Резултати VII конкурса „Природа је мој свет“, посвећеног Десанки Максимовић

Награде за први и други разред поезија:

Прво место:

Дуња Кошуљандић, 2/2 , ОШ „Сремски фронт“, Шид

Друго место:

Алекса Благојевић 2/1, ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментори Јула Јаћимовић и Александра Дракулић

Максим Јелисавчић 1/6, ОШ „Љуба Ненадовић“, Београд

Треће место:

Анђела Вукчевић , 1. разред, ОШ „Први српски устанак“, Орашац, ментор Слађана Мрљеш

Илија Бобићић 2/1, ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментори Јула Јаћимовић и Александра Дракулић

Награде за трећи и четврти  разред поезија:

Прво место:

Марија Поповић, 3. разред, ОШ „Стеван Дукић“, Београд

Ивана Вукосављевић, 4. разред, ОШ „Црњански“, Јагодина, Ментор Јелена Гајић

Друго место:

Ружица Сарић  4/1, ОШ „Јован Поповић“, Београд, ментор Биљана Ристић

Јана Јовановић 4/3, ОШ „Мајка Југовић “ Земун, ментор Лидија Маринковић

Треће место:

Ања Костић 4/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд, ментор Јелена Југовић Јовановић

Момировић Ника 4/2, ОШ „Јован Поповић“, Београд, ментор Милена Тошић Ристић

Павле Старчевић 3/3 , ОШ „Змај Јова Јовановић“, Београд, ментор Љиљана Милетић

Похвале:

Николина Ђорђевић 4. разред, ОШ „Ђура јакшић“, Јелашница одељење у Просеку, ментор Савић Драгана

Вукашин Горчић, 3/1, ОШ „Влада Аксентијевић“, Београд, ментор Гордана Илић

Дарија Стојисавњевић 3/1, ОШ „Радојка Лакић“, Београд, ментор Снежана Алексић

Групне награде за млађи узраст:

Одељење 3/3, ОШ „Ј.Ј.Змај“, Београд, учитељица Љиљана Милетић

Одељење 4/3, ОШ „Мајка Југовић“, Земун, учитељица Лидија Маринковић

Награде од  5. до 8. разреда за  поезију:

Прво место;

Иван Стојановић Срећковић 7/2, ОШ „Бранислав Нушић“, Београд

Друго место:

Лена Маринковић, 5. разред, ОШ „Бранко Радичевић“, Врање, ментор Јелена Милосављевић Јовановић

Марко Николић 5/3, ОШ „Краљ Александар“, Пожаревац

Ивона Ђокић 8/2, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

Јана Малобабић 7/6, , ОШ „Никола Тесла“, Београд, ментор Александра Дракулић

Треће место:

Матеа Шћекић, 8.разред, ОШ „Анто Ђедовић“, Бар, ментор Светлана Кнежевић

Сергеј Јовић 6/2, ОШ „Стефан Немања“, Ниш, ментор Снежана Јовић

Лазар Петровић 8/3, ОШ „Владика Николај Велимировић“, Ваљево

Лана Вељковић 8/3, ОШ „Васа Чарапић“, Београд, ментор Снежана Стојановић

Похвале:

Инес  Голетић, 8. разред , Прва основна школа Живинице, БИХ, ментор Марица Ферхатбеговић

Огњен Митровић 6/4,  ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

Анђела Трифуновић 7. разред, ОШ „Светитељ Сава“, Друговац, ментор Весна Крчмаревић

Награде од 5. до 8. разреда за  прозу:

Прво место:

Маша Родић 8/2, ОШ „Васа Чарапић“,  Београд, ментор Снежана Стојановић

Друго место:

Јелена Дуњић 8/2, ОШ „Ј.Ј.Змај“ , Стопања

Душан Несторовић 7/1, ОШ „Васа Чарапић“,  Београд, ментор Снежана Стојановић

Треће место:

Лана Вељковић 8/3, ОШ „Васа Чарапић“,  Београд, ментор Снежана Стојановић

Тара Радисављевић 6/3, ОШ „Васа Чарапић“,  Београд, ментор Снежана Стојановић

Барбара Вукић 8/3, ОШ „Васа Чарапић“,  Београд, ментор Снежана Стојановић

Групне награде за старији узраст:

Литерарна секција „Насмејани анђели“, Смедеревска Паланка, ОШ „Олга Милошевић“, ментор Снежана Чаировић

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook
YouTube
Instagram