Резултати V литерарног конкурса „Мој љубимац“

Резултати  V литерарног  конкурса „Мој љубимац“

 

Млађи узраст поезија

Два прва места:

Кристијан Спасић 3. разред,, ОШ „Свети Сава“, село Клокот. КИМ, Србија, ментор Сузана Вујић

Софија Живановић 2/3, ОШ „ДР Ачибалд Рајс“, Београд, ментор Бојана Живановић

 

Три друга места:

Ања Костић 3/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд, ментор Јелена Југовић Јовановић

Екатарина Стоиљковић, 3. разред,, ОШ „Свети Сава“, село Клокот. КИМ, Србија, ментор Сузана Вујић

Огњен Лазић 3/6. ОШ „Јосиф Панчић“, Београд, ментор Марица Петковић

Урош Адамовић 4/3, ОШ „Никола Тесла“, ментор Александра Дракулић

 

Три трећа места:

Ђорђе Крстић 1/1, ОШ „Стефан Дечански“, Железник, Београд

Бобан Лекић 3/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд, ментор Јелена Југовић Јовановић

Раде Новчић, 2. разред, ОШ „Радојка Лакић“, Београд, ментор

Снежана Алексић

Милан Бекеревић, 4. разред,ОШ „Хајдук Вељко# , Корбово, истурено одељење Ртково,  ментор Снежана Шолотковић

Вук Бурмаја 3/3, ОШ „Мајка Југовића“, Земун, ментор Лидија Маринковић

 

Похвале млађи узраст поезија:

Тара (11 година)  и Јаков ( 6 година) Ранђеловић, ОШ „Светозар Милетић“, Земун

Лара Лемаић 4/4, ОШ „Милан Ракић“, Нови београд, ментор Јелена Цибулски

Давид Милаовановић 4/4, ОШ „Милан Ракић“, Нови београд, ментор Јелена Цибулски

Александра Ристић 3/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд, ментор Јелена Југовић Јовановић

Ирис Салаи 1. разред, ОШ „ Светозар Марковић“, Београд

Нора Милић 2/2, ОШ „Владислав Рибникар“, Београд

 

Дипломе за старији узраст поезија

 

Прво место: Леда Ћупурдија 5/1 ОШ „Доситеј Обрадовић“, Београд, ментор Зорица Мича

Два друга места:

Огњен Михајловић 5/4, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

Елена Мајсторовић 7/3,  ОШ „Никола Тесла“, ментор Александра Дракулић

Два трећа места: Дајана Ренер, 6. разред, ОШ „ Симеон Араницки“, Стара Пазова, ментор Божидарка Мартић

Нина Танасковић 6/4, ОШ „Никола Тесла“, ментор Александра Дракулић

 

Дипломе за племенито надахнуће за поезију:

 

Два прва места:

Милица Николетић 3. разред, ОШ „Јован Дучић“, Бања Лука, Република Српска

Дуња Костић 3/1, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Зрењанин, ментор Марија Вујовић

Три друга места:

Богдан Перишић 3/2, ОШ „Ловћенски партизански одреди“, Цетиње, Црна Гора, ментор Перса Радишић

Андреј Милетић 6/1, ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац, ментор Предраг Николић

Јања Ускоковић 6/2, ОШ „Анто Ђедовић“, Бар, Црна Гора ментор Данијела Бољевић

Четри трећа места:

Матеа Шћекић, 7. разред, ОШ „Анто Ђедовић“, Бар, , Црна Гора, мантор Светлана Кнежевић

Ненад Ракић 4/3, ОШ „Љупче Шпанац“, Бела паланка, ментор Данијела Крстић

Марко Боровић 3/2, ОШ „Ловћенски партизански одреди“, Цетиње, Црна Гора, ментор Перса Радишић

Петар Ивановић 4/3, ОШ „Сутјеска“, Подгорица, Црна Гора,ментор Невенка Вулић

Похвале за племенито надахнуће:

Василије Ушумовић  ОШ „Свети Сава“, Суботица, ментор мр Мирјана Лончаревић

Валентина Тадић 3. разред, ОШ „Вера Благојевић“, Бања Ковиљача, ментор Мирјана Михок

Сара Арсић 4/7, ОШ „Момчило Живојиновић“, Младеновац, ментор Данијела Павловић

 

Дипломе за прозу:

Прво место: Талија Марковић 3/5, ОШ „Вук Караџић“, Врање

Два друга места:

Теодора Бубања, 6/2, ОШ „Анто Ђедовић“, Бар, Црна Гора ментор Данијела Бољевић

Марко Петровић, ОШ „Црњански“, Јагодина, ментор Јелена Гајић

Три трећа места:

Дуња Миловић,ОШ „Петар Петровић Његош“, Врбас, ментор Биљана Бегановић

Мона Мујовић, 4/3, ОШ „Сутјеска“,  Подгорица, Црна Гора,ментор Невенка Вулић

Уна Вељковић 4/4 ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“, Књажевац, ментор Мирјана Радовановић

 

Похвале за прозу:

Анђела Миладиновић 1/3 ОШ „Никодије Стојановић Татко“, Прокупље, ментор Љиљана Соколовић

Ева Вељковић, 6. година, вртић „Црвенкапа“, Књажевац

Нејра Трокић 7. разред, ОШ „Прва основна школа Живинице“,Живинице, БИХ, мантор Марица Ферхатбеговић

Бојана Ђурковић 3/2, , ОШ „Ловћенски партизански одреди“, Цетиње, Црна Гора, ментор Перса Радишић

Софија Перић 4/3, ОШ „Бановић Страхиња!, Београд, ментор Слободанка Митић

 

Групне дипломе

Златна диплома за најмасовнији одзив одељењу 3/3 ОШ Мајка Југовић“, Земун, учитељица Лидија Маринкови

ОШ „Вук Караџић“, Стојник, учитељици Весни Марковић

Одељењу 1/3 ОШ „Вера Благојевић“, Бања Ковиљача, ИО Трбушница, учитељици Снежани Цветиновић

Литерарној секцији „Насмејани анђели“, Смедеревска Паланка, ОШ „Олга Милошевић“, ментор Снежана Чаировић

Одељењу 3/1, ОШ „Змај Јова Јовановић“, Зрењанин, мантор Марија Вујовић

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *