Специјалне награде:

Најрадоснији кувари
Петар и Тадеј Ђоковић Власотинце

Најслађи осмех и куварска капа и кецеља
Исидора Пајкић 6 год Нови Бечеј

Најлепше осликане погаче:

– Кућица у цвећу
Павле Стојковић 7 год Нови Бечеј

– Шарена погача – Породични залогај
Јана Раденковић 6 год. ПУ Мали принц Стојник

 

Дипломе:

Узраст од 3 – 4 године

I место деле

Павле Бокић 3,5 год Београд Вртић Пахуљица и
Василије Игњатовић 3 год Власотинце

II место
Вукашин Профировић 4 год Глозане

III место
Теодор Тодоровић 4 год Глозане

Узраст од 5 до 7.год

I место
Мила и Лена Марковић 6 год Вртић Сунчица Београд

II место деле
Александра Бјелоплавић 5 год Батајница
Миа Маринковић 6 год Гложане
Огњен Јовић 6 год ПУ Мали принц Стојник

III место деле
Николина Мирковић 6 год Стојник
Исидора Крањц 6 год ПУ Дечја радост Ириг
Лука Вучковић 6 год ПУ Мали принц Стојник

Предшколски узраст 7 год

1. Данка Коцић 7 год Власотинце
2.Александра Милосављевић 7 год Власотинце
3. Ивана Ивановић 7 год Вртић Сунчица Београд

Школски Узраст 1. и 2. разред

I место деле
Гвозден Сретеновић II/3 ОШ Мајка Југовића Земун
Јован Милић 8 година Земун
Ленка Ненадовић 9 год. Београд и
Јана Јовановић II/3 ОШ Мајка Југовића Земун

II место деле
Наташа Панић I/1 ОШ Иво Андрић Ђулићи Теслић
Вук Крстић I/4 ОШ Милоје Васић Калуђерица
Алекса Николић 9 год. Београд

III место деле
Андријана Исаиловић 8 год. ОШ Стефан Дечански Железник
Тијана Босанчић II/3 ОШ Мајка Југовића Земун
Мила Жижић I/4 ОШ Милоје Васић Калуђерица

Похвале:
Вук Бошковић 8 год ОШ Влада Аксентијевић Београд
Николина Тепавац 8 год Борово
Жељка Бслаж 9 год Падина
Ирина Секуловић 2.раз. ОШ Војвода Радомир Путник Београд
Софија Стојановић 2.раз ОШ Синиша Јанић Власотинце
Јелена Павловић ОШ Вук Караџић Стојник
Ана Тривковић 9 год ОШ Змај Јова Јовановић
Теодора Смиљанић ОШ Милан Илић Чича Аранђеловац
Наталија Ружић II/5 ОШ Стефан Дечански Београ
Вук Дробњак 2/3 ОШ Мајка Југовића Земун
Вања Димитријевић 7 год Вртић Сестре Букумировић Београд
Бисера Јефић 6 год Београд
Магдалена Шарчевић 6год ПУ Мали принц Стојник
Дуња Лазаревић 6год ПУ Мали принц Стојник
Виктор Алексић 4 год Глозане
Алекса Пешић 7 год Власотинце
Страхиња Стојиљковић 7 год Власотинце
Ана Тривковић 9 год
Јована Стојковић 5 год ПУ Милка Диманић Власотинце
Ива Крстић 6 год ПУ Милка Диманић Власотинце
Константин Арсић I раз. О Ш Јован Цвијић
Софија Станивук 9 год Београд
Јелена Ненадовић 9 год ОШ Војвода Мишић Пецка
Александар Ференц 6 год
Ана Штерић 7 год Београд
Михаило Спасојевић 7 год Железник
Мила Ђурић 9 год. и Максим Ђурић 6 год.
Јанко Стојанов 2/3 ОШ Мајка Југовића Земун
Вук Бурмаја 2/3 ОШ Мајка Југовића Земун
Лена Нићифоровић 2/3 ОШ Мајка Југовића Земун
Радмила Јанковић 2/3 ОШ Мајка Југовића Земун
Немања Младеновић 7 год Београд
Јулија Миновић 6 год Београд
Анђела Станојевић 1/4 ОШ Милоје Васић Београд
Катарина Костић 1/4 ОШ Милоје Васић Београд
Марија Томовић 1/4 ОШ Милоје Васић Београд

(основци од трећег до осмог разреда)

