Резултати конкурса „Домовина се брани лепотом“

*ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Награде ће бити уручене када епидемиолошка ситуација то буде дозвољавала, а сви учесници добиће електронски дипломе, похвале и захвалнице.

Резултати фото конкурса
„Домовина се брани лепотом“

Категорија I (узраст 5 и 6 година)

I награда
Вук Лукић

II награда
Хамза Паламар

III награда
Ева Вељковић

Категорија II (узраст 7 до 9 година)

I награда
Анђелка Јовановић

II награда
Богдан Богавац

III награда
Лена Алексић

Индивидуалне похвале:

Селена Стоиљковић
Николина Ђорђевић
Јанко Станковић
Ламија Фератовић
Љубица Божовић
Јован Радић

Специјална награда за колекцију

ОШ „Свети Сава“ Косовска Витина, село Клокот, Косово и Метохија, Србија
Данијел Влајковић
Хриситна Крмчаревић
Јован Радић
Марија Мирковић
Матеја Богдановић
Селена Стоиљковић

Специјалне похвала за ментора: Сузана Вујић

Категорија III (узраст од 10 до 12)

I награда
Михаило Вучићевић

II награда
Анастасија Стојадиновић

III награда
Константин Ранчић

Индивидуалне похвале:

Драгана Ђорђевић
Магдалена Илић
Вељко Петковић
Софија Алексић
Огњен Стопић
Јана Живковић
Константин Ранчић
Теодора Ђорђевић
Огњен Ђукановић

Специјална награда за колекцију

ОШ „Десанка Максимовић“ , Косовска Каменица
ИлијаВасић
Мирослав Максимовић
Саћип Реџепи
Теодора Николић

Специјалне похвале за менторе:
Лазар Алексић, Бобан Филиповић, Славиша Михајловић, Ђорђе Станковић

Резултати ликовног конкурса
„Домовина се брани лепотом“

Категорија I (узраст 5 и 6 година)

I награда
Виктор Гавриловски

II награда
Алексеј Шулаја

III награда
Вук Лукић

Специјална награда за колекцију

ППУ Киндергарден
Алекса Самац
Хана Јовановић
Јустина Матевски
Ленка Стоиљковић
Маша Самац
Михајло Иваниш
Ника Петковић
Петра Ћирковић
Страхиња Појић
Сара Јововић
Сава Стоиљковић
Валентина Сладоје
Лука Механџић
Душица Кузмановић

Индивидуалне похвале:

Димитрије Ћирковић
Дуња Стојковић
Петар Богорић
Алекса Бијеловић
Александар Грујић
Ема Васиљевић
Зора Ђапић
Кристина Анђус
Лара Атансковић
Лара Ивановић
Вељко Арсић
Маша Весић
ПУ Дечји дани Мрвица
Андрија Стевић
Александра Кумовић
Нина Керкез
Петра Димитријевић

Категорија II (узраст од 7 до 9 година)

I награда
Ника Папац

II награда
Тамаш Гомбаш

III награда
Урош Симоски

Специјална награда за колекцију:

Бендек Кечкеш
Лена Бабчањи
Петра Чакањ
Хорват Балинд
Ноел Перлаки

Индивидуалне похвале

Соња Перић (16.11)
Милица Матић (10.11)
Василије Стоиљков (16.11)
Мануел Јаковљевић (5.11)
Светлана Димитријевић (8.11)
Филип Николић (14.11)
Јована Шпаговић (16.11)
Тарик Алић (21.11)
Теодор Милојевић (29.11)
Јован Јанковић (24.11)
Тадија Васић (25.11)
Атина Вучковић (29.11)

Категорија III (узраст од 10 до 12 година)

I награда
Андреј Комленовић

II награда
Доротеа Живковић

III награда
Миа Матковић

Индивидуалне похвале

Макаи Кити
Ана Црњаковић
Ловас Река
Јована Марковић
Марко Зелић
Ана Летуница
Алекса Марковић
Алексеј Вукделија
Вања Вуловић
Миа Табаковић
Алекса Јовичић
Ана Дакић
Ива Ковачевић
Никола Паробек

Специјалне похвале за менторе:

Мерима Јовановић, професор разредне наставе из Београда
Емилија Грубанов Мартинек, ликовни педагог из Суботице
Похвала за ментора: Сузана Вујић

Резултати литерарног конкурса
„Домовина се брани лепотом“

Дипломе за поезију  ( деца од 5. до 10. година)

Три прва места

Тамара Митровић, Косовска Витина, село Бинач

Павле Митровић ,10 година

Страхиња Арсић 3/4,  ОШ „Милена Павловић Барили“, ментор Зорана Трбовић

Четири друга места

Страхиња Арсић 3/4, ОШ „Милена Павловић Барили“, ментор Зорана Трбовић

Дуња Јемовић 2/1, ОШ „Др Зоран Ђинђић“, Ниш, ментор Мирјана Јовановић

Лука Илић 2/1, ОШ „Свети Сава“, Косовска Митровица

Николина Ђорђевић, 3.разред, ОШ „Ђура Јакшић“, Јелашница, одељење у Просеку, ментор Драгана Савић

