Списак победника четвртог литерарног конкурса посвећеног
Десанки Максимовић „Природа је мој свет“

 

Додела диплома и похвала ће се одржати у понедељак 20. маја у 13.00 часова у Малој сали ДКЦБ-а, Таковска 8. Tом приликом ћемо представити збирку дечјих песама „Распуштена песмарица“ која је настала током Зимског распуста 2019. године.

Поезија млађи:

1.Милош Степаноски 4/2 , ОШ Иво Андрић “, Београд , ментор Ивана Цмиљановић Косовац
2.Тијана Нашпалић 4 разред , ОШ “Јован Поповић “, Кикинда
2.Ирена Милчић 2/5, ОШ “Илија Бирчанин” , Земун
3. Андреј Стојанов 3/5, ОШ „ Ванчо Прке“, Штип, Република Северна Македонија, ментор Милкица Миленковик Стојанаова
3.Теодора Јањић 4/1, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Змајево, ментор Слађана Толанов
3.Сара Станишић 4/2, ОШ “Дубрава” Књажевац, ментор Данијела Јеленковић
3. Срна Божић 3/3, ОШ „ Никола Тесла“ Београд, ментор Александра Дракулић

Похвала

Нађа Вукчевић 2. разред, ОШ “Сутјеска” Подгорица, ментор Невенка Вулић
Никола Вујић 3. разред, ОШ “Дринка Павловић” Куршумлија, ментор Танкосава Милановић
Душица Поповић 3/2, ОШ “Грабовац” , Обреновац, ментор Тања Зарић

Поезија старији од 5-8 разреда:

1. Ника Блешић 6. разеред, ОШ „Др Арчибалд Рајс“, ментор Љубинка Ђурачић
2.Реља Царић 8/4, ОШ „ Старина Новак“, Београд ментор мр Драгана Лончаревић
2. Теодора Петровић 7. разред, Литерарна секција ОШ “Свети Сава“ Бијељина Република Српска, ментор Мирјана Лазаревић
2.Сара Вићентијевић 8/3, ОШ „Васа Чарапић“, Београд, ментор Снежана Стојановић
3.Теодора Алексић 8/1, ОШ „Јосиф Панчић“, Баљевац на Ибру, ментор Оливера Никић
3.Лена Јовановић 6/2, ОШ „Ћирило и Методије“, Београд, ментор Мирјана Плавшић Ђорђевић
3.Катарина Јовановић 6/1, ОШ „Бранко Радичевић“, Седларе, ментор Јелена Симоновић
3.Ахмед Халибашић 7. разред, Прва основна школа Живинице, БИХ, ментор Марица Ферхатбеговић

Похвала

Софија Дамјановић 3/3, ОШ „Милена Павловић Барили“, Београд, ментор Јасмина Вуловић
Лана Вељковић 5/3 , ОШ „Васа Чарапић“, Београд, ментор Снежана Стојановић


Проза

1.Сара Вићентијевић 8/3, ОШ „Васа Чарапић“, Београд, ментор Снежана Стојановић
2.Ђина Томашевић 2. разред , “Сутјеска” Подгорица, ментор Невенка Вулић
2. Ема Зечевић 5/1, ОШ „ Никола Тесла“ Београд, ментор Александра Дракулић
3.Љубомир Живковић 8/3, ОШ „ Васа Чарапић“, Београд, ментор Снежана Стојановић
3.Лана Рекановић 3/4, ОШ „Милена Павловић Барили” , Београд, ментор Горица Радовановић

ГРУПНЕ НАГРАДЕ

2/4 ОШ “Стефан Немања”, Ниш, ментор Ирена Сретић
4ц ОШ “Свети Сава”, Суботица, ментор мр.Мирјана Лончаревић

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Top