Слаткиши

Специјална диплома за најстарији рецепт: Петра Петковић, 10. година, Зајечар, Ратна торта по рецепту прабаке Каменке

Дипломе:

  1. Тара Симеуновић, 4. разред, ОШ „Никола Тесла“, учитељица Радмила Живановић, Београд,чоко цвет
  2. Михаела Стевановић, 10. година, ОШ „Краљ Александар I“, Нови Београд, мафини
  3. Андреа и Јана Марковић, 3. разред, ОШ“Милан Васић“, Калуђерица, кокос колач

 

Похвале:

Андријана Михаљчић, 10. година, бака Верин колач са вишњама
Николина Прувуловић, 4. разред, ОШ „Стефан Дечански“
Андреј Баучек, 4. разред, ОШ „Маршал Тито“, Падина
Викторија Котваж, 4. разред, ОШ „Маршал Тито“, Падина
Галас Бењамин, 4. разред, ОШ „Маршал Тито“, Падина, колач лангош
Жељка Балаш, 4. разред, ОШ „Маршал Тито“, Падина, шкрпице
Ивета Хлавча, 4. разред, ОШ „Маршал Тито“, Падина,кувани тесто са џемом и маком
Сара Цицка, ОШ „Маршал Тито“, Падина, двобојни колач
Анастасија Јоргаћевић, 3. разред, ОШ „Милоје Васић“, Калуђерица, бакин колач
Уна Стојановић, 3. разред, ОШ „Милоје Васић“, Калуђерица
Вања Раковић , 3. разред, ОШ „Милоје Васић“, Калуђерица
Милица Живковић, 4. разред, ОШ „Љуба Нешић“, Зајечар, руске капе
Милица и Алекса Тошић, 4. разред, ОШ „Љуба Нешић“, Зајечар
Хана Арјани, 4. разред, колач са вишњама
Јована Краковић, 4. разред, ОШ „Никола Тесла“, Београд, преливени колач
Ђорђе Томић, 11 година, ванилице
Нађа Ракочевић, 4. разред, ОШ „Војвода радомир Путник“, гурабије
Теодора Млађеновић, 10. година, Трстеник, бокчице
Василије Младеновић, 10. година,баба Гоцин тути фрути колач

Групне награде:

Одељењу 4/3 ОШ „Никола Тесла “, учитељица Гордана Јока
Четвртом разреду ОШ „Маршал Тито“, Падина

Сланиши:

Дипломе:

  1. Владимир Ковач, разред, , ОШ „Маршал Тито“, Падина, кинеска пилетина
  2. Алекса Тошић, 4. разред, ОШ „Љуба Нешић“, Зајечар, салата мимоза
  3. Филип Јаневски,10. година, ОШ „Краљ Петар I“, Београд, бака Марина пита

Похвале :

Теодора Смиљанић , 10. година ОШ „Милан Илић Чича“, Аранђеловац, бакина пита
Анђела Средовић, ОШ „Стефан Дечански“,Железник, учитељица Гордана Илић
Алекса Зец, 3. разред, ОШ „Милоје Васић“, Калуђерица, проја
Нина Петровић, , 4. разред, ОШ „Маршал Тито“, Падина, проја

Ђаци од 5. до 8. разреда

Слаткиши

Прво место: Јована Живковић, 7. разред, , ОШ „Љуба Нешић“, Зајечар, пуслице

Похвала за Катарина Штерић, ОШ „Милена Петровић Барили“, кексићи

Сланиши:

Прво место: Ленка Миновић, 13. година,бакин хлеб у облику јежа

Похвала за Вању Антонић, 13. година,Београд, Макина погача

 

Специјална диплома за гимназију у Вршцу „Борислав Петровић Браца“ и професорку Невену Чолаков и похвале за њене ђаке првог разреда:

Миљана Јовановић, кокос колач
Марија Секулић, салата од крушака и спанаћа
Катарина Перов, јастучићи
Катарина Кампфер, колач са вишњама
Јелена Звјер, торта Лења жена
Данило Радић, торта од јагода
Небојша Попов, переце
Зорана Богосављевић, медена пита
Јана Грујић, завијуци са маком
Анастасија Јанковић, црни хлеб
Бојан Минић, мафини са јагодама
Марјан Мартинов, киш Лорен
Сара Паску,сладолед торта
Милица Грујовић, воћни тањир

 

Други разред: Сташа Петровић, кокос пуслице

Највреднија домаћица:
Анастасија Гојков, колач са кајсијама, бонжита, троуглићи

 

Top