Списак победника четвртог литерарног конкурса „Мој смешни свет“ посвећеног Брани Цветковић

 

Додела диплома и похвала ће се одржати у понедељак 22. априла у 13.00 часова у библиотеци ДКЦБ-а, Таковска 8. Тада ћемо представити и књижевно стваралаштво Виолете В.Јовић која је ове године добитник признања “Брана Цветковић” за изузетан допринос стваралаштву за децу.

Програм ће трајати 80 минута.

Млађи основци

Поезија од првог до четвртог разреда:

1. Коцић Нина 4. разред , ОШ „Ђура Јакшић“, Јелашница , одељење у просеку , ментор Савић Драгана
2.Растко Живак, 4/3, ОШ „ Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић
2.Андреа Миленковић, 3/1, ОШ “Филип Вишњић”, Београд, ментор Миланка Берковић
2.Николина Ландуп 4/3, ОШ Никола Тесла, Београд, ментор Александра Дракулић
3.Јован Гогић, 3. разред , ОШ „Краљ Петар Други“, Ужице, ментор Аница Лојаница
3.Николина Минић, 3.разред, ОШ “Велизар Станковић Корчагин “, Велики Шиљеговац, ментор Сузана Панић
3.Миа Мракић, 2.разред, ОШ “Свети Сава”, Дубраве Република Српска, ментор Далиборка Зељко

Специјална диплома за допринос ведрии стваралаштва:

Дамјан Стефанов, 1/3, ОШ “Лазо Ангеловски”, Скопље Република Македонија, ментори Лидија Божиновска и Ивана Младеновска

Проза од првог до четвртог разреда:

1.Милица Кнежевић 3/1, ОШ “Филип Вишњић”, Београд, ментор Миланка Берковић
2.Лила Станојевић 4/3, ОШ „Иван Гундулић“, Нови Београд, ментор Нада Бунчић
2.Љубица Васић 3/1, ОШ “Филип Вишњић”, Београд, ментор Миланка Берковић
3.Уна Новаковић 4/1, ОШ „ Јован Јовановић Змај“, Змајево, ментор Слађана Толанов
3.Лена Давидовић 2/3, ОШ „ Жарко Зрењанин“, Кикинда, ментор Аница Шаргин – Њагрић
3.Маша Керановић 4/1, ОШ „ Јован Јовановић Змај“, Змајево, ментор Слађана Толанов

Групна награда:

Разред 4/2 ОШ “Дубрава” Књажевац, ментор Данијела Јеленковић
Разред 1/5 ОШ “Стефан Дечански” Железник, ментор Мирјана Вишекруна Марковић

Старији основци

Поезија од петог до осмог разред :

1.Тијана Хил 5/2, ОШ „ Вук Караџић“, Београд, ментор Снежана Костадиновић
2.Николина Ераковић 8/2, ОШ „Мића Станојловић , Коцељева, ментор Татјана Јеремић
3.Данило Марсенић 6/2 , ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, Милица Бјелић
3.Босиљка Злопорубовић 5/5 , ОШ Никола Тесла, Београд, ментор Александра Дракулић
3.Теодора Петровић 7.разред, ОШ “Свети Сава”, Бјељина Република Српска, ментор Мирјана Лазаревић

Проза од петог до осмог разреда:

1.Вељко Љубојевић 6.разред, ОШ „Др Арчибалд Рајс“, ментор Љубинка Ђурачић
2.Ема Зечевић 5/1, ОШ “Никола Тесла”, Београд, ментор Александра Дракулић
2.Ива Бабић 7/2, ОШ „Доситеј Обрадовић“, Ириг , ментор Љиљана Бабић
3.Љубомир Живковић 8/3, ОШ „Васа Чарапић“, ментор Снежана Стојановић
3.Андреј Петровић 6/3, ОШ “Никола Тесла”, Београд, ментор Александра Дракулић
3.Лана Вељковић 5/3, ОШ„Васа Чарапић“, Београд , ментор Снежана Стојановић

Специјална диплома за  креативни приступ познатом  драмском тексту
Радмила Лукић 5/2, ОШ „ Стеван Дукић“, ментор Александра Костов Дојчиновић

Специјална диплома за драмски текст
Јелена Илић 8.разред ОШ “Јеврем Обреновић” Шабац, ментор Наташа Туменко

Похвале од петог до осмог разреда :

Емилија Недић 5 разред, ОШ „Драган Херцог“, Београд, ментор Ивана Ковачевић
Алекса Томић 5. разред, ОШ „Драган Херцог“, Београд, ментор Ивана Ковачевић
Лана Андрић 6. разред, ОШ „Драган Херцог“, Београд, ментор Ивана Ковачевић
Душан Савић 8. разред, ОШ „Драган Херцог“, Београд, ментор Ивана Ковачевић
Весна Матасаревић 8. разред, ОШ „Драган Херцог“, Београд, ментор Ивана Ковачевић

Групна награда :

Литерарној секцији “Разиграно перо “Лајковац , ментор Лидија Марић Јовановић
ОШ „Драган Херцог“, Београд, ментор Ивана Ковачевић

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Top