Победници VIII литерарног конкурса „Мој љубимац“

 

Награда за предшколце:

Прво место:

Коста Требаљевац, 7.година, Француска школа у Београду, ментор Ангелина Ђорђевић

 

Први и други разред

 

Награде за 1. и 2. разред, поезија:
Прво место:
Мила Красавчић 2/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд, ментор Јелена Југовић Јовановић
Друго место:
Нина Ранчић 2/2, ОШ „Љупче Шпанац“, Бела Паланка, ментор Биљана Митић
Марија Илић 1/1, ОШ „Радојка Лакић“, Београд, ментор Снежана Алексић
Треће место:
Вера Николетић 1/а, ОШ „Јован Дучић“, Куљанио, Бања Лука, Бих, Република Српска, ментор Јелена Тубић
Душан Голубовић 1/1, ОШ „Радојка Лакић“, Београд, ментор Снежана Алексић

 

Похвале за 1. и 2. разред, поезија:
Здравка Вукадиновић 2/2, ОШ „Љупче Шпанац“, Бела Паланка, ментор Биљана Митић
Филип Јекић 1/3 , ОШ „Раде Драинац“, Београд. Ментор Мирјана Антонић
Мина Томић 1/3, ОШ „Раде Драинац“, Београд. Ментор Мирјана Антонић
Групна награда за 1. и 2. разред поезија: 2/1 ОШ „П.П. Његош“, Врбас, ментор Биљана Бегановић
( Огњен Вуклишевић, Никша Нововић, Матија Миловић, Елена Мартиновић, Мина Унгар, Емилија Мартиновић, Биљана Бегановић, Милија Вујачић, Нина Јовановић)

 

Награде за први и други разред, проза:
Прво место:
Магдалена Гвоздановић 1/1, ОШ „Радојка Лакић“, Београд, ментор Снежана Алексић
Друго место:
Матија Гајдобрански 1/1, ОШ „Радојка Лакић“, Београд, ментор Снежана Алексић
Треће место:
Ирина Ранчић 2/1, ОШ „Никола Тесла“, Београд ментор Александра Дракулић
Нина Радовановић 2/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд, ментор Јелена Југовић Јовановић

Групна награда за прозу разреду 1/6, ОШ „Никола Тесла“, Београд ( Вељко Иванчевић, Клара Шћекић, Маша Милосављевић, Нина Боцић, Софија Станковић, Лазар Жујовић, Николина Самац. Реља Млинаревић, Сара Кузмановић, Дуња Јоксимовић, Бјанка Бреберина, Зоја Ђерасимовић, Нермин Гадиковић, Стефан Кнежевић, Николета Стојановић, Дамир Садиковић, Михаило Козар, Страхиња Тадић, Нина Станојевић, Лазар Андрејевић)

 

Трећи и четврти разред

 

Награде 3. и 4. разред, поезија:

Прво место:
Ана Јамеџија 4/1, ОШ „Филип Вишњић“, Београд, ментор Миланка Берковић
Друго место:
Михаило Пејовић 3/2, ОШ „Кекец“, Сутоморе, Црна Гора, ментор Биљана Тубић
Тара Миљковић 3/4 ОШ „Радоје Домановић“, Нови Београд, ментор Љиљана Миљковић
Треће место:
Нађа Пушоња 3/3, ОШ „Свети Сава“, Рогатица, Република Српска, ментор Снежана Пјевчевић
Ања Пешић 4/2, ОШ „Вук Караџић“, Књажевац, ментор Весна Ранчић
Теодора Поповић 4/1, ОШ „Змај Јова Јовановић“, Рума, ментор Љиљана Бабић
Павле Миленковић 4/13, ОШ „Јастребачки партизани“, Мерошина, ментор Сузана Стојановић

Похвале 3. и 4. разред, поезија:
Ђорђе Тошић 3.разред, ОШ Јордан Ђукановић“, Варда, ментор Верица Арсенијевић
Балша Ђукић 3/2, ОШ „Кекец“, Сутоморе, Црна Гора, ментор Биљана Тубић

 

Награде 3. и 4. разреда, проза:
Прво место: Софија Нешић 4/2, ОШ „Радица Ранковић“, Лозовик, ментор Милица Савић
Друго место: Маша Пантелић 3/2, ОШ „Зага Маливук“, Београд, ментор Мирјана Милошевић
Треће место: Николина Маговчевић 3/1, ОШ „Кекец“, Сутоморе, Црна Гора, ментор Мирјана Лучић
Групна награда за прозу 3/3 ( Милан Кљајић,Матеј Мишић, Лара Губаш, Лазар Арваји, Инес Абрахамски, Ива Сабадош, Ђорђе Сердар, Дуња Захорјански, Виктор Сјанг, Василије Секулић ОШ „Братство јединство“, Куцура, ментор Марија Полдрухи
Групна награда за литерарну секцију ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић ( Михаило Петковић 4/6, Маша Радовић 5/5, Ана Лукетић 4/6, Нина Цаковић 4/4,Немања Рајчић 3/3, Павле Кљајић 5/5)

