Rezultati literarnog konkursa „Moj smešni svet“ posvećen Brani Cvetković

 (klikom na ime i prezime, preuzmite ili pročitajte željeni rad)

 

Nagrađeni đaci od 1. do 4. razreda za poeziju

 

Prvo mesto

Natalija Pavlović 2/4, OŠ „3.oktobar“, Bor , mentor Sanja Marinković


Drugo mesto

Anastasija Vasilić 4/4, OŠ „Stefan Nemanja“, Niš, mentor Irena Sretić
Jovan Mihailović 2/1, OŠ „Stanislav Sremčević“, Kragujevac, mentor Predrag Nikolić
Ena Videnović 1/1, OŠ „Dimitrije Todorović Kaplar“, Knjaževac, mentor Ivana Đorđević

 

Treće mesto

Đurđa Jović 3/3, OŠ „Stefan Dečanski“, Železnik, mentor Mirjana Višekruna Marković
Anđela Perić 1. razred, OŠ „ Draža Marković Rođa“, Smoljinac, opština Malo Crniće, mentor Zorica Perić
Andrej Stojanov 1/5 razred, OŠ “Vančo Prke” Štip, Republika Makedonija, mentor Milkica Milenkovik Stojanova

 

Pohvale:

Kristina Juhas 2c razred, OŠ „ Sveti Sava“, Subotica, mentor mr Mirjana Lončarević
Anastazija Stojadinović 1/4 razred, OŠ „ Lazar Savatić“, Zemun, mentor Jelena Banićević i Marina Romanić
Maša Keranović 2/1 razred, OŠ „ Jovan Jovanović Zmaj“,  Zmajevo, mentor Slađana Tolanov

 

Nagrađeni đaci od 1. do 4. razreda za priču

 

Prvo mesto

Mihajlo Stojanović 4 razred, OŠ „ Milić Rakić Mirko“,  Prokuplje, izdvojeno odeljenje Donje Kordince,  mentor Jelena Babić


Drugo mesto

Danilo Ljubojević, 3/5 razred, OŠ „ Nikola Tesla“, Beograd, mentor Aleksandra Drakulić
Dunja Krnetić 2 razred, OŠ „ Tatomir Anđelić“, Mrčajevci, istureno odeljenje Mojsinje, mentor Dragana Krnjetić

 

Treće mesto

Lila Stanojević, 2/3 razred, OŠ „ Ivan Gundulić“, Novi Beograd,  mentor Nada Bunčić
Andrej Miletić 2/1razred, OŠ „ Stanislav Sremčević“, Kragujevac,  mentor Predrag Nikolić
Jovana Stevanović 4 razred, OŠ „Milić Rakić Mirko“, Prokuplje, izdvojeno odeljenje Donje Kordince,  mentor Jelena Babić

 

Pohvale:

Matija Babić, 1/2razred, OŠ „Dositej Obradović“, Irig,  mentor Svetlana Jakovljević Duhonj
Ružica Damljanović1/1, OŠ „Stefan Dečanski“, Železnik,  mentor Gordana Ilić

 

Nagrada “Osmeh čika Brane”

Prvo mesto

Stanimir Tomić, 8 razred , OŠ „Dr Dragan Hercog“, Beograd,  mentor Ivana Kovačević

 

Drugo mesto

Jevrem Nedeljković, 6 razred , OŠ „Dr Dragan Hercog“, Beograd,  mentor Ivana Kovačević

 

Treće mesto

Sara Stefanović, 7 razred , OŠ „Dr Dragan Hercog“, Beograd,  mentor Ivana Kovačević


Nagrađeni đaci od 5. do 8. razreda za poeziju

 

Prvo mesto

Aleksa Nikolić  6/1 razred, OŠ „ Stanislav Sremčević“, Kragujevac,  mentor Predrag Nikolić

 

Drugo mesto

Jelena Spasić, 8/1 razred, OŠ „ Ratko Mitrović“, Novi Beograd,  mentor Danka Buha
Tatjana Dinić, 8/3 razred, OŠ „ Velizar Stanković Korčagin“, Kaonik kod Kruševca,  mentor Boban Gajić

 

Treće mesto

Adrijana Lambić, 8/3 OŠ „Vasa Čarapić“, Beli potok, Beograd, mentor Snežana Stojanović
Teodora Jocić,  5/4 razred, OŠ „ Kosta Abrašević“, Resnik – Beograd,  mentor Nadežda Purić Jovanović
Pavle Komarica,  5/3 razred, OŠ „ Branko Radičević“, Priboj,  mentor Tanja Savić

Pohvale:

Aleksandar Đurđević, 8/2 razred, OŠ „ Braća Nedić“, Osečina,  mentor mr Lidija Marić Jovanović
Sara Perkov, 6/5 razred, OŠ „ Stanislav Sremčević“, Kragujevac,  mentor Predrag Nikolić
Una Bugarčić, 6/5 razred, OŠ „ Stanislav Sremčević“, Kragujevac,  mentor Predrag Nikolić


Nagrađeni đaci od 5. do 8. razreda za priču


Prvo mesto

Milica Babić, 7/4 razred, OŠ „ 9 oktobar“, Prokuplje,  mentor Aleksandra Stojanović

 

Drugo mesto

Ivana Radosavljević, 5. razred, OŠ „ Doktor Arčibald Rajs“, Beograd,  mentor Ljubinka Đuračić
David Milenković, 6 razred, OŠ „ Rada Miljković“, Jagodina

 

Treće mesto

Anja Aleksandra Vasilijević, 7/2 razred, OŠ „ Vasa Čarapić“, Beli potok – Beograd,  mentor Snežana Stojanović
Vojislav Durmanović, 8. razred, OŠ „ Sveti Sava“, Bjeljina, Republika Srpska,  mentor Mirjana Lazarević


Branina prva nagrada za roman

“Gradski kup” Nikola Rakov 7/3, OŠ „ Nikola Tesla“, Beograd, mentor Aleksandar Drakulić

 

Branina prva nagrada za esej o smehu

Lav Lukić 7/1, OŠ „ Nikola Tesla“, Beograd, mentor Aleksandra Drakulić

 

Branina prva nagrada za zbirku skečeva

Marta Dukić 6/4, OŠ „ Nikola Tesla“, Beograd, mentor Aleksandra Drakulić

 

Grupne nagrade

Diploma za odeljenje 1/1 OŠ “Dimitrije Todorović Kaplar” Knjaževac, mentor Ivana Đorđević
Diploma za najveseliji razred 2c OŠ “Sveti Sava” Subotica, učiteljica Mirjana Lončarević
Diploma za najveseliji razred 4/4 OŠ “Stefan Nemanja”, Niš, učiteljica Irena Sretić

 

Pohvala za šampione vedrog duha

Literarna sekcija OŠ “Stanislav Sremčević” Kragujevac, mentor Predrag Nikolić

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Top