Spisak pobednika četvrtog literarnog konkursa „Moj smešni svet“ posvećenog Brani Cvetković

 

Dodela diploma i pohvala će se održati u ponedeljak 22. aprila u 13.00 časova u biblioteci DKCB-a, Takovska 8. Tada ćemo predstaviti i književno stvaralaštvo Violete V.Jović koja je ove godine dobitnik priznanja “Brana Cvetković” za izuzetan doprinos stvaralaštvu za decu.

Program će trajati 80 minuta.

Mlađi osnovci

Poezija od prvog do četvrtog razreda:

1. Kocić Nina 4. razred , OŠ „Đura Jakšić“, Jelašnica , odeljenje u proseku , mentor Savić Dragana
2.Rastko Živak, 4/3, OŠ „ Nikola Tesla“, Beograd, mentor Aleksandra Drakulić
2.Andrea Milenković, 3/1, OŠ “Filip Višnjić”, Beograd, mentor Milanka Berković
2.Nikolina Landup 4/3, OŠ Nikola Tesla, Beograd, mentor Aleksandra Drakulić
3.Jovan Gogić, 3. razred , OŠ „Kralj Petar Drugi“, Užice, mentor Anica Lojanica
3.Nikolina Minić, 3.razred, OŠ “Velizar Stanković Korčagin “, Veliki Šiljegovac, mentor Suzana Panić
3.Mia Mrakić, 2.razred, OŠ “Sveti Sava”, Dubrave Republika Srpska, mentor Daliborka Zeljko

Specijalna diploma za doprinos vedrii stvaralaštva:

Damjan Stefanov, 1/3, OŠ “Lazo Angelovski”, Skoplje Republika Makedonija, mentori Lidija Božinovska i Ivana Mladenovska

Proza od prvog do četvrtog razreda:

1.Milica Knežević 3/1, OŠ “Filip Višnjić”, Beograd, mentor Milanka Berković
2.Lila Stanojević 4/3, OŠ „Ivan Gundulić“, Novi Beograd, mentor Nada Bunčić
2.Ljubica Vasić 3/1, OŠ “Filip Višnjić”, Beograd, mentor Milanka Berković
3.Una Novaković 4/1, OŠ „ Jovan Jovanović Zmaj“, Zmajevo, mentor Slađana Tolanov
3.Lena Davidović 2/3, OŠ „ Žarko Zrenjanin“, Kikinda, mentor Anica Šargin – Njagrić
3.Maša Keranović 4/1, OŠ „ Jovan Jovanović Zmaj“, Zmajevo, mentor Slađana Tolanov

Grupna nagrada:

Razred 4/2 OŠ “Dubrava” Knjaževac, mentor Danijela Jelenković
Razred 1/5 OŠ “Stefan Dečanski” Železnik, mentor Mirjana Višekruna Marković

Stariji osnovci

Poezija od petog do osmog razred :

1.Tijana Hil 5/2, OŠ „ Vuk Karadžić“, Beograd, mentor Snežana Kostadinović
2.Nikolina Eraković 8/2, OŠ „Mića Stanojlović , Koceljeva, mentor Tatjana Jeremić
3.Danilo Marsenić 6/2 , OŠ „Branko Ćopić“, Beograd, Milica Bjelić
3.Bosiljka Zloporubović 5/5 , OŠ Nikola Tesla, Beograd, mentor Aleksandra Drakulić
3.Teodora Petrović 7.razred, OŠ “Sveti Sava”, Bjeljina Republika Srpska, mentor Mirjana Lazarević

Proza od petog do osmog razreda:

1.Veljko Ljubojević 6.razred, OŠ „Dr Arčibald Rajs“, mentor Ljubinka Đuračić
2.Ema Zečević 5/1, OŠ “Nikola Tesla”, Beograd, mentor Aleksandra Drakulić
2.Iva Babić 7/2, OŠ „Dositej Obradović“, Irig , mentor Ljiljana Babić
3.Ljubomir Živković 8/3, OŠ „Vasa Čarapić“, mentor Snežana Stojanović
3.Andrej Petrović 6/3, OŠ “Nikola Tesla”, Beograd, mentor Aleksandra Drakulić
3.Lana Veljković 5/3, OŠ„Vasa Čarapić“, Beograd , mentor Snežana Stojanović

Specijalna diploma za  kreativni pristup poznatom  dramskom tekstu
Radmila Lukić 5/2, OŠ „ Stevan Dukić“, mentor Aleksandra Kostov Dojčinović

Specijalna diploma za dramski tekst
Jelena Ilić 8.razred OŠ “Jevrem Obrenović” Šabac, mentor Nataša Tumenko

Pohvale od petog do osmog razreda :

Emilija Nedić 5 razred, OŠ „Dragan Hercog“, Beograd, mentor Ivana Kovačević
Aleksa Tomić 5. razred, OŠ „Dragan Hercog“, Beograd, mentor Ivana Kovačević
Lana Andrić 6. razred, OŠ „Dragan Hercog“, Beograd, mentor Ivana Kovačević
Dušan Savić 8. razred, OŠ „Dragan Hercog“, Beograd, mentor Ivana Kovačević
Vesna Matasarević 8. razred, OŠ „Dragan Hercog“, Beograd, mentor Ivana Kovačević

Grupna nagrada :

Literarnoj sekciji “Razigrano pero “Lajkovac , mentor Lidija Marić Jovanović
OŠ „Dragan Hercog“, Beograd, mentor Ivana Kovačević

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Top