* ОБАВЕШТЕЊЕ

Уколико нисте добили дигиталну диплому/похвалу а ваше дете се налази на листи победника на конкурсима ,,Нема фрке уз унуке”, ,,Моја чуваркућа”, ,,Тајне бакине кухиње” и ,,Мој љубимац 2020″ обавестите нас на мејл zabakeideke@dkcb.rs или info@dkcb.rs
У мејлу наведите име и презиме детета и на ком је конкурсу учествовало.

РЕЗУЛТАТИ ФОТО КОНКУРСА МОЈ ЉУБИМАЦ 2020

 

 


ПРВЕ НАГРАДЕ


– Мила Мандић, пас Груја

– Марта Ивановић, 16 година

– Андреј Раша, маца Кики

 

3 item(s)

 


ДРУГЕ НАГРАДЕ


– Анастазија Стојадиновић

– Хана Даковић

– Слободан Стефановић, 16 година, пас Астор

– Иван Стојановић Срећковић, папагај Никица

 

4 item(s)

 


ТРЕЋЕ НАГРАДЕ


– Сара Обрадовић, 10 година, маца Цици

– Драгана Делић, мачак Гарфилд

– Дуња Наловић, 8 година

– Вук Вучичевић, 12 година, пас Меда

 

4 item(s)

 


ПОХВАЛЕ


– Лола и Ленка Костадиновић, пас Мила

– Владимир Буцало, ОШ ,,Соња Маринковић”, IV 4

– Сава Ковачевић, мачак Тигрић

– Сања Давидовић, 6 година

– Никола Дојић, маца Цица

– Ана Стаменковић, маца Вида

 

7 item(s)

 

 

РЕЗУЛТАТИ ЧЕТВРТОГ ЛИТЕРАРНОГ КОНКУРСА

 

МЛАЂИ УЗРАСТ

 

1) Лена Илић ОШ „20. октобар“, ментор Зорица Симовић, песнички атеље „Бајка“

2) Моника Михаљица, Српска допунска школа у Паризу

2) Матвеј Нововић, 3/3 ОШ „Милена Павловић Барили“, Београд, учитељица Мирела Арсић

3) Андреј Стојанов, 4/5, ОШ „Ванчо Прке“, Штип, ментор Јованка Кокошкарова

3) Талија Марковић, 2/4 ОШ „Вук Караџић“, Врање, ментор Маја Мишковић Марковић

3) Уна Вељковић, 3/4, ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“, Књажевац, учитељица Мирјана Радовановић

 

ПОХВАЛЕ

– Андреа и Тијана Станојевић – Српска допунска школа у Паризу
– Миа Мракић – Немачка ,ментор Милорад Мракић,
– Тијана Босанчић, ОШ „Мајка Југовића“,Земун, ментор Лидија Маринковић
– Николина Тепавац, ОШ „Борово“, Борово, Хрватска,
– Елена Долић, Бањалука
– Анђелина Стаменковић 2/3, Крушевац, ментор Гордана Стевановић
– Маша Пипер, 3/3, ОШ „Лазар Саватић“, Земун, ментор Маја Пипер

 

СТАРИЈИ УЗРАСТ

 

1) Теодора Петровић, 8 разред, ОШ “Свети Сава“, Бијељина, ментор Мирјана Лазаревић

2) Миа Ђокић, 6/2, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

2) Николина Ландуп, 5/3, ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић

3) Даниел Влада Палфреман, 7. разред, Брчко,

3)Алекса Живковић, 5/4 ОШ „Иво Андрић“ Ниш, ментор Тијана Јоцић

 

ПОХВАЛЕ

-Татјана Митровић, 5. разред, ОШ „Милован Глишић“ Ваљево,
-Софија Николић, Грделица
-Лука Павловић, Српска допунска школа у Француској

 

ГРУПНЕ ПОХВАЛЕ

 

ОШ „Франц Прешерн“, Београд, 2/3, ментор Виолета Учур
ОШ „Јован Јовановић Змај, 2/2, ментор Славица Јовић,
ОШ „Станоје Миљковић“, Брестовац код Бора, 1/3, менор Бобана Блажевић
ОШ „Соња Маринковић“,Земун, 4/4, ментор Бојана Билић,
ПУ „Стоногица“, Сремска Митровица, предшколска група, ментор Весна Станимировић
Српскa допунскa школa у Паризу, ментор Блаженка Тривунчић

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Top