Резултати литерарног конкурса (30. март – 5. април)


 

Први и други разред

Поезија:

Дипломе

Четири прва места:
Лука Бјеличић 2. разред ОШ Влада Аксентијевић Београд
Вукашин Горчић 7 година
Јелена Кочовић ⅕ ОШ Старина Новак Београд
Лука Околић 1/2 ОШ Димитрије Тодоровић Каплар Књажевац

Четири друга места:

Ученици ½ ОШ Милорад Мића Марковић Мала Иванча:
Матеја Јеремић
Павле Лазендић
Тадија Ђурић
Ана Васић 7 година

Три трећа места:

Тешић Милица 4/3 ОШ Љуба Нешић Зајечар
Софија Јаковљевић 7 година Лозница
Дуња Милићевић ½

Специјална награда:

ПУ Бамби Опово

Похвале:

Сара Ћирић 8 година Чачак

 

Проза:

Специјална награда:

Одељење 1/1 ОШ Никола Тесла Београд
Ана Николић
Вељко Павловић
Дуња Стојковић
Зорана Јовановић
Илија Суботић
Јована Петровић
Катарина Вилотић
Лука Савић
Теодора Ивковић
Никола Трикош
Јована Стевановић

Похвале:

Тео Тапио Рантанен 6 год Финска
Ања Витошевић
Тијана Живковић
Вељко Аврамовић 6 год ДУ Дечија радост Ириг

Tрећи и четврти разред

Поезија:

Дипломе

  1. Јована Глиџић, 4. разред, ОШ „Стефан Немања“, Ниш
  2. Маша Младеновић, 3.разред, ОШ „Влада Аксентијевић“
  3. Мила Ђурић, 3.разред,ОШ “Светислав Голубовић Митраљета“

Похвале

Ненад Прусац, 4. разред, ОШ „Љуба Нешић“, Зајечар
Анастасија Јанковић, 4. разред, српска школа Свети Сава, Арзињано, Италија
Илија Кочовић, 3.разред, ОШ „Старина Новак“
Ања Павловић, 4. разред, ОШ „Вера Благојевић“, Бања Ковиљача, издвојено одељење у Трбушници, учитељица Снежана Цветиновић
Драгана Митровић, 4. разред, ОШ „Вера Благојевић“, Бања Ковиљача, издвојено одељење у Трбушници, учитељица Снежана Цветиновић
Николина Вукосављевић, 4. разред, ОШ „Вера Благојевић“, Бања Ковиљача, издвојено одељење у Трбушници, учитељица Снежана Цветиновић
Николина Првуловић, 4. разред, ОШ „Стефан Дечански“ Железник
Анђела Средовић, 4. разред, ОШ“Стефан Дечански“ Железник
Вања Шундић, 3. разред, ОШ „ Вук Караџић“, Стојник
Вишња Вуковић, 4. разред, ОШ „ Вук Караџић“, Стојник
Алекса Тошић, 4. разред, ОШ“Љуба Нешић“, Зајечар
Милица Тошић, 4. разред, ОШ“Љуба Нешић“, Зајечар
Анка Живковић, 3. разред, ОШ“Никола Тесла“, ОШ „ Вук Караџић“, Стојник ментор Александра Дракулић
Никола Марковић, 4.разред ,ОШ „Вук Караџић“, учитељица Ана Раденковић
Теодора Перовић, 4/1, ОШ „Влада Аксентијевић“

 

Проза

Дипломе

  1. Вељко Обрадовић,4/1, ОШ „Влада Аксентијевић“
  2. Марко и Стефан Илић, 3. и 7. разред, Винћенца, Италија
  3. Александар Станимировић, 4. разред, ОШ „Слободан Гајић Паја“

Похвале

Илија Ардељан, 4/1, ОШ „Влада Аксентијевић“
Лион Марунић, 4/1, ОШ „Влада Аксентијевић“

 

Старији узраст од 5. до 8.разреда

Дипломе

  1. Ангела Естхер Стевановић Нардезе, 6. разред , српска школа Свети Сава, Винћенца,Италија
  2. Анастасија Јефтић, 6. разред, ОШ“Милоје Васић“
  3. Лука Ћировић, 7. Разред, ОШ „Милош Обреновић“, Аранђеловац

Специјална награда : Невена Мирић, гимназија у Младеновцу

 

 

Top