Предшколци и прваци:


 

Прво место:

Ђурђа Миленковић, 6. година,Предшколска установа „Зека“, Крагујевац, ментор Предраг Николић

Софија Поповић ½, ОШ „Милан Илић Чича“, Аранђеловац, ментор Милијана Петровић

 

Друго место:

Михаило Миловановић ½, ОШ „Нада Пурић“, Ваљево, ментор Новка Мосуровић Андрић

Хелена Савић, 1. разред, ОШ „Вук Караџић“, Стојник, ментор Ана Раденковић

Треће место:

Лука Јоксимовић, 1. Разред, ОШ „Милан Илић Чича“, Аранђеловац,  ментор Милијана Петровић

Мартина Вујисић, 1/5, ОШ „Павле Ровински“, Подгорица Црна Гора

 


Ђаци од 2. до 4. разреда


 

Прво место:

Теодора Стеменковић, 3/2, ОШ „Љупче Шпанац“, Бела Паланка, ментор Биљана Митић

Кристијан Спасић, 3. разред, ОШ „Свети Сава“, село Клокот, Косово и Метохија, Србија, ментор Сузана Вујић

 

Друго место:

Анђела Анђелковић 4/3, ОШ „Љупче Шпанац“, Бела Паланка,ментор Данијела Крстић

Никола Мандарин, 3. разред, Српска допунка школа Париз, ментор Блаженка Тривунчић

Дуња Младеновић 4/2, ОШ „Никодије Стојановић Татко“, Прокупље, ментор Виолета Марјановић

Злата Новаковић, 2/2. ОШ „Свети Сава“, Чачак, ментор Ивана Новаковић

 

Треће место:

Страхиња Лазендић 2/2, ОШ „Милорад Мића Марковић“, Мала Иванча, ментор Љиљана Вићовац

Теона Панић 4/1, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Зрењанин, ментор Весна Оприн

Михајло Грнчаревић 4/2, ОШ „Никодије Стојановић Татко“, Прокупље, ментор Виолета Марјановић

Огњен Вучковић 4. Б, ОШ „Соња Маринковић“, Суботица, ментор Светлана Тиквицки

Талија Марковић 3/5, ОШ „Вук Караџић“, Врање, ментор Маја Мишковић Марковић

Леа Рица, 3. разред, ОШ „Моша Пијаде“, Бачки Брег

 

Похвале:

Анђела Дајесковић, 4. разред, ОШ „Хајдук Вељко“, Корбово, издвојено одељење Ртково, ментор Шолотковић Снежана

 

Похвале:

Давид Миловановић 4/4, ОШ „Милан Ракић“, Нови Београд, ментор Јелена Цибулски

Лена Давидовић, 4/3, ОШ „Жарко Зрењанин“, Кикинда, ментор Аница Шарган Њагрић

Филип Грекса, 2. Разред, ОШ „Ђура Јакшић“, Јелашница. Одељење у Просеку, ментор Савић Драгана

Дуња Лекић 4/2, ОШ „Никодије Стојановић Татко“, Прокупље, ментор Виолета Марјановић

Урош Вукашиновић, 2/2, ОШ „Ђуро Стругар“, Београд, ментор Снежана Радивојша

Вања Шундић, 4. Разред, ОШ „Вук Караџић“; Стојник, ментор Весна Марковић

 

 


Старији основци од 5. до 8. разреда


 

Прво место:

Катарина Радовић, 5.ц, ОШ „Милорад Муса Бурзан“, Подгорица, Црна Гора, ментор Александра Кековић

Павле Павковић 8/3, ОШ „Стеван Сремац“, Добановци, ментор Гордана Вучетић

Маша Дашић, 7. разред, ОШ „Вељко Дробњаковић“; Рисан, Црна Гора, ментор Милена Келемен

 

Друго место:

Сара Миленковић, 8. разред, Допунска школа на српском језику у Ајслингену, Немачка, Наташа Миленковић

Анастасија Косић 7/3, ОШ „Васа Чарапић“, Београд, ментор Снежана Стојановић

Лидија Аранђеловић 7/2 , ОШ „Олга Милошевић“ Смедеревска Паланка, Литерарна секција „Насмејани анђели“, ментор Снежана Чаировић

Тијана Хил, 7/2, ОШ „Вук Карџић“, Београд, ментор Снежана Костадиновић,

Милица Цар 6/2, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

Анђела Радовановић, 6/2, ОШ  „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка, Литерарна секција „Насмејани анђели“, ментор Снежана Чаировић

Босиљка Злопорубовић 7/5, ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић

 

Треће место:

Анђела Шестовић 7.а, ОШ „Илија Кишић“, Зрењанин, ментор Тамара Комар

Јелена Петковић, 13. година, песма Лепо је волети

Сена Миловановић 7. разред, ОШ „Милић Ракић Мирко“, Прокупље, мантор Драгана Стевановић

Андреа Павловић 7/3 , ОШ „Васа Чарапић“, Београд, ментор Снежана Стојановић

Михаела Младеновска, 8. разред, ООУ „Аврам Писевски“, Скопље, Северна Македонија

Никола Зиндовић 7/2, ОШ „Бранко Ћопић“,  Београд, ментор Милица Бијелић

Марија Јеремић 7/2, Литерерна секција „Разиграно перо“, ОШ „Миле Дубљевић“, Лајковац, ментор Соња Миловановић

 

Похвале:

Милица Радуловић 7.а, ОШ „Илија Кишић“, Зеленика, Црна Гора, ментор Тамара Комар

Нина Живковић, 7/2, ОШ „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка, Литерарна секција „Насмејани анђели“, ментор Снежана Чаировић

Лука Радовановић 7/2, Литерерна секција „Разиграно перо“, ОШ „Миле Дубљевић“, Лајковац, ментор Соња Миловановић

Хелена Ђорђевић, 8/2, ОШ „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка, Литерарна секција „Насмејани анђели“, ментор Снежана Чаировић

Маша Радисављевић, 6. Разред, ОШ „Вук Караџић“, Стојник, Аранђеловац, ментор Сузана Марковић

Кристијан Максимовић, 5/2, ОШ „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка, Литерарна секција „Насмејани анђели“, ментор Снежана Чаировић

 

Групне дипломе:

Српска допунска школа, Париз ,Француска, кординатор Блаженка Тривунчић

Трећи разред, ОШ „Свети Сава“, село Клокот, КИМ, Србија, ментор Сузана Вујић

3/3, ОШ „Франц Прешерн“, Београд, учитељица Виолета Учур

2/2, ОШ „Дубрава“, Књажевац, учитељица Данијела Јеленковић

Допунска школа на српском језику у Ајслингену, Немачка, Наташа Миленковић

Први разред , ОШ „Вук Караџић“, Стојник, учитељица Ана Раденковић

Теслина песмарица љубави, ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић

4.б, ОШ „Соња Маринковић“, Суботица, учитељица Светлана Тиквицки

3/2,  ОШ „Љупче Шпанац“, Бела Паланка, учитељица Биљана Митић

Диплома Николина Ландуп за збирку песама „Свако своје снове има“, ментор Александра Дракулић

Литерарна секција, ОШ „Илија Кишић“, Зеленика, Црна Гора, ментор Тамара Комар

Литерарна секција „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

Литерарна секција „Насмејани анђели“, ментор Снежана Чаировић

Литерарна секција „Васа Чарапић“, Београд, ментор, Снежана Стојановић ментор

Литерерна секција „Разиграно перо“, ОШ „Миле Дубљевић“, Лајковац, ментор Соња Миловановић

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Top