Резултати VI литерарног конкурса „Мој смешни свет“, посвећен Брани Цветковићу

 

Поезија:

 

Три прве награде за прваке:

Јеремић Андреја 1/2, ОШ „Мића Стојковић“, Умчари, ментор Нада Млинар

Јања Раденковић, 1. разред, ОШ „Вук Караџић“, Стојник, ментор Ана Раденковић

Елена Ристић, 1/6, ОШ „Никола Тесла“, Београд,  ментор Александра Дракулић

 

Награде од 2. до 4. разреда

Два прва места: Екатерина Стоиљковић, 3. разред.ОШ „Свети Сава“, Клокот, Косово и Метохија, Србија, ментор Сузана Вујић

Михајло Грнчаревић 4/2, ОШ „Никодије Стојановић Татко“, Прокупље, ментор Виолета маријановић

 

Четири друга места:

Филип Живић, 3/2, ОШ „Љупче Шпанац“, Бела Паланка, ментор Биљана Митић

Огњен Станковић, 2/3, ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац, ментор Предраг Николић

Талија Марковић, 3/5, ОШ „Вук Караџић“, Врање, ментор Маја Мишковић Марковић

Анђелија Симовић 2/3, ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац, ментор Предраг Николић

 

Пет трећих места:

Матеја Огњановић 3/2, ОШ „Љупче Шпанац“,  Бела Паланка, ментор Биљана Митић

Урош Чавић, 2/1, ОШ „Доситеј Обрадовић“, Београд, ментор Мирјана Максимовић

Јелена Јеринић , 4. разред,ОШ „Горачићи“, Горачићи,  ментор Јелена Ивановић

Јана Башовић 4/6, ОШ „Никола Тесла“, Београд,  ментор Александра Дракулић

Дуња Дашић, 4/1, ОШ „Никола Тесла“, Београд,  ментор Александра Дракулић

 

Похвале:

Вељко Вуловић, 4. разред,ОШ „Горачићи“, Горачићи,  ментор Јелена Ивановић

Петра Јагодић, 4. разред ОШ „Вук Караџић“, Стојник, ментор Весна Марковић

Павле Јоксимовић, 4. разред, ОШ „Горачићи“, Горачићи,  ментор Јелена Ивановић

Димитрије Петровић 2/3, ОШ „Станислав Сремчевић“, Крагујевац, ментор Предраг Николић

Оливера Савић, 4/5, ОШ „Никола Тесла“, Београд,  ментор Александра Дракулић

 

Групне награде од 1. до 4. разреда

Групна награда за 1. разред ОШ „Вук Караџић“, Стојник, ментор Ана Раденковић

Групна награда за 2. разред, ОШ „Свети Сава“, Клокот, Косово и Метохија, Србија, ментор Митровић Александра Групна награда

Групна награда за 3. разред, ОШ „Павле Ровински“, Подгорица, Црна Гора, ментор Маја Петричевић

 

Ђаци од 5. до 8. разред:

 

Две прве награде:

Андреј Јовић 6/1, ОШ „Бранко Радичевић“, Врање, ментор Мелани Петровић

Вања Грковић 5/4, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

 

Три друге награде:

Јана Малобабић. 6/6, ОШ „Никола Тесла“, Београд,  ментор Александра Дракулић

Јована Поткоњак 9а, ОШ „Илија Кишић“, Зеленика, Херцег Нови, Црна Гора, ментор Тамара Комар

Сањин Лазић, 8/3, ОШ „Бранко Миљковић“, Ниш, ментор Јелена Станковић

 

Четири треће награде:

Тамара Митровић, 6. разред, ОШ „Милован Глишић“, Ваљево, ментор Кристина Спасојевић

Татјана Митровић,6/3, ОШ „Милован Глишић“, Ваљево, ментор Кристина Спасојевић

Балша Недић,  7/1, ОШ „Бранко Радичевић“, Нови Сад,ментор Бојана Анђелић

Александар Костић 5/2, ОШ „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка, ментор Снежана Чаировић

 

Похвале:

Нађа Пајкић 5/5, ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић

Страхиња Лекић 7/2, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд,ментор Милица Бијелић

Јована Глиџић 5/3, ОШ „Стефан Немања“, Ниш , ментор Тања Цекић

Огњен Михајловић 5/4, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд,ментор Милица Бијелић

 

Групна нaграде:

Групна награда за литерарну секцију „Насмејани анђели“,ОШ „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка, ментор Снежана Чаировић

Групна награда за литерарну секцију ОШ „Никола Тесла“, Београд,  ментор Александра Дракулић

 

Награде за прозу:

 

Награде од 1. до 4. разреда:

Прво место: Петар Јовановић 3/6, ОШ „Никола Тесла“, Београд,  ментор Александра Дракулић

Друго место: Радовић Маша, 2/5, ОШ „Никола Тесла“, Београд,  ментор Александра Дракулић

Треће место: Павле Добрић, 2/5, ОШ „Никола Тесла“, Београд,  ментор Александра Дракулић

Похвала: Кончаревић Петра, 2/5, ОШ „Никола Тесла“, Београд,  ментор Александра Дракулић

 

Награде од 5. до 8. разреда:

Прво место: Иван Меденица 7 а, ОШ „Илија Кишић“, Зеленика, Херцег Нови, Црна Гора, ментор Тамара Комар

Друго место: Мујага Муратовић. 9. разред, Прва основна школа Живинице, БИХ, ментор Марица Ферхатбеговић

 

Три трећа места:

Страхиња Обренић, 7/3, ОШ „Петефи Шандор“, Нови Сад,ментор Бојана Анђелић

Анастасиа Комадина 9 б,  ОШ „Илија Кишић“, Зеленика, Херцег Нови, Црна Гора, ментор Тамара Комар

Јелена Марић 7а, ОШ „Илија Кишић“, Зеленика, Херцег Нови, Црна Гора, ментор Тамара Комар

Никола Васиљевић 5/1, ОШ „Никола Тесла“, Београд,  ментор Александра Дракулић

 

Похвале:

Саво Ивановић, 7 б, ОШ „Илија Кишић“, Зеленика, Херцег Нови, Црна Гора, ментор Тамара Комар

Вера Вучићевић 6/4, ОШ „Никола Тесла“, Београд,  ментор Александра Дракулић

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Top