Победници Vll литерарног конкурса „Мој смешни свет“ посвећеног Брани Цветковићу

Предшколци: Дуња Живковић, Миљан Илић, ОШ „Младен Марковић“, Косовска Витина, Бинач, КИМ, ментор Љиљана Томић

Категорија I и II разред

Прво место:

Михаела Миљковић 2/1, ОШ „Црњански“, Јагодина, ментор Бојана Пурић

Огњен Милојевић 1. разред, ОШ „Први српски устанак“, Орашац, ментор Слађана Мрљеш

Друго место:

Александар Гајић 1. разред, ОШ „Вук Караџић“, Стојник, ментор Весна Марковић

Коста Стаменковић 2/2, ОШ „Бранко Радичевић“, Врање, ментор Милева Арсић

Треће место:

Мартина Вујисић 2/5 ОШ „Павле Ровински“, Подгорица, Црна Гора

Вук Јагодић 2.разред, ОШ „Вук Караџић“, Стојник, ментор Ана Раденовић

Милица Филиповић 2/1 ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор Јула Јаћимовић

Софија Стевановић  1. разред, ОШ „Први српски устанак“, Орашац, ментор Слађана Мрљеш

Сава Радисављевић 1. разред, ОШ „Вук Караџић“, Стојник, ментор Весна Марковић

Стефан Старчевић 1. разред, ОШ „Први српски устанак“, Орашац, ментор Слађана Мрљеш

Матеја Петровић 1. разред, ОШ „Вук Караџић“, Стојник, ментор Весна Марковић

Категорија Ill и IV разред

Прво место:

Ђорђевић Николина IV разред, ОШ „Ђура Јакшић“, Јелашница, одељење у Просеку, ментор Савић Драгана

Друго место:

Милица Николетић 4/в ОШ „Јован Дучић“, Куљани, Бања Лука, Република Српска, ментор Драгана Николетић

Петра Авлијаш 3/1, ОШ „Радојка Лакић“, Београд, ментор Снежана Алексић

Треће место:

Илија Томић 3/2, ОШ „Ђуро Стругар“, Београд, ментор Снежана Радивојша

Филип Трпевски 3/3, ОШ „Љуба Ненадовић“, Београд, ментор Драга Спасеновић

Похвале:

Анђелка Скорић 4/4, ОШ „Стефан Дечански“, Београд, ментор Марина Праизовић

Награда за текст у форми дијалога за млађи узраст:

Прво место:

Сергеј Колунџија 3/2, ОШ „Ђуро Стругар“, Нови Београд, ментор Снежана Радивојша

Друго место:

Угљеша Кркић 3/1, ОШ „Радојка Лакић“, Београд, ментор Снежана Алексић

Николета Рутовић 3/1 ОШ „Радојка Лакић“, Београд, ментор Снежана Алексић

Треће место:

Клара Андрић 3/2, ОШ „Ђуро Стругар“, Нови Београд, ментор Снежана Радивојша

Групна награда за млађи узраст:

3/3, ОШ „Љуба Ненадовић“, Београд, ментор Драга Спасеновић

 3/2, ОШ „Ђуро Стругар“, Нови  Београд, ментор Снежана Радивојша

3/2, ОШ „Никола Тесла“, Београд, Александра Дракулић

Старији узраст:

Прво место:

Милош Богдановић 7/б, ОШ „Илија Кишић“, Зеленика, Херцег Нови , Црна Гора, ментор Рајана Врбњак

Друго место:

Сергеј Јовић 6/2 ош „Стефан Немања“, Ниш, ментор Сања Милошевић

Иван Стојановић Срећковић 7/2, ОШ „Бранислав Нушић“, Београд

Лана Вељковић 8/3 ОШ „Васа Чарапић“, Београд, Снежана Стојановић

 

Треће место:

Ирина Мрђеновић, 6/2, ОШ „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка, литерарна секција „Насмејани aнђели“, ментор Снежана Чаировић

Софија Стаматовић 5/2, ОШ „Бранко Ћопић“, ментор Милица Бијелић

Лука Вујовић 6/б, ОШ „Илија Кишић“, Зеленика, Херцег Нови , Црна Гора

Огњен Митровић 6/4, ОШ „Бранко Ћопић“, ментор Милица Бијелић

Старији узраст групна награда:

Литерарна секција „Насмејани aнђели“, ОШ „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка, ментор Снежана Чаировић

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook
YouTube
Instagram