IV НАЦИОНАЛНИ ФЕСТИВАЛ ДЕЧЈЕГ ВИДЕО КЛИПА КИДИКЕМ 2019

 

Главни жири у саставу: Никола Мајдак, сниматељ и редитељ, Ива Ћирић, уметник и редитељ, Пол Мареј, редитељ и глумац и Предраг Недељковић, редитељ доделио је награде:

(ПРВА КАТЕГОРИЈА НАГРАДА: диплома, медаља и ТЕСЛА таблет, мајица Кидикем, качкет и ранчић Кидикем)

  1. Гран При фестивала– за најбољи филм у целини ЗЛАТНИ КАДАР филму „Данашња  омладина“, Радренис филм;
  2. Најгледанији видео клип на YOUTUBE каналу ДКЦБ
  3. Награда Кидикем за најбољу режију филму „Падина“, Бегенишић Тодор;
  4. Награда Кидикем за најбољи сценарио филму „Оствари своје снове “, Нева Милановић;
  5. Награда Кидикем за најбољу монтажу и ликовност филму “Funny story”, Шаф Врање;
  6. Награда Кидикем за најбољу идеју филму „Карневал у Венецији или…“, аутор Јован Недељковић;
  7. Награда Кидикем за најбољи ритам и анимацију филму „Прах еволуције“, Лазар и Петар Бачкоња;

 

(ДРУГА КАТЕГОРИЈА НАГРАДА: диплома, медаља и мајица Кидикем, качкет и ранчић Кидикем)

  1. Посебна награда за најбољу идеју филму „Крокс колце“, Аја Пауновић;
  2. Посебна награда за промовисање знања филму „Остварићу свој сан“, аутор Марио Тица;
  3. Посебна награда за монтажу ауторкама Маријани и Милени Ракита за филм „Оствари своје снове“,
  4. Посебна награда за филм о одрастању филму „Пробуди своје снове”, Младеновић Мелиса;
  5. Посебна награда за оригиналност филму „Гејмер“, аутор Сретен Врбић;
  6. Посебна награда за истрајност и труд филму „Пробуди своје снове“, аутор Тасић Димитрије;
  7. Посебна награда за креативан приступ филму „Оствари своје снове“, група аутора: Јана Вукчевић, Искра Радовић, Сенка Лазаревски и Анастасија Ђуровић;
  8. Посебна награда за документарни филм филму „Бокијев млин“, ЛАФ Продукција;
  9. Посебна награда за еколошки филм филму „Еко кош“, ОШ „Посавски партизани”;
  10. Посебна награда за илустрацију филму „Другачија”, ауторка  Нађа Митровић;
  11. Посебна награда за најбољи трилер филму „Полиција у акцији”, група аутора;
  12. Посебна награда за најбољу глуму филму Макс, КЦ Барака
  13. Посебна награда за најбољу продукцију, КЦ Јагодина
  14. Посебна награда за најбољи stop-motion филму „Пробуди своје снове”, аутори Теодор и Тадеј Врачаревић ;

 

(ТРЕЋА КАТЕГОРИЈА НАГРАДА: диплома, мајица Кидикем, качкет и ранчић Кидикем)

  1. Похвала за промовисање музике на филму филму „Мој сан”, аутор Гагић Милан;
  2. Похвала за промовисање школе, ОШ „Посавски партизани“, ментор Предраг Вукосављевић;
  3. Похвала за промовисање ликовне уметности филму „Знакови поред пута“, ауторка Анисија Милутиновић;
  4. Похвала за за промовисање науке филму „Математичари-истраживачи”, аутори Алекса Марковић и Ђорђе Смиљковић;
  5. Похвала за промовисање правих вредности филму „Оствари своје снове“, ауторки Милици Кукањац.

 

Сваки учесник који није добио награду добио је Диплому за учешће фестивала, мајицу Кидикем, качкет и ранчић Кидикем.
Уредник фестивала: Марија Милановић Лазаревски, редитељ анимираног филма

 

 

СВИ ФИЛМОВИ СА ФЕСТИВАЛА

 

 



24 item(s)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Top