Литеарни радови пристигли у периоду од 23. до 29. марта


Победници литерарног конкурса

Специјалне награде за прваке:

Новак Стојиљковић
Зорана Грујић
Вук Кнежевић
Разреду 1/2 ОШ „Дубрава“, Књажевац

Ђаци од 1. до 4.разреда

Поезија
Дипломе:

1. Маша Колунџић 3.разред, ОШ „Ј.Ј. Змај“, Панчево, учитељица Јелена Вукадиновић
2. Николина Тепавац , 2.разред, Борово
3. Давид Живанчевић, 3. разред, Обервилије
Похвале:
Анастазија Стојадиновић, 4. разред, ОШ „Ђура Стругар“
Лена Нићифоровић, 2.разред, ОШ „Мајка Југовић“
Милан Шафнер, III разред, Српска допунска школа, Париз, Француска
Јулија Станчић
Константин Лазић
Софија Алексић
Стефан Срећковић
Никола Андрић, 4. разред ОШ „ Љуба Нешић“, Зајечар

Проза

1. Марта Пауновић Висковић, 3.разред, ОШ „Ј.Ј. Змај“, Панчево, учитељица Јелена Вукадиновић
2. Никола Марчетa, 3.разред, ОШ „Ј.Ј. Змај“, Панчево, учитељица Јелена Вукадиновић
3. Емина Стојадиновић, 3.разред, Српска допунска школа ,,Свети Сава” Вићенца, Италија

Похвале:

Милена Миловић, 2.разред, ОШ „Влада Аксентијевић“, учитељица Љиљана Стевановић
Нада Божић, 3. разред , ОШ „Лазар Саватић“
Сара Обрадовић, 4. разред, ОШ „Марија Бурсаћ“
Милош и Милица Гашић, 3. и 1. разред, Басано Дел Грапе
Милица Миловановић, 3. разред, ОШ „Никола Тесла“, ментор Александра Дракулић
Јована Краковић, 4. разред, ОШ „Никола Тесла“, ментор Александра Дракулић
Гвозден Сретеновић, 2. разред, ОШ „Мајка Југовић“
Анђела Павловић, 3. разред, ОШ „Доситеј Обрадовић“, Пожаревац, учитељица Гордана Петровић
Лазар и Дуња Aндрић
Миленко Вицентијевић

Специјана награда за најкреативнији разред: 3/3 , ОШ “Јован Јовановић Змај“, учитељица Јелена Вукадиновић

Ђаци од 5. до 8.разреда

Дипломе:

Поезија
1. Нина Стокић , 8. разред, Српска допунска школа „ Свети Сава“, Винћенца
2. Ива Лазаревић, 7. разред, Париз
3. Дуња Јаковљевић , 11. година, Земун

ПОХВАЛЕ:
Николина Ландул, ОШ „Никола Тесла“, ментор Александра Дракулић
Матеа Глигоријевић, 5. разред
Ивана Симовић, 6. разред
Инес Давидовић , 7. разред, ОШ „Никола Тесла“, ментор Александра Дракулић
Проза

1. Николина Маринковић, 5. разред, ОШ „14. Октобар“, наставница Сузана Даскаловић
2. Андреј Петровић, 7. разред, ОШ „Никола Тесла“, ментор Александра Дракулић
3. Васил Наумоски 6. разред, ОШ „Никола Тесла“, ментор Александра Дракулић

Похвале:
Нина Вукотић, 6. разред, ОШ „Никола Тесла“, ментор Александра Дракулић

Специјална награда за средњошколце:
За поезију : Теодора Шиклошић, Зрењанинска гимназија
За прозу: Марта Дукић, Филолошка гимназија

 

 

Top