Списак победника VI литерарног конкурса  „Мој љубимац“


Списак победника VI литерарног конкурса  „Мој љубимац“

Предшколаци поезија:

Прво место:

Вера Николетић, 4.године, Куљани, Бања Лука


Први и други разред, поезија:

Прво место:

Јаков Ненадовић 2/2, ОШ „Данило Киш“, Вождовац, Београд, Србија

Јања Вићентијевић 1/3, ОШ „Милан Ракић“ , Нови Београд, ментор Јелена Цибулуски

Друго место:

Николина Милојевић 1.разред, ОШ „Први српски устанак“, Орашац, ментор Слађана Мрљеш

Тадија Митић 2/7, ОШ „Вук Караџић“, Дољевац, ментор  Горица Јовановић

Треће место:

Ања Пешић, 2/2, ОШ „Вук Караџић“, Књажевац, ментор Весна Ранчић

Јован Бранковић 1/1, ОШ „Жарко Зрењанин“, Велико Лаоле, ментор Сузана Милошевић ЉУбић

Алиса Драгић 1/2, ОШ „Маршал Тито“, Падина, ментор Људмила Томан

Милица Николетић 4/в, ОШ „Јован Дучић, Куљани, Бања Лука


Трећи и четврти разред, поезија:

Прво место:

Петра Авлијаш, Николета Рутовић, Дарија Стојисављевић, Ана Стефановић, Мина Милојковић 3/1 ОШ „Радојка Лакић“, Београд, ментор Снежана Алексић

Талија Марковић 4/5, ОШ „Вук Караџић“, Врање, ментор Маја Мишковић Марковић

Друго место:

Уна Јовановић 4/3, ОШ „Вук Караџић“, Крушевац, ментор Гордана Стевановић

Мартин  Димић 3/1, ОШ „Радојка Лакић“, Београд, ментор Снежана Алексић

Теодора Бољевић 4/6, Ош „Павле Ровински“, Подгорица, Црна Гора, ментор Јелана  Шкеровић

Треће место:

Лана Гарић 3/3 Ош „Змај Јова Јовановић“, Београд, ментор Љиљана Милетић

Михајло Митровић 4/7, ОШ „Вук Караџић“, Орљане, Дољевац, ментор Марина Стојановић

Мина Милојковић 3/1, ОШ „Радојка Лакић“, Београд, ментор Снежана Алексић

Бобан Лекић 4/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд, ментор Јелена Југовић Јовановић

Похвале:

Михајло Стевановић 4/3 , ОШ „Вук Караџић“, Крушевац

Ана Стефановић 3/1, ОШ „Радојка Лакић“, Београд, ментор Снежана Алексић

Лазар Столић  4. разред, ОШ „Свети Сава“, Клокот,КИМ, Србија, ментор Сузана Перић

Јосиф Зафировић 4/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд, ментор Јелена Југовић Јовановић

Даница Бакић 4/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд, ментор Лидија Маринковић

Ања Костић 4/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд, ментор Јелена Југовић Јовановић

Вида Нешић 2/1, ОШ Радојка Лакић“, Београд, ментор Весна Вучићевић

Виктор Николај Шпаровић  2/1, ОШ “ Радојка Лакић“, Београд, ментор Весна Вучићевић

Алекса Стевовић 2/1, ОШ „Радојак Лакић“ , Београд, ментор Весна Вучићевић

Василије Грубић 2/1, ОШ „Радојак Лакић“ “, Београд, ментор Весна Вучићевић

Групне награде:

3/1 ОШ „Радојка Лакић“, Београд, мантор Снежана Алексић

1/1 ОШ „Маршал Тито“, Падина, ментор Људмила Томан

4/3  ОШ „Мајка Југовића“, Земун, ментор Лидија Маринковић

Литерарна секција „Насмејани анђели“, ментор Снежана Чаировић, ОШ „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка

4.разред, ОШ „Свети Сава“, Клокот, Косово и Метохија, ментор Сузана Перић

3/3 ОШ „Змај Јова Јовановић“, Београд, учитељица Љињана Милетић

 


Пети и шести разред ,поезија

Прво место:

Миња Манојловић 5/1, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

Друго место:

Лана Војновић 6/1, ОШ „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка, литерарна секција „Насмејани анђели“, ментор Снежана Чаировић

Иван Вуковић 6/4, ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

Лена Давидовић, 5/3, ОШ „Жарко Зрењанин“, Кикинда, ментор Јована Бандић

Милош Богичевић, 5. разред, ОШ „Десанка Максимовић“, Горњи Милановац, ментор Никола Арсенијевић

Треће место:

Лејла Диздаревић 5/2, ОШ „Ристо Ратковић“, Бијело Поље, Црна Гора, ментор Слободанка Куч

Наталија Гајић 5/1 ОШ „Бранко Ћопић“, Београд, ментор Милица Бијелић

Катарина Радовић, 6/ц, ОШ „Милорад Муса Бурзан“, Подгорица, ментор Марина Шестовић

Седми и осми разред , поезија:

Прво место:

Лидија Аранђеловић  8/2, ОШ „Олга Милошевић“, Смедеревска Паланка, литерарна секција „Насмејани анђели“, ментор Снежана Чаировић

Друго место:

Јања Ускоковић 7/2, ОШ „Анто Ђедовић“, Бар, Црна Гора, ментор Данијела Бољевић

Треће место:

Јована Глиџић 6/3, ОШ „Стефан Немања“, Ниш, ментор Тања Цекић

Похвале:

Матеја Бојић 6/1, ОШ „Мића Станојловић“, Коцељева, ментор Татјана Јеремић

Милош Поповић 6/1, ОШ „Мића Станојловић“, Коцељева, ментор Татјана Јеремић

Марија Ераковић 6/1, ОШ „Мића Станојловић“, Коцељева, ментор Татјана Јеремић


Награде за прозу од првог до четвртог разреда:

Прво место:

Нина Јовановић 4/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд, ментор Јелена Југовић Јовановић

Друго место:

Јована Стефановић 4/7, ОШ „Вук Караџић“, Орљане, Дољевац, ментор Марина Стојановић

Треће место:

Нина Вељковић 4/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд,  ментор Јелена Југовић Јовановић

Сара Крижек 4/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд,  ментор Јелена Југовић Јовановић

Похвале:

Душанка Николић 4/3, ОШ „Симеон Араницки“, Стара Пазова, ментор Драгана  Дунић

Антоније Јовановић 4/3, ОШ „Марија Бурсаћ“, Београд, ментор Јелена Југовић Јовановић


Проза од петог до осмог разреда:

Прво место:

Дајана Бошковић, пети разред, ОШ „Јован Цвијић“, Београд, ментор Марина Јанковић

Друго место:

Вероника Галина 8/1, ОШ „Анто Ђедовић“, Бар, Црна Гора, ментор Светлана Кнежевић

Софија Стаматовић 5/2, ОШ „Бранко Ћопић“,Београд , ментор Милица Бијелић

Треће место:

Коста Петровић, пети разред, ОШ „Јован Цвијић“, Београд, ментор Марина Јанковић

Амила Авдић, 5. разред, Прва основна школа Живинице, БИХ, ментор Марица Ферхатбеговић

Мона Мујовић 5/3, ОШ „Сутјеска“, Подгорица,Црна Гора,ментор Невенка Вулић

Похвале:

Теодора Бубања 7/2, ОШ „Анто Ђедовић“, Бар, Црна Гора, ментор Данијела Бољевић

Ламија Хамзић 5. разред, Прва основна школа Живинице, БИХ, ментор Марица Ферхатбеговић

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook
YouTube
Instagram