Categories: Обавештења

15

Основна школа

 

Дипломе I разред:

 

1.Матија и Нина Костадиновић ОШ “Сава Шумановић”   Београд

2.Анђелина Стаменковић ОШ “Вук Караџић” Крушевац, ментор Гордана Стевановић

2.Стефан Секиз ОШ “Милена Павловић Барили” Београд, ментор Зорана Трбовић

3.Вук Баста ОШ “Петар Петровић Његош” Врбас, ментор Рада Сапун

3.Уна Нинковић ОШ “Влада Аксентијевић” Београд , ментор Љиља Стевановић

3.Драган Филиповић ОШ “Влада Аксентијевић” Београд , ментор Љиља Стевановић

 

Дипломе од IIIV:

 

1.Лена Валић 4/2 ОШ “Десанка Максимовић”Београд ментор Милана Ђурић

2.Софија Шилд 4ц ОШ “Свети Сава” Суботица ментор, мр Мирјана Лончервић

2.Сара Обрадовић 3/1 ОШ “Марија Бурсаћ” Београд, ментор Славка Чичковић

3.Матија Бабић 3/1 ОШ “Доситеј Обрадовић” Ириг, ментор Светлана Јаковљевић Духоњ

3.Ања Завишић 3/2 ОШ “Франц Прешерн”, ментор Маја Димић

3.Ангелина Маринковић 3/3 Драмски студио “Мали принц” Врњачка бања, ментори Кристина Вулетић и Димитрије Продановић

3.Милица Живковић ¾ ОШ “Љуба Нешић” Зајечар, ментор Бојкица Здравковић

 

 

Похвале

Илија и Јелена Коцовић,ментор Ана “Оркица”

Ријалда Шахман ОШ “Мустафа Пећанин” Рожаје Црна Гора, ментор Санела Реџовић

Петра Савић ОШ “Хуњади Јанош “Чантавир-Бачко Душаново, ментор Оливера Андрић

Миа Мракић ОШ “Свети Сава” Дубрава РС БИХ, ментор Далиборка Зељко

Драгана Ђорђевић ОШ “Љупче Шпанац” Бела Паланка, ментор Данијела Крстић

Дарија Покимица ОШ “Војвода Путник “Рипањ, ментор Виолета Стојић

Ирена Милчић ОШ “Илија Бирчанин” Земун

Хелена Царевић ОШ “Ђуро Стругар”, ментор Снежана Радивојша

Милица Митровић ОШ Грабовац, ментор Тања Зарић

Лара Станковић ОШ “Ђуро Стругар”, ментор Снежана Радивојша

Андреја Миленковић ОШ Филип Вишњић Београд, ментор Миланка Јузбашић

Маша Васиљевић ¾, ОШ „ Милена Павловић Барили“, Београд , учитељица Горица Радовановић

Андреа Миленковић 3/1, ОШ „Филип Вишњић“, Београд, ментор Миланка Берковић

 

 

Дипломе од V дo VIII разреда

 

1. Реља Царић 8/4, ОШ Старина Новак, Београд, ментор Драгана Лончаревић

2. Миа Ђокић 5/2 ОШ Бранко Ћопић, Београд, ментор Милица Бијелић

2. Лана Илић 5/5 , ОШ Др Јован Цвијић, Смедерево, , ментор Виолета Драшковић

2. Тијана Ђорђевић 6/1, ОШ Ђура Јакшић, Јелашница, ментор Снежана Јовић

2. Симонида Стошић, ОШ ДР Драган Херцог, Београд, ментор Ивана Ковачевић

3. Анабела Теа Ђогић, Шуматац, БИХ

3. Маша Станковић, 8/1, ОШ  Данило Киш, Београд

3. Хамед Бралић, ОШ  Мустафа Пећанин, ментор Самира Ростодер

3. Нина Максимовић, ОШ „Миле Дубљевић“, Лајковац, Литерарна секција „Разиграно перо“, ментор мср Лидија Марић Јовановић
Похвале :

Немања Живановић, ОШ „Миле Дубљевић“, Лајковац, Литерарна секција „Разиграно перо“, ментор мср Лидија Марић Јовановић

Ахмед Халибашић, 7 разред, Прва основна школа Живинице, БИХ

Ментор Марица Ферхатбеговић

Огњен Вукомановић 4/2 , ОШ Ослободиоци Београда, ментор Јована Бонџић

Јован Несторовић 5/2, ОШ Војвода Путник“, Рипањ, ментор Јелена Биљић

Лука Перовић 5/5 ОШ ДР Јован Цвијић, Смедерево, ментор Виолета Драшковић

Теодора Илић 7/1 ОШ Свети Сава , Владичин Хан, ментор Оливера Костић

Тамара Бојанић ОШ Алекса Шантић. Бањалука, ментор Светлана Каурин

Лука Наранџић, ОШ Ђорђе Крстић, ментор Мирјана Петровић Тешић

Душан Гагић 5/6 , ОШ Ђорђе Крстић, ментор Мирјана Петровић Тешић

Јована Прчетић, 6/1. ОШ Влада Обрадовић Камени“, Нови Београд, ментор Татјана Симић

Ема Зечевић 5/1, ОШ Никола Тесла Београд, ментор Александра Дракулић

 

Групне награде:

 

Одељењу 1/3 , ОШ Мајка Југовић“ , Земун, Ментор Лидија Маринковић

II резреду ОШ „Сутјеска“, Подгорица, ментор Невена Вулић

Одељењу 4/2  ОШ „Дубрава“, Књажевац, ментор Данијела Јеленковић

Одељењу 5/1, ОШ „Петар Петровић Његош“, Врбас, ментор Славица Величковић

 

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Top