 

Пети и шести разред

Награде 5. и 6. разред, поезија:
Прво место: Вукашин Горчић 5/1, ОШ „Влада Аксентијевић“, Београд, ментор Гордана Илић
Друго место:
Михајло Ђорђевић 5/2, ОШ „Иво Андрић“, Ниш ментор Тијана Јоцић
Треће место:
Викторија Вујић 5/3, ОШ „Скадарлија“, Београд, ментор Јасмина Ковачевић
Лејла Чичкушић, 5. разред, Прва основна школа Живинице, БИХ, ментор Марица Ферхатбеговић
Никола Јеж 6/1, ОШ „Милош Црњански“, Нови Сад
Ивана Петровић 6/2, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић
Саша Хинић 5/1, ОШ „Ђуро Стругар“, ментор Јелена Стаменковић
Похвала за поезију 5. и 6. разред:
Богдан Божовић 5/3, ОШ „Скадарлија“, Београд, ментор Јасмина Ковачевић
Огњен Вилотић 5/3, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Обреновац, ментор Тамара Велимировић
Награде 5. и 6. разред, проза:
Прво место: Петра Пауновић Кудић 5/3, ОШ „Скадарлија“, Београд, ментор Јасмина Ковачевић
Друго место:
Славиша Матић 6/1, ОШ „ Др Јован Цвијаћ“, Смедерево, ментор Виолета Драшковић
Вишња Јанчевић 5/2 ОШ „Раде Кончар“, Земун, ментор Соња Арсић Вукомановић
Сара Ковачевић 5/1, ОШ „Ђуро Стругар“, ментор Јелена Стаменковић

Треће место:
Стефан Нешић 5/2, ОШ „Радица Ранковић“, Лозовик, ментор Милица Савић
Миа Милетић 5/3, ОШ „Скадарлија“, Београд, ментор Јасмина Ковачевић
Инес Китић 5.разред, Прва основна школа Живинице, БИХ, ментор Марица Ферхатбеговић

Похвала:

Соња Ристић 6/2, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

Групна награда за прозу 5. и 6. разред:
5/2 ( Стеван Јеремић, Мила Суботић,Клара Андрић, Милан Шугић, Лара Карамарковић,Чарна Љеваја, Анастасија Кнежевић, Душан Пиштињат) и 5/1 ( Нина Гуглета, Кристина Ћетковић, Јана Јевтић, Илија Павловић) ОШ „Ђуро Стругар“, ментор Јелена Стаменковић
6/2 ( Андрија Стевановић, Јована Шоркан, Ленка Маринковић, Ђуришић Вања, Виктор Митровић) ОШ „Др Јован Цвијић“ Смедерево, ментор Виолета Драшковић
5. разред ( Ема Форчаковић, Ахмед Мујић, Нејла Хавушић) Прва основна школа Живинице, БИХ, ментор Марица Ферхатбеговић
Групна награда ОШ „Анто Ђедовић“, Бар, Црна Гора ( проза : Катарина Абрамовић 7/4, Аземина Кајевић 7/4, Милена Вукчевић 7/4, Коста Ивановић 7/4, Денис Хаџибеговић 6/1, Сара Ћинћур 6/1, Лука Живаљевић 6/1, Василина Пелчикина 7/4, Глеб Газиев 6/1, Диана Туанина 6/1, ментор Љиљана Миловић; Поезија: Михаило Брајовић 7/4, Ања Перчобић 7/4, Балша Ђоновић 7/4, Мелита Шаботић 6/1, Ксенија Зоркина 7/4)

 

Седми и осми разред

 

Награде поезија 7.и 8.разред:
Прво место:
Катарина Радовић 8ц, ОШ „Милорад Муса Бурзан“, Подгорица, Црна гора, ментор Марина Шестовић
Мирко Ожеговић 7/1, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић
Друго место:
Мајда Грбовић, 8.разред , ОШ „Анто Ђедовић“, Бар, Црна Гора, ментор Данијела Бољевић
Елена Јаковњевић 7/2, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић
Треће место:
Матеја Бојић 8/1, ОШ „Мића Станојловић“, Коцељева, ментор Татјана Јеремић
Наталија Гајић 7/1, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић
Маша Љумовић 7/2, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић
Похвале за поезију 7. и 8. разред:
Јована Мијаиловић 7/3, Литерарна секција Разиграно перо, ОШ „Миле Дубљевић“, Лајковац, ментор мср Лидија Марић Јовановић
Алекса Петровић 7/2, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић
Елена Јаковљевић 7/2, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић
Маша Љумовић 7/2, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић
Нађа Пајкић 8/5, ОШ „Никола Тесла“, Београд ментор Александра Дракулић

Награде проза 7. и 8. разред:
Прво место: Софија Стаматовић 7/2, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић
Друго место: Ана Марковић 7/3, ОШ „Краљ Александар l“, Пожаревац, ментор Марија Николић
Треће место: Сара Павловић 7/2 , ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posted in Конкурси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *