Резултати VII конкурса „Лепо је волети“, посвећеног Мирославу Антићу

Награде за предшколце, I и II разред:

Прво место предшколци:

Дуња Живковић и Миљана Илић, ОШ „Младен Марковић“, Косовска Витина, Бинач, КИМ, ментор Љиљана Томић

Невена Ивановић, ПУ „Лала и Лили“

Први и други разред:

Прво место : Максим Јелисавчић, 1/6, ОШ „Љуба Ненадовић“, Београд

Друго место :

 Лука Николић, 2. разред, ОШ „Хајдук Вељко“, Корбово, издвојено одељење Ртково, ментор Снежана Шолокотвић

Филип Васовић, ОШ „Први српски устанак“, Орашац, ментор Слађана Мрљеш

Треће место :

Миловановић  Михаило 2/2, ОШ „Нада Пурић“, Ваљево

Виши Алекса 2/6, ОШ „Свети Сава“, Суботица, ментор Мирјана Лончаревић

Ања Пешић, 2/2, ОШ „Вук Караџић“, Књажевац, ментор Весна Ранчић

Похвале:

Данка Лазић ½, ОШ „Никодије Стојановић Татко“, ментор Виолета Марјановић

Виктор Николај Шпаровић, 2/1, ОШ „Радојка лакић“, ментор Весна Вучићевић

Групне похвала:

II разред, ОШ „Вук Караџић“, Стојник, ментор Ана Раденковић


Награде III и IV разред:

Прво место : Ивана Вукосављевић, 4. разред, ОШ „Црњански“, Јагодина, ментор Јелена Гајић

Друго место :

Лена Крстић 3/1, ОШ „Бранко Радичевић“, Врање

Вељко Ранковић 4/2, ОШ „Љупче Шпанац“, Бела Паланка, ментор Биљана Митић

Маша Миљковић 4/3 ,ОШ „Вук Караџић“, Крушевац, ментор Гордана Стевановић

Треће место :

Кристијан Спасић 4. разред “, ОШ „Свети Сава“, Косовска Витина, Клокот, КИМ, ментор Љиљана Томић

Милица Николетић 4/в, ОШ „Јован Дучић“, Бања Лука, Куљани, Република Српска, ментор Драгана Николетић

Митра Илић 3/2, ОШ „Ђуро Стругар“,  ментор Снежана Радивојша

Ива Младеновић 4/2, ОШ „Љупче Шпанац“, Бела Паланка, ментор Биљана Митић

Похвала:

Матеја Перић , 3. разред, ОШ „Љуба Ненадовић“, Београд, ментор Драга Спасеновић

Нешић Андреј 4/3, ОШ „Франц Прешерн“, Београд, ментор Виолета Учур

Лена Вукашиновић 3/2, ОШ „Ђуро Стругар“, ментор Снежана Радивојша

Јана Салатић, 4. Разред, ОШ „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка, ментор Андријана Бербатовић

Нева  Стевановић 2/2, ОШ „Карађорђе“, Београд, ментор Светлана Јевтић

Вуловић Миа 3/6, ОШ „Свети Сава“, Суботица, мантор Мирјана Лончаревић

Групна похвала:

  1. разред, ОШ „Љуба Ненадовић“, Београд, ментор Драга Спасенић

3/4, ОШ „Вука Караџић“. Крушевац, ментор Душанка Радовић

3/2, ОШ „Вука Караџић“. Крушевац, ментор Олгица Стефановић


Награде V и VI разред:

Прво место : Андреј Вукашиновић 5/3, литерарна секција „Разиграно перо“, ОШ „Миле Дубљевић“, Лајковац, ментор мрс Лидија Марић Јовановић

Друго место :

Невена Петковић 6/2, ОШ „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка, литерарна секција „Насмејани анђели“, ментор Снежана Чаировић

Ана Марковић 5/3, ОШ „Краљ Александар I“, Пожаревац, ментор Марија Николић

Сергеј Јовић 6/2, ОШ „Стефан Немања“, Ниш, ментор Сања Милошевић“

Алекса Радуловић 6/а, ОШ Илија Кишић“, Зеленика, Црна Гора, литерана група „Почетак“, ментор Тамара Комар

Треће место :

Маша Гајић 6. разред, ОШ „Стојан Живковић Столе“, Доњи Љубеш

Кристина Станковић 6/1, ОШ „Јајинци“

Матеја Бојић 6/1, ОШ „Мића Станојловић“, Коцељева, ментор Татјана Јеремић

Кристијан Mаксимовић 6/2, ОШ „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка, литерарна секција „Насмејани анђели“, ментор Снежана Чаировић

Анастазија Стојадиновић 6/1, песма о Мирославу Антићу,  ОШ „Ђуро Стругар“, Београд, ментор Јелена Стаменковић

Похвале за 5. и 6. разред:

Марко Стојковић 6/4 , ОШ „Херој Иван Мукер“, Смедеревска Паланка, ментор Марија Трифуновић

Теодора Тошић 5. разред, ОШ „Змај Јова Јовановић“

Стефан Стојковић 6/2, ОШ „Олга Милошевић“,  Смедеревска Паланка, литерарна секција „Насмејани анђели“, ментор Снежана Чаировић

Анђела Димитријевић 5/5, ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић


Награде VII и VIII разред:

Прво место : Страхиња Мишковић 7/1, ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац, ментор Предраг Николић

Друго место :

Лана Вељковић 8/3, ОШ „Васа Чарапић“, Београд, ментор Снежана Стојановић

Елена Мајсторовић 8/3, ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић

Тамара Јоковић, 8/1, ОШ „Анто Ђедовић“, Бар, Црна Гора, ментор Светлана Кнежевић

Треће место :

Иман Куртовић, 8. разред, Прва основна школа Живинице, БИХ, ментор Марица Ферхатбеговић

Марија Јеремић 8/2, литерарна секција „Разиграно перо“, ОШ „Миле Дубљевић“, Лајковац, ментор Соња Миловановић

Наташа Насковски, 8/2,  ОШ „Олга Милошевић“,  Смедеревска Паланка, литерарна секција „Насмејани анђели“, ментор Снежана Чаировић

Јелена Дуњић 8/2,  ОШ „Јован Јовановић Змај“, Стопања, ментор Нада Ковић

Похвале:

Милош Богдановић 7/б, ОШ „Илија Кишић“, Зеленика, Црна Гора, литерана група „Почетак“, ментор Тамара Комар

Иван Стојановић Срећковић 7/2, ОШ „Бранислав Нушић“, Београд

Теодора Младеновић , песма „Љубав“, школа Артмедиа, ментор Маја Симић


Награде за прозу од 5. до 8. разреда:

Прво место: Наталија Јеверичић 8/1, ОШ „Васа Чарапић“, Београд, ментор Снежана Стојановић

Друго место: Огњен Митровић 6/4, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

Треће место: Софија Бабић  8/2, , ОШ „Васа Чарапић“, Београд, ментор Снежана Стојановић

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook
YouTube
Instagram