.разред

ОШ „Дринка Павловић“ Стари град

„Шушти, шушти бамбусов лист“

Професор и пратња: Дарко Тодић

  1. Миа Цветковић и Софија Матић, 7.раз.

ОШ „Јосиф Панчић“ Чукарица

„Сонг о успомени“ С. Гајић

Професор и пратња: Петра Стојковић

ЖАНР:

ПОПУЛАРНА ЗАБАВНА ПЕСМА СВИХ ЕПОХА

,,ЗЛАТНА СИРЕНА“ (VII и VIII разред) 

  1. Адам Циндрић, 7.разред

ОШ „Скадарлија“ Стари град

„Даире“

Професор и пратња: Јелена Јојић

  1. Софија Олујић, 7.разред

ОШ „Радоје Домановић“ Нови Београд

„Someone You Loved“ Луис Капалди

Пратња: Бисерка Маровић

Професор: Милош Крстић

  1. Сара Поповић, .разред

ОШ „Павле Поповић“ Вранић

„I See The Light“ Глен Слејтер

Професор и пратња: Илија Спасојевић

  1. Ирина Вукић, 8.разред

ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“ Звездара

„I Have A Dream“ Benny Anderson, Bjorn Ulvaeus

Професор и пратња: Јелена Станојевић

  1. Доротеа Буловић, 7.разред

ОШ „Креативно перо“ Савски венац

„I Have A Dream“ Benny Anderson, Bjorn Ulvaeus

Пратња: Наталија Милић

Професор: Јована Ђорђевић

  1. Милица Петровић, 7.разред

ОШ „Свети Сава“ Младеновац

„Дани и године“ Нина Бадрић

Професор и пратња: Марија Мутавџић

  1. Анђела Милосављевић, 8.разред

ОШ „Сава Шумановић“ Земун

„Easy On Me“ Адел

Професор и пратња: Јелена Солујић

  1. Сташа Костадиновић, 8.разред

ОШ „Светозар Марковић“ Врачар

„Karuzo“ Lucio Dalla

Професор и пратња: Кристина Будић

  1. Марија Обреновић, 8.разред

ОШ „Бранислав Нушић“ Вождовац

„If I Ain’t Got You“ Alicia Keys

Професор и пратња: Велибор Васовић

МАЛИ ВОКАЛНИ САСТАВИ

ДУЕТ

  1. Анђела Милосављевић и Александар Гајић, 8.разред

ОШ „Сава Шумановић“ Земун

„Либар“

Професор и пратња: Јелена Солујић

 

Facebook
YouTube
Instagram