Шест трећих места

Валерија Станисављевић 10 година, допунска школа на српском језику у Кирхајму, ментор Наташа Миленковић

Хелена Трајковић 8 година, ОШ „Десанка Максимовић“, Косовска Каменица, ментор Снежана Пешић Илић

Уна Вељковић 4/4, ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“, Књажевац, ментор Мирјана Радовановић

Алекс Ђорђишановић, 2. разред, ОШ „Хајдук Вељко“ Корбово, ИО Ртково, ментор Шолотковић Снежана

Дајана Ковачевић, 9 година, ОШ „Славко Родић“, ментор Слађана Вејин

Александра Чучуковић, 2. разред, ОШ „Јанко Веселиновић“

Дипломе за поезију  ( деца од 10. до 12. година)

Три прва места

Теодора Близанац, 11 година, Бостон, САД

Данило Стаменковић 6. разред, ОШ „Бранко Радичевић“, Врање

Растко Живак, 4.разред, ОШ „ Никола Тесла“, Београд, ментор  Александра Дракулић

Четири друга места

Нина Филиповић, 5.разред, ОШ „Младост“, Томашевац, ментор Гордана Јанковић

Невена Богојевић 6. разред, ОШ „Моша Пијаде“, Бачко Ново Село, ментор Јована Жарковић

Вања Јовановић 7. разред, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

Маша Родић 7. разред, ОШ „Васа Чарапић“, Београд, ментор Снежана Стојановић

Четири трећа места

Анђелина Савић 6. разред, ОШ „Вук Караџић“, Гњилане, село Коретиште, ментор Марко Јовановић

Андријана Станојковић 6. разред, ОШ „Вук Караџић“, Гњилане, село Шилово , ментор Марко Јовановић

Мирјана Новаков, ОШ „Душан Радовић“, Ниш, ментор Анита Ђорђевић

Сергеј Јовић 5/2, Ош Стефан Немања“, Ниш, ментор Сања Милошевић

Дипломе за прозу

Прво место

Ања Сендијар 5. разред, , ОШ „Моша Пијаде“, Бачко Ново Село, ментор Јована Жарковић

Четири друга места

Анђела Дувал Лазић, 5. разред, Српска допунска школа, Париз

Вукашин Ћирић 5/2, ОШ „14. октобар“, Београд, ментор Милица Живковић

Вукашин Божићевић, 10. година, ОШ „Соња Маринковић“, Суботица, ментор Светлана Тиквицки

Станојевић Ђурђина, ОШ „Вук Караџић“, Гњилане, село Шилово, ментор Драгана Симијоновић

Четири трећа места

Барбара Вукић 7. разред, ОШ „Васа Чарапић“, Београд, ментор Снежана Стојановић

Сташа Костић 5/2, ОШ „14. октобар“, Београд, ментор Милица Живковић

Вуктор Јемовић 6/1, ОШ „Др Зоран Ђинђић“, Ниш, ментор Милена Лазаревић

Анђела Симијоновић, 7. разред, , ОШ „Вук Караџић“, Гњилане, село Шилово, ментор Драгана Петковић Симијоновић

Посебно се истиче

Екатарина Стојиљковић 3/1, ОШ „Свети Сава“, Косовска Витина, село Клокот

Милош Гашић, Српска допунска школа „Свети Сава“, Италија

Кристијан Спасић, Косовска Витина, село Клокот

Огњенка Којадиновић, Берлин

Јелена Радановић 5. разред, ОШ Алекса Шантић, Бањалука, Република Српска

Ана Керезовић, 5. разред, ОШ Алекса Шантић, Бањалука, Република Српска

Лана Трпка, Берлин

Даница Касаловић 2/1, ОШ „Свети Сава“, Косовска Митровица

Вук Ђурђевић, Српска допунска школа Француска,Париски регион, ментор Милија Јевремовић

Дорис Ђурђевић, Српска допунска школа Француска,Париски регион, ментор Милија Јевремовић

Јован Димић, ОШ „Десанка Максимовић“, Косовска Каменица, ментор Снежана Пешић Илић

Михајло Ристић, ОШ „Десанка Максимовић“, Косовска Каменица, ментор Марина Ђорђевић

Анђелка Јовановић, ОШ „Свети Сава“, село Клокот, Косово и Метохија, ментор Снежана Перић

Петар Миљковић, ОШ „Дубрава“, Књажевац, ментор Данијела Јеленковић

Катарина Митић, ОШ „Вук Караџић“, Гњилане-Шилово, ментор Драгана Петковић Симијоновић

Групне награде

ОШ „Угљаре“, Косово Поље

ОШ „Десанка Максимовић“, Косовска Каменица, ментор Снежана Пешић Илић

ОШ „Васа Чарапић“, Бели Поток, Београд, ментор Снежана Стојановић

ОШ „Дубрава“, Књажевац, ментор Данијела Јеленковић

ОШ „Свети Сава“, село Клкокот, КИМ

ОШ „Станоје Миљковић“, Брестовац код Бора, ментор Бобана Блажевић

ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *