Albanija

Grad: Tirana
Centar: National Cultural Children Centre
Škola domaćin: Baletski studio DKCB

Azerbejdžan

Grad: Baku
Grupa: Бакинские звезды
Škola domaćin: OŠ Laza Kostić

Belorusija

Grad: Grodno
Grupa: Galaktika-B
Škola domaćin: OŠ Petar Kočić

Bugarska

Grad: Sofija
Centar: Sofia Municipal Children Center
Grupa: Rhytmic Gymnastics Dance Studio
Škola domaćin: OŠ Đura Jakšić

Bosna i Hercegovina

Grad: Bugojno
Centar: Teatar FEDRA Bugojno – dječija scena
Škola domaćin: OŠ Rade Drainac

Crna Gora

Grad: Podgorica
Grupa: Dečiji Hor “Zvjezdice”
Škola domaćin: OŠ Vasa Čarapić

Češka

Grad: Ivančice
Centar: Centre For Leisure Time Activities Ivancice
Grupa: Gloomy Knock
Škola domaćin: OŠ Milena Pavlović Barili

Francuska

Grad: Le Puy en Velay
Centar: Perpetummobile
Škola domaćin: OŠ Vladislav Ribnikar

Letonija

Grad: Riga
Centar: Percussion Arts Support Fund “The Little drummer boy”
Grupa: “The Little drummer boy”
Škola domaćin: OŠ Milan Đ. Milićević

Makedonija

Grad: Skoplje
Centar: Savet o brigu i vaspitanju dece grada Skoplje
Grupa: Festival dečje pesme “ZLATNO SLAVEJČE”
Škola domaćin: OŠ Ivo Andrić

Grad: Skoplje
Centar: DEČJI KREATIVNI CENTAR “ZVEZDA”
Škola domaćin: OŠ Ivo Andrić

Nemačka

Grad: Berlin
Centar: Europe Primary School on Brandenburg Gate
Grupa: Berlin Kids
Škola domaćin: OŠ Branko Radičević (Novi Beograd)

Norveška

Grad: Mosjoen
Centar: Vefsn Youth School
Škola domaćin: OŠ Miloš Crnjanski

Rumunija

Grad: Kluž
Centar: Liceul Tehnologic Special Pentru Deficienti De Auz (Special Tehnological Highschool For Deaf)
Škola domaćin: Dom za decu oštećenog sluha “Stefan Dečanski”

Grad: Blaž
Centar: Gimn Star Blaj
Škola domaćin: OŠ Starina Novak

Rusija

Centar: ŠKOLA PRI AMBASADI RUSKE FEDERACIJE U REPUBLICI SRBIJI

Slovačka

Grad: Puhov
Centar: Elementary School of Arts in Púchov
Grupa: Be Happy
Škola domaćin: OŠ Branko Radičević (Boljevci)

Slovenija

Grad: Ljubljana
Centar: Pionirski Dom – Center za kulturo mladih
Grupa: Mia Marija Herceg Tobija Hudnik
Škola domaćin: OŠ Skadarlija

Grad: Celje
Grupa: Plesna grupa IGGEN
Škola domaćin: OŠ Kralj Petar Prvi

Turska

Grad: Ankara
Centar: Hacettepe University
Grupa: Children And Youth Folk Dance Group
Škola domaćin: OŠ Kralj Aleksandar Prvi

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked by *.

Контакт

Адреса
Таковска 8
11000 Београд
Србија


Телефони
+381 (0)11 32 42 011
+381 (0)11 32 42 012
+381 (0)11 32 34 941


Билетарница
+381 (0)11 32 42 013
Факс
+381 (0)11 32 42 314


Емаил
info@dkcb.rs